Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אם מטילים מס על נטפליקס מתי יטילו לנו מס על האוויר שאנו נושמים?

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 45 דקות, DareDevil כתב:

וואי וואי וואי איך כתבת. יצא לי להכיר כמה וכמה מאנשי המקצוע של משרד האוצר, בוא נגיד שהם כן העיפרון הכי חד בקלמר, כן יש להם יציאות מפגרות אבל לכל הפחות. ליברמן לא שם להם מקלות בגלגלים כמו קודמו.

יופי, אז כנראה הוא מבין שהוא לא מבין ולכן טוב לדעת שהוא נותן לאנשים תחתיו לעשות את העבודה שלהם. אם כך, כנראה שאפשר לקצץ בתפקיד השר.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 137
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, SlowRide כתב:

הבנק לא יכול להעדיף את העניים האלה כי בסוף צריך לגבות את החוב מאיפשהו, ואצלם אין מאיפה. 

אז בינתיים הוא גובה מהם ריבית של פי כמה מהחוב המקורי.

החוב זה מה שמייצר הכנסה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, eitanuch כתב:

יופי, אז כנראה הוא מבין שהוא לא מבין ולכן טוב לדעת שהוא נותן לאנשים תחתיו לעשות את העבודה שלהם. אם כך, כנראה שאפשר לקצץ בתפקיד השר.

אם כך כנראה שאתה לא הבנת מהו תפקיד השר

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

במקרר יש רק לחם וחומוס

הייתי שם בעבר. 

לפני 3 שעות, יבגניפ כתב:

אבל עזוב, בוא נעשה תרגיל: בא מישהו לבנק שמרוויח 1000 שקל בחודש ונמצא במינוס, ורוצה לדבר עם בנקאי. במקביל אליו בא מישהו שמרוויח נטו 30,000 בחודש.

נראה לך שהחבר הראשון יקבל יחס יותר טוב? 

בוודאות, הוא לא. 

הבנק מתייחס אליך לפי רמת ה"משתלם לבנק" שלך. 

אתה מכניס סכום נמוך? עזוב, לא שווה לנו לבזבז עליך "בנקאי אישי" ותהיה למטה בקופות הראשיות יחד עם כל שאר האוכלוסיות הבעייתיות.

מרוויח קצת יותר טוב? וואלה, אולי יהיה לך יותר נחמד לדבר עם בנקאי אישי. 

הייתי שם.

סניף הבנק שלי עבר שיפוצים או משהו בתקופת הקורונה, והפעילות של חלק מהלקוחות עברה לסניף אחר- גם שלי.

הלקוחות ה"גרועים" נשארו בסניף של הדר ולא הועברו לסניף טוב יותר.

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

מתי בפעם האחרונה לפני סגירת בתקציב עשו מיפוי צרכים, הערכת עלויות  והערכת במנגנון הדרוש לזה?

התקציב נקבע לפי לחץ פוליטי ולא לפי צרכים אמיתיים.

וזה גם סוג של מה שוואדים כתב:

לפני 12 שעות, vadim6385 כתב:

כל זה כי אתה במצב הישרדות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, DareDevil כתב:

אם כך כנראה שאתה לא הבנת מהו תפקיד השר

לא מתיימר להגיד שאני יודע מה תפקיד השר. מה שבטוח - אני לא מבין איך ליברמן יכול להיות שותף בהליך קבלת החלטות כלשהוא בתחום שבו משרדו עוסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, eitanuch כתב:

לא מתיימר להגיד שאני יודע מה תפקיד השר. מה שבטוח - אני לא מבין איך ליברמן יכול להיות שותף בהליך קבלת החלטות כלשהוא בתחום שבו משרדו עוסק.

נראה לי שכחלון או האחרון, לא היו בדיוק טובים או הצליחו בצורה טובה. נחיה ונראה עם ליברמן. למרות שתפקיד במהלך תקופת משבר יכולה להיות הכי קלה לעומת תקופה טובה שנמצאת בעלייה.

*נראה מחר את התקציב ונדבר עליו. כרגע הכל באוויר..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתיישב בכיסא השר בלשכת האוצר, תמיד עדיף בתקופה טובה של עלייה, השר יכול לייצר לעצמו הרבה כוח פוליטי ע"י חלוקת "סוכריות".

מה שכן, להתיישב באותו כיסא בתקופת משבר יכול לבנות אותך קדימה (ביבי בתקופת שרון למשל). אבל זה מצריך השקעה, וניווט נכון.

בגדול לשר אוצר אסור רק "לתת לפקידים תחתיו לעבוד" כשהוא חותמת גומי. כי שיטת העבודה מבחינת תקציבי מדינה, היא ריטואל קבוע ועקום.

מכניסים עזים כדי שיהיה מה להוציא במו"מ. כלומר פקידי האוצר בונים מראש תקציב שמתבסס על 150% הכנסות, אבל כותבים את זה כ-100% הכנסות, אחרי זה במו"מ מורידים סעיף כזה וסעיף כזה (הכי מפורסמים זה כמובן מיסוי קרנות השתלמות ומיסוי של חבילות מתחת ל-75$). ואז איכשהו מסיימים את השנה עם 100% הכנסות (או אפילו יותר).

זה סוג של ריקוד קבוע.

אם נותנים לפקידים יד חופשית, אז בסוף השנה תסיים עם הכנסות גבוהות בהרבה, ועם שר אוצר שאפילו המשפחה שלו לא תבחר בו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרב על התקציב: דיון לילי בממשלה – אלה הסעיפים שעל הפרק.

N12 - הקרב על התקציב: דיון לילי בממשלה – אלה הסעיפים שעל הפרק (mako.co.il)

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מתייחס לזה:

image.png.dae63f29e9ec0fb57ef60a27ae86d7b4.png

בשום מקום. 

מעניין- הדלק יהפוך להיות בחזקת "ארור אתה בבואך וארור אתה בצאתך", עם תשלום על צריכת הדלק (בלו + מע"מ) ועל תשלום על יציאת הדלק (מס מתועש?) לדעתכם? או שמדובר על מגבלות לתעשייה בלבד?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, ברווז כתב:

אף אחד לא מתייחס לזה:

בשום מקום. 

מעניין- הדלק יהפוך להיות בחזקת "ארור אתה בבואך וארור אתה בצאתך", עם תשלום על צריכת הדלק (בלו + מע"מ) ועל תשלום על יציאת הדלק (מס מתועש?) לדעתכם? או שמדובר על מגבלות לתעשייה בלבד?

רק ישראל הקטנה תושיע את הגלובוס ממשבר האקלים האימתני.

בינתיים באסיה: סין, הודו, אינדונזיה, וייטנאם ויפן מתעדות לבנות יותר מ-600 תחנות כוח פחמיות חדשות, שיספקו יחד אנרגיה בהקף של 300 גיגה-ואט – פי 3 מצריכת החשמל הדרושה בבריטניה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, ברווז כתב:

אף אחד לא מתייחס לזה:

בשום מקום. 

אם ככה צריך להטיל גם מס על ריצה וחדרי כושר ומנגד לתמרץ בטטות כורסא. אנשים שמתאמצים פולטים יותר פד"ח.

• מצחיק 1

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מכל הבעיות שצריך לפתור, דווקא "משבר האקלים" זאת הבעיה הכי גדולה ומסובכת שלאף אחד אין מושג איך לפתור.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...