Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לימודים אקדמיים - מתלבט לגבי כיוון.

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 1080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Campus il 

כל מה שרק תרצה. גם של אוניברסיטאות. למשל אונ' תא מציעה קורסים מעניינים כמו "רעיונות מרכזיים בפיזיקה" או מבוא לפסיכולוגיה. יש המון מבחר מכח הבא ליד. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Fazer כתב:

בת הזוג שלי טוענת שאני דפוק 🤐

לפחות היא תומכת במהלך שכזה? אם כן אז אין מה לדאוג, לך על זה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, pooh-bear כתב:

שתי נקודות:

א. אני חושב שמהר מאוד תגלה שחברתית, בגיל 48 זה כבר לא זה (כאילו, אווירת האקדמיה)

למה ככה? הסבתות / דודות היו על הכיפאק...

בנוגע ללימודים: במדעי הרוח - הן מדעי המדינה והן קולנוע, לצורך הדיון - רוב הסטודנטים מגיעים מאיזו משיכה/עניין/סקרנות לתחום, ולא במטרה לרכוש מקצוע. נתון זה לכשעצמו מוביל לאווירה חברתית חיובית של למידה מתוך סקרנות (ולא מתוך סבל הכרחי ע"ע חדו"א).

בנוגע למטלות וצבירת נקודות לקראת תואר - צריך לבדוק מול מוסד הלימודים מה המשמעות ה**כמותית**, יענו מספר שעות שחור-על-גבי-לבן, שהמוסד דורש. חישוב זריז יבהיר לך מתי אתה צפוי לקבל את התואר בקצב תיאורטי של שני קורסים לסמסטר. כמו כן, יש מוסדות שמגבילים את היכולת "למרוח" תואר, או שיתנו את המריחה בתשלום של שכר לימוד מלא, צריך לבדוק באופן פרטני.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני מאוד בעד ללכת ללמוד מה שמעניין אותך בשביל הכיף ולאו דווקא לעבוד בזה.

השאלה היא אם לימודי תואר זה הכיוון. אישית הייתי לוקח קורסים ספציפיים שמעניינים אותי גם אם הם לא קשורים (למשל הפיזיקה של רגלי הפרעוש ולידו קורס על התרבות הויקינגית) או שהולך ללימודי תעודה בתחום שמעניין אותי.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, hans כתב:

בנוגע ללימודים: במדעי הרוח - הן מדעי המדינה והן קולנוע, לצורך הדיון - רוב הסטודנטים מגיעים מאיזו משיכה/עניין/סקרנות לתחום, ולא במטרה לרכוש מקצוע. נתון זה לכשעצמו מוביל לאווירה חברתית חיובית של למידה מתוך סקרנות (ולא מתוך סבל הכרחי ע"ע חדו"א).

האמת - לא חשבתי על זה ככה, מודה.

בתור אחד שלומד בגיל יחסית מבוגר (37) הנדסת מחשבים, אין לי את כל האווירת קמפוס, ואם לא הצורך לרכוש מקצוע, הייתי מוותר בשמחה על אקדמיה.

אבל כשאתה לומד משהו נטו מתוך סקרנות, זה סיפור אחר, כמו שאני רואה מדי פעם הרצאות על פסיכולוגיה, היסטוריה או פוליטיקה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי:

עם 2 התארים האלו שיש לך, עתידך המקצועי מובטח ולא תרעב בשום מקרה ומצב. אם לא בהייטק, אז תוכל בקלות לעבור להיות מנהל רכש או משהו אחר.

לך תלמד מה שעושה לך טוב.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללמוד לכיף? מה כיף בללמוד...

בתאריך 10.5.2021 בשעה 09:53, vadim6385 כתב:

אבל כשאתה לומד משהו נטו מתוך סקרנות, זה סיפור אחר, כמו שאני רואה מדי פעם הרצאות על פסיכולוגיה, היסטוריה או פוליטיקה.

זה מלכוד.

מעטים האנשים שיכולים לשבת ללמוד בעצמם מתוך סקרנות בלי מסגרת.

אבל ברגע שאתה נכנס לאקדמיה מוציאים לך את המיץ והחשק ללמוד.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

חשבתי שעברנו את גיל 16 עם הנאיביות הזו...

להגיד לך שממש ממש ממש אהבתי ללמוד בתיכון?

ממש לא, אפילו די שנאתי את זה, אבל אני חייב להגיד שעם הגיל אני יותר ויותר נהנה ללמוד. בתואר הראשון היה סבבה, בתואר השני ממש נהניתי מרוב הקורסים.

מה שכן, אני מאלו שצריכים מסגרת לימודים, סתם למצוא לי שעה זמן פעם ביום כדי לשמוע הרצאות בקורסרה פשוט לא עובד לי.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

דיי נו,

חשבתי שעברנו את גיל 16 עם הנאיביות הזו...

בגיל 16 לא אהבתי ללמוד אבל בתואר גם הראשון וגם השני נהנתי.

גם היום כיף לי ללמוד דברים שמעניינים אותי.

• רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Night Driver כתב:

בגיל 16 לא אהבתי ללמוד אבל בתואר גם הראשון וגם השני נהנתי.

גם היום כיף לי ללמוד דברים שמעניינים אותי.

אם סיימת את התואר לפני יותר מ5 שנים,זה חרטא.

כמו כל דבר שסבלת ממנו ואז אחרי מלא זמן פתאום היה כיף.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...