Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב נכנס בדלת האחורית כיצד לנהוג?

שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פגיעה לא משביתה - יש לך זמן. המתן לסוכנת הביטוח, אם כי לא מובטח שהיא תצליח לאתר את הביטוח של הפוגע, וגם אם כן - לא מובטח שהוא יאשר תשלום.

עוד צעד שאתה יכול לעשות - בזמנך החופשי קבל הצעת מחיר לתיקון, כדי לדעת האם יש מקום להפעיל את הפוליסה שלך. התחושה שלי שהתשובה לכך שלילית, ושגם אם הבחור ישתמט יהיה עדיף לך לתקן על חשבונך ואז לתבוע אותו. אבל ההחלטה רק לאחר שתקבל הצעת מחיר, לפחות ראשונית, וכמובן לפי תנאי הפוליסה שלך.

ואני חוזר על מה שכתבתי קודם - כל מסמך מצולם פעמיים, כל תכתובת או שיחה מוקלטים בדופליקטים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, יש זמן ונמתין לתשובה. 

כל דבר מגובה, השיחה מוקלטת פעמיים, תמונות נמצאות במספר פלאפונים. 

תודה רבה על העזרה! תודה על העצות! @sperial

עזרת מאוד, תבורך! ☺️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין תיעוד מצולם, זו מילה שלך נגד מילה שלו. כל עוד אין לך הודאה שלו שפגע.

אולי אפשר לערב שמאי שיבדוק האם גובה הפגיעות בשני הרכבים תואם. אולי כדאי לפרסם מודעות באזור ולחפש עדים .

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2021 בשעה 20:00, D4K כתב:

יש בית ליד עם מערכת אבטחה אולי אצלם יש, אולי למשטרה יש מצלמות באזור כי זה ליד תחנת המשטרה

תבדוק את זה בהקדם.

בתאריך 30.7.2021 בשעה 20:00, D4K כתב:

אבל זה יכול לגרום לו להודות?

קשה לי להאמין שתראה לבן אדם צילום שלו פוגע ברכבך והוא יכחיש. גם אם כן, נראה לי שהסוכן ביטוח יסביר לו שלא כדאי לו להגיע עם הכחשת תיעוד לבית משפט.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שופט: למה שמת פתק?

נתבע: כדי לוודא שלא פגעתי.

שופט: למה חשבת שפגעת?

כאן המשפט נוטה לטובתך.

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...