Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרויד אוטו אלחוטי באוקטביה 2021 חדשה

liberfarb
שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס לא חדש שהיבואן פה בארץ אוהב לא לשלם כדי לדחוף פה התקנות מקומיות, זוכר ש עד לא מזמן הקטע של הFull Link בסיאט היו אומרים ש "אי אפשר" וזה שקר מוחלט, לא רצו לשלם על זה כדי שיגיע מקורי עם הרכב כדי לדחוף ב2000/3500₪ התקנה מקומית של מצלמה רוורס עם מתאם אנדרויד, רק הקופרה היה מגיע עם הכל מקורי, זה ממש הצבען אותי תכלס, כי היו משקרים.

עכשיו באמת מוזר שם עם iPhone עובד ואנדרויד לא, יכול להיות מצב שאפשר לחסום 1 מהם רק?

ניגשת לאולם תצוגה של סקודה והם ראו ש1 עובד ו השני לא?

לא אשכח בחיים ביום שהלכתי להביא את הלאון FR שלי, באתי עם הכבל והכל ו הAA בנייד (אז היינו צריכים להוריד בנפרד) ו ה "בכל מקצוע" מ צמפיון שהיה צריך להסביר לי על הרכב אומר לי "וואי! איך עשית את זה?" [emoji38][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

מקווה שישתפרו מאז לפחות.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד דומה היה לי עם מאזדה כאשר ניתן היה לבצע שדרוג בעלות שיהיה ברכב Car Play/AA הם מכרו את זה רק בתור אפשרות חיבור ל-Car Play כי פורמלית אין תמיכה ב-AA בארץ. אז הגעתי עם הנייד שלי כמוך וחיברתי להם אותו להראות שכל עובד. הם גם חשבו שאני איזה האקר. בסה"כ קצת שעורי בית לפני. לצערי במצב בארץ עם כל היבואני רכב שמנסים רק להרוויח כמה שיותר ולשלם כמה שפחות ליצרנים מאוד לא טוב. לכן אם באמת בדקת שחיבור אלחוטי ל-Car Play עובד תקין ברכב שלך זה אומר שחומרה של המולטימדיה כן תומכת בסוג חיבור זה (יש Wifi) ואז אין שום סיבה ש-AA לא יעבוד לך אלחוטית זה רק עיניין של תוכנה או חסימה כלשהי וזה ניתן לפתור קצת חיפוש בגוגל אני דיי בטוח.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Johnik כתב:

מאוד דומה היה לי עם מאזדה כאשר ניתן היה לבצע שדרוג בעלות שיהיה ברכב Car Play/AA הם מכרו את זה רק בתור אפשרות חיבור ל-Car Play כי פורמלית אין תמיכה ב-AA בארץ. אז הגעתי עם הנייד שלי כמוך וחיברתי להם אותו להראות שכל עובד. הם גם חשבו שאני איזה האקר. בסה"כ קצת שעורי בית לפני. לצערי במצב בארץ עם כל היבואני רכב שמנסים רק להרוויח כמה שיותר ולשלם כמה שפחות ליצרנים מאוד לא טוב. לכן אם באמת בדקת שחיבור אלחוטי ל-Car Play עובד תקין ברכב שלך זה אומר שחומרה של המולטימדיה כן תומכת בסוג חיבור זה (יש Wifi) ואז אין שום סיבה ש-AA לא יעבוד לך אלחוטית זה רק עיניין של תוכנה או חסימה כלשהי וזה ניתן לפתור קצת חיפוש בגוגל אני דיי בטוח.

אני מחפש כבר תקופה איך לפתור את הבעיה של AA אלחוטי . לא מצאתי פיתרון . אשמח אם תוכל לבדוק גם בבקשה . תודה רבה מראש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיפוש זריז באינטרנט, אלה חלק מהדרישות לaa אלחוטי:

https://www.briskoda.net/forums/topic/484282-wireless-android-auto/?do=findComment&comment=5532513

תוודא שהמערכת שלך בגרסה המתאימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...