Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה, הטרדות בפלאפון

CaRReRa
שימו לב! השרשור הזה בן 6945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

*-*תגובה לכל אלו שאמרו שפלאפון בעצמה לא רואה את המיספר כי הוא מגיע אליה חסום:

קודם כל היא כן רואה , החסימת מספר זה פרוטוקול שרץ ברשת טלפוניה והוא מונע הצגת המספר (ועוד כמה שירותים..) על מסך שיחה מזוהה.

תעשו ניסוי ותיראו שאני צודק:

תכבו את הפלאפון שלכם. תתקשרה אליו מחסום, נכון שיש את המענה שהמנוי לא זמין ויש אפשרות להודיע לו על הודה שהיתקשרתם..

עכשיו לא שכחתם שאתם מיחסום..תדליקו את הפלאפון ותיראה את ההודעת טקסט "תתקשר/י אלי חפשתי אותך" ואת המספר שכביכול חסום.

*-* תגובה לבעל המנוי:

תגיש תלונה במשטרה , שלא יעשו כלום העיקר שיש לך את האישור על הגשת תלונה,

אחרי שבוע (שכאילו המשטרה לא עשתה כלום..) לך לחברת פלאפון (לא בטלפון.לך פיזית) עם האישור ותגיד להם שהמשטרה לא עשתה כלום ואם הם במקום שלא מוציאים לך תדפיס שיחות ניכנסות אתה מיתנתק בזה הרגע וגם תגיד שאתה מביא למחרת את כל המישפחה שלך שיתנתקו ותגיד להם שאתה עובד במגזין המקומי וזה יגיע לכותרות ותפציר שתפרסם את זה בפורומים באינטנט וכל מיני כאלו כולל שמות של העובדים והכל..

אם מסרבים לך תבקש לדבר עם מנהל הסניף ואל תצא משם בלי תדפיס

לי קרה מקרה דומה וגם אמרו לי כל מיני שטויות על צו בית משפט וזה חרטא כי הם לוחצים אנטר ויש לך תדפיס וזה בסך הכל הפלאפון שלך ולא של מישו זר

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין, אם אתה רוצה לראות תדפיס של מי שהתקשר אליך, לפלאפון האישי שלך, אתה צריך צו בית משפט ?

איזו מן שטות זאת ? זכותך המלאה לדעת מי מתקשר אליך.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדליקו את הפלאפון ותיראה את ההודעת טקסט "תתקשר/י אלי חפשתי אותך" ואת המספר שכביכול חסום.

מה שיפה בכל הסיפור הזה, זה שכשהוא התקשר אליי בשעות הבוקר המוקדמות, לא עניתי עד שהתעוררתי, ואז זה באמת השאיר לי הודעה כזו.

המספר הוא של מישהו שאני כן מכיר.

בוודאות זה לא הבחור, זה גם לא הקול שלו והוא לא היה עושה זאת.

לאחר יומיים נשאר לי מספר שונה בהודעה דומה.

מה שקורה פה לדעתי זה בנאדם שיש לו גישה מסוימת לחברת פלאפון אולי, הוא יכול להתקשר בתור מספר אחר או פשוט לשלוט בהודעות שנשלחות ולרשום כאילו התקשרו ממספר אחר. משהו כזה...

כשהוא על הקו אני שומע ברקע צלצולים כאילו הוא במרכזיה או משהו כזה.

לדעתי זה פשוט מספר חסום של קו חוץ צבאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו זה ברור שהוא מתקשר מאיזו מרכזיה או קו צבאי.

תברר עם אחד החברים שלך למי יש שיחות חינם והוא עובד במרכזיה או שאבא שלו עובד במקום כזה קיצר תחקור טיפה אל תסמוך על המישטרה וזה בטוח אחד מהחברים שלך.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...