Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אנדרויד אוטו אלחוטי באוקטביה 2021 חדשה

liberfarb
שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים , קניתי אוקטביה חדשה לגמרי ומשום מה רק ב IOS (  אייפון ) ניתן להתחבר למסך מולטימדיה אלחוטית . ב AA ניתן להתחבר רק עם כבל . יש למישהו מושג למה האפשרות חסומה בארץ ? בחו"ל יש אופציה להתחבר לאנדרויד אוטו אלחוטית . תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, DubelBoom כתב:

גם הטלפון צריך לתמוך.

טלפונים של סמסונג (ופיקסל) רובם תומכים, ואחרים רק מגרסת אנדרואיד מסוימת, לדעתי גרסה 11.

יש לי נוט 20 אולטרה ואנדרויד 11 הגרסה הכי עדכנית שיצאה באנדרויד . הבעיה היא לא בטלפון אלא במשרד התקשורת שחסם תדר  wi fi 5.0 משום מה ואני מנסה לברר מה הסיבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Omri_J כתב:

AA גם עובד דרך WIFI ולא BT

AA בחיבור USB עובד גם עם כבל וגם מצריך חיבור Bluetooth. כאשר חיבור AA בצורה אלחוטית עובד דרך Wifi וגם Bluetooth יחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי נוט 20 אולטרה ואנדרויד 11 הגרסה הכי עדכנית שיצאה באנדרויד . הבעיה היא לא בטלפון אלא במשרד התקשורת שחסם תדר  wi fi 5.0 משום מה ואני מנסה לברר מה הסיבה
ממש לא נכון...
יש לי גלקסי 10+, ו בבית אני מתחבר על wifi 5ghz...
אפילו הoneplus 3 שיש לו כבר כמה שנים מ חבר לwifi הזה..
כבר יש אשכול אחר פה על AA אלחוטי, לי יש את האפשרות, פשוט ברכב שלי אין טעינה וזה אלחוטי, אז לא יכול לבדוק איך זה עובד.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, kurko1992 כתב:

כבר יש אשכול אחר פה על AA אלחוטי, לי יש את האפשרות, פשוט ברכב שלי אין טעינה וזה אלחוטי, אז לא יכול לבדוק איך זה עובד.

כמו שכתבתי לך באשכול השני, אין קשר בין משטח טעינה אלחוטי לAA אלחוטי. שני דברים שונים לחלוטין, יכול להיות לך ברכב אחד מהם, שניהם או אף אחד מהם. ממש אין קשר.

המשטח טעינה הוא "טיפש" - בסה"כ מייצר שדה אלקטרומגנטי כדי להטעין את הטלפון. יש לו אפס יכולות קישוריות ומעבר של מידע.

החיבור למערכת מולטימדיה, כמו שהוסבר פה, מתבצע בעזרת WIFI וBT. אתה יכול להשאיר את הטלפון שלך בכיס או בתיק, ועדיין יתבצע החיבור למערכת שלך.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי לך באשכול השני, אין קשר בין משטח טעינה אלחוטי לAA אלחוטי. שני דברים שונים לחלוטין, יכול להיות לך ברכב אחד מהם, שניהם או אף אחד מהם. ממש אין קשר.
המשטח טעינה הוא "טיפש" - בסה"כ מייצר שדה אלקטרומגנטי כדי להטעין את הטלפון. יש לו אפס יכולות קישוריות ומעבר של מידע.
החיבור למערכת מולטימדיה, כמו שהוסבר פה, מתבצע בעזרת WIFI וBT. אתה יכול להשאיר את הטלפון שלך בכיס או בתיק, ועדיין יתבצע החיבור למערכת שלך.
כן, ראיתי, ושאלתי אותך שם איך זה מתחבר בדיוק, מה צריך להיות ברכב כדי ש הAA יעבוד אלטוחי.
אלך לבדוק אם ענית שם [emoji846]

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שורה תחתונה ה AA אלחוטי לא עובד באוקטביה החדשה בגלל משרד התקשורת שחסם אופציה זו ולא ברור מתי הוא יאפשר אם בכלל .. אשמח לקצת מידע אם מישהו מכיר משהו. תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, liberfarb כתב:

שורה תחתונה ה AA אלחוטי לא עובד באוקטביה החדשה בגלל משרד התקשורת שחסם אופציה זו ולא ברור מתי הוא יאפשר אם בכלל .. אשמח לקצת מידע אם מישהו מכיר משהו. תודה רבה

אפשר מקור למידע הזה?

קצת מוזר כי זה עובד במותגי יוקרה אחרים בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Johnik כתב:

אפשר מקור למידע הזה?

קצת מוזר כי זה עובד במותגי יוקרה אחרים בארץ

זאת התשובה שקבלתי מסקודה ישראל . לא ידעתי שזה עובד במותגי יוקרה אחרים בארץ . עכשיו אני בספק לגבי מה שהם אמרו . באמת שניסיתי הכל ולא הצלחתי לפתור את הבעיה סביב AA אלחוטי . למה באירופה זה עובד ובארץ לא ? :(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי יבואן פשוט לא שילם על האופציה הזאת ליצרן ולכן זה חסום. אם זה עיניין של החסימה שווה באמת לבדוק איך לעקוף אותה זה כבר עיניין של תוכנה לפי דעתי

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Johnik כתב:

לפי דעתי יבואן פשוט לא שילם על האופציה הזאת ליצרן ולכן זה חסום. אם זה עיניין של החסימה שווה באמת לבדוק איך לעקוף אותה זה כבר עיניין של תוכנה לפי דעתי

ופה נשאלת השאלה למה באייפון החיבור האלחוטי כן עובד? זה משהו הזוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1099 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...