Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש ביטוח, מתלבט לגבי חברה. מה דעתכם?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם. 

ראשית, אני משער שזה המקום הנכון לפתוח דיון כזה, במידה ולא אשמח שתעבירו למקום המתאים. 

לנושא עצמו, אני בן 25, 7 שנים רישיון וללא תביעות. 

אני כל החיים עם ביטוח ישיר, אבל די, מרגיש שעושקים אותי.  הרכב הוא הונדה סיוויק האצבק 2011, 

קיבלתי מהם הצעת מחיר של 4.7 אלף עבור מקיף + חובה, ובaig קיבלתי הצעת מחיר של 3.9. 

הבעיה היא הפחד לעבור ממשהו שאתה רגיל אליו למשהו שאין לך חוות דעת עליו. 

מה לדעתכם כדאי? ועל מי אתם ממליצים? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בוובי.

הבנים שלי חידשו היום במנורה דרכם, הפוליסה על שמי אבל כיסוי לכל נהג מעל 29. סדר גודל של 3000 ש"ח לכל רכב. ניצחו אפילו את הייטקזון.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יכול להמליץ לך מניסיון (שימוש בביטוח אומר שהייתה תאונה...).

כבר מספר שנים אני עם חברת ביטוח בשם "אליפים". המחירים שלהם סבירים לחלוטין, מוצאים לי תמיד את הביטוח הזול ביותר שמתאים לי (לא חברות כמו שירביט אלא מגדל, הראל וכדומה).

מאמין שגם אם יקרה משהו חלילה, אהיה עם ראש שקט איתם.

תרים טלפון ותבדוק.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אליפיפ זו סוכנות, לא חברת ביטוח.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לציין שחב' ביטוח מומלצת זה לא רק מחיר, מחיר הוא מרכיב חשוב אבל

ממש לא עיקרי.

מפרט, (תביט היטב במרכיבי המפרט, השתתפות עצמית, פרמיה, כיסויים, תוספות, רכב חלופי, יעוץ משפטי, ועוד ועוד..........)

ניסיון (של מבוטח)  ושקיפות בעת ת''ד (שלא נדע).

וכיוצא בזה.

אם אדם מבוטח (במחיר זול יחסית) ולא ראה איך החב' מתנהגת/ מתנהלת בזמן תאונה /תביעה/ פניה איליהם

אני לא אוכל לסמוך על ההמלצה שלו.

חב' ביטוח היא בדיוק כמו חבר טוב, אפשר להכיר אותו בדיוק רק בעת משבר / או צרה.

עריכה אחרונה על ידי yossy
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, וובי זו סוכנות ביטוח, לא חברה. לי, למשל, יש שני רכבים שמבוטחים דרכם ב"מנורה" (כבר הזכרתי אותם, הביטוח חודש אתמול).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן רשמי - ליברה חברת הביטוח עם השירות הטוב ביותר ל2019.

זה כולל תביעות שירות לקוחות לפני אחרי וכו'.

אני סגרתי שם ויכול להגיד לך שהמחיר שקיבלתי, הוא הנמוך ביותר בפער משאר החברות ששנים הייתי בהן.

אין צורך במיקוח. הנציג נתן לי את המחיר הטוב ביותר לתנאי העיסקה שביקשתי.

למרות שמדובר בנציג מכירות, היה אדיב ועמד במילתו, גם כשידע שאני עושה סקר ולא בהכרח אסגור אצלו.

זה בניגוד לנציג AIG שברגע שהבין שאני לא מתכוון לסגור איתו באותה שיחה אלא לבדוק עם עוד חברות, החל בביטול תנאים שדיבר עליהם דקה לפני, ושינה את כל העיסקה בילדותיות ובכיינות מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הסנט שלי - מרבית החברות יסכימו להפחת מחיר משמעותי רק כדי לשמר לקוח.

אני מבוטח בהראל כבר שנים.

פעם בשנה עורך השוואה בוובי ובעת החידוש מוודא כי אני מקבל את המחיר הכי טוב.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. אל תפחד לעבור חברה.

ב. ביטוח רכב מתנהל כמו שוק. תתמקח בלי בושה. גם ההצעה של AIG וגם ההצעה של ישיר לא סופיות. תגיד לישיר כמה קיבלת ב-AIG - סיכוי יפה שיירדו עוד ואז תגיד ל-AIG כמה ישיר ירדו ותקבל עוד.

ג. תבדוק בכל החברות. 
WOBI/ליברה/WESURE וכו'.

כל פעם קיבלתי הצעה עדיפה בחברה אחרת. אגב, לא פעם חברה תיתן מחיר אטרקטיבי על מנת לפתות לקוח חדש ואז תעלה לו בהמשך כי הרבה אנשים, כמוך, נשארים באותה חברה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תשווה את הכיסויים וההדתתפות העצמית שלך ואחר כך לך על ההכי זול שנותן לך את הכיסויים שאתה רוצה.

צא מנקודת הנחה שכשתצטרך אותם בכל מקרה תצטרך להתעמת איתם כי אף חברה לא מתנדבת לשלם.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Nakamichi כתב:

א. אל תפחד לעבור חברה.

ב. ביטוח רכב מתנהל כמו שוק. תתמקח בלי בושה. גם ההצעה של AIG וגם ההצעה של ישיר לא סופיות. תגיד לישיר כמה קיבלת ב-AIG - סיכוי יפה שיירדו עוד ואז תגיד ל-AIG כמה ישיר ירדו ותקבל עוד.

ג. תבדוק בכל החברות. 
WOBI/ליברה/WESURE וכו'.

כל פעם קיבלתי הצעה עדיפה בחברה אחרת. אגב, לא פעם חברה תיתן מחיר אטרקטיבי על מנת לפתות לקוח חדש ואז תעלה לו בהמשך כי הרבה אנשים, כמוך, נשארים באותה חברה.

מוסיף, שבהתאם לכללי הבאסטה בשוק שיש בתחום הביטוח לרכב, כול הצעה שנותנים לך תוך כדי ההצהרה "ההצעה הזאת תקפה ממש לעכשיו אם אתה סוגר, יכול להיות שעוד 5 דקות היא לא תהיה זמינה", תמיד תדע שזה בולשיט. 

גם אם עוד חודש תחזור להצעה הזאת תקבל את אותו מחיר שדיברו איתך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...