Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה, הטרדות בפלאפון

CaRReRa
שימו לב! השרשור הזה בן 6945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם... !

הסיפור הוא שמטרידים אותי כל היום בטלפון כשאני בצבא וזה כולל גם איומים שונים, כולל גרימת נזק לקוראדו כשאני לא בבית.

ה-"מטריד" מתקשר ממספר חסום ובחברת פלאפון נאמר לי שאני חייב להגיש תלונה כדי לקבל את המספר שלו.

הלכתי למשטרה ואמרו לי שזה דורש צו בית משפט, שזה לא בטוח יתקבל ושזה לוקח כחודש.

אני צריך מישהו עם קומבינות בחברת פלאפון שיוכל לעזור לי להוציא פלט של שיחות נכנסות וככה אני אגלה מי זה מטריד אותי כל היום.

בתודה לכל העוזרים,

ושיהיה חג שמח !

סהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר עם המטריד "שלך", ותעצבן אותו ממש, תקליט את השיחה ותגרום לו להגיד את המילים "אני יהרוג אותך"...

אחרי זה תלך למישטרה ותגיש תלונה על איום ברצח, זה ישנה את התמונה...

לדבר עם מישהו בפלאפון זו בעיה, ויכול להיות שאולי (אבל ממש אולי) יעזרו לך...

שאלת תם (אם כבר פסח), למה הוא מאיים עליך? אולי זה מישהו שאתה מכיר, לא סתם ניתפלים אליך...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שבסניפי שירות של פלאפון יש לעובדים את היומן שיחות נכנסות ויוצאות שלך. אולי זה מה שיציל אותך מכל הסחבת:

לך לסניף פלאפון הקרוב, ותאמר לנציג שירות שיש שיחות פלאפון שלא מגיעות למכשיר שלך, ללא שום סיבה נראית לעין.

הם יקחו לך את הפלאפון לבדיקה, ובנתיים תשאל אותם בטאקט אם הם יכולים להראות או להדפיס לך את היומן שיחות נכנסות,

ע"מ שתוכל לחזור לאנשים שהתקשרו וקיבלו שאתה לא זמין.

אולי יעבוד, אולי לא אבל שווה לנסות.

ד"א מה היצור הזה עולל לקוראדו? :2gunfire:

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעבוד כי אם הוא מתקשר ממספר חסום אז גם לחברה אין את המספר שלו וצריך צו בית משפט כדי לדעת מאיזה חברה התקשרו אליו והיא תגיד לו את המספר של המציק.

בקיצור אני מציע לך לא להתרגש יותר מידי אם אלה הטרדות קלות ואם אלה הטרדות ממש רציניות של איומים ודברים כאלו אז תגיד תלונה ובאמת תגיד שהוא איים לרצוח אותך, דרך עורך דין זה יהיה הרבה יותר קל.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידידה שלי היה מקרה דומה התקשרו אליה כמה פעמים מחסום והטרידו אותה היא פנתה למשטרה ואמרו לה שאם זה יגיע לסך הכל 10 פעמים שהטרידו אותה בתקופה מסויימת של כמה ימים הם יוציאו את המספר טלפון מחברת פלאפון ויטפלו בנושא....

ההטרדות הפסיקו וככה העניין נסגר בלי התערבות משטרה....

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאמרו לי... והיה לי 13 שיחות באותו יום רק...

האיומים לא איומים של מישהו שיבצע. זה סתם מישהו משועמם. קללות, איומים, הטרדות....

אבל כמו שאמרתי, על השעמום שלו הוא צריך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר לפלאפון תסביר להם שמתרדים אותך שיחסמו את המספר ותשאל אותם מה המספר שהתריד אותך,זה אמור לעבדו.

מקסימום תלך לשרות לקוחות ותצעק שם על המנהל שיתנו לך את המספר החסום.

לא צריך שום צו מאף אחד.

מה שלא הולך במוח הולך בכוח.

בברכה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשום לי בפרטי מאיפה אתה בארץ, אולי אני יוכל לפתור לךאת הבעיה...

ארנון מכיר אישית את רוב המטרידים בהרבה אזורים בארץ.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא יעבוד כי אם הוא מתקשר ממספר חסום אז גם לחברה אין את המספר שלו וצריך צו בית משפט כדי לדעת מאיזה חברה התקשרו אליו והיא תגיד לו את המספר של המציק.

בקיצור אני מציע לך לא להתרגש יותר מידי אם אלה הטרדות קלות ואם אלה הטרדות ממש רציניות של איומים ודברים כאלו אז תגיד תלונה ובאמת תגיד שהוא איים לרצוח אותך, דרך עורך דין זה יהיה הרבה יותר קל.

כמו שעמיחי אמר , שירות הלקוחות לא מסוגל , גם אם ירצה (והוא לא ירצה , בוודאות) לאכן את מקור השיחה , אלא אם מדובר בשיחה פנימית בתוך פלאפון.

הסיבה היא שהזיהוי של המתקשר אינו מועבר מרשת אחרת , ולכן פלאפון לא יכולה לתת לך יותר מידע .

כדי לקבל יותר פרטים חייבים צו בית משפט וכו'.

רעיונות ?

1. תחליף מספר. בלבול מוח אבל הכי קל. גם אם עולה כמה שקלים.

2. תלונה במשטרה ולשבת להם על הראש. ייקח לך חצי שנה בערך , אבל בסוף יאתרו אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שרות חינם כזה שמי שמתקשר חסוי חייב להגיד את השם, כמו שמתקשרים גובינא, ככה אתה מקבל שיחה ממספר חסוי ועונה לך משיבון "התקבלה שיחה חסויה מXXX אם ברצונך לענות לחץ על 0"

ככה אין מטרידים, ולא חוששים מכל שיחה חסויה, כי תדע מי מהצד השני של הקו.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...