Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שדרוג דירת מחיר למשתכן - לבטים

G. P. Magnus
שימו לב! השרשור הזה בן 1107 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Just now, misterb כתב:

באמת? מקלחונים? תריסים חשמליים בכל החלונות? ברז גז וברז מים במרפסת? מזגן? לא מכיר סטנדרט כזה במחיר למשתכן, איזה פרוייקט?

צודק,

הכנה למזגן מיני מרכזי - סטנדרט

כמובן שהתקנת המזגן ורכישתו היא עליי.  

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, misterb כתב:

וכל השאר כן כלול?

כמובן, אפילו רשום במפרט מכר.

אגב ציינת שאתה לא מכיר סטנדרט כזה בתכנית מחיר למשתכן, אשמח לדעת היכן זכית?

גילוי נאות: זכיתי כבר 5 פעמים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאד.

אני זכיתי בטירת כרמל, שכונת החותרים.

שלח לינק למפרט, מעניין.

זה שלי (לפי מפרט 10):

https://drive.google.com/file/d/1QiTNUPNT2sn576AGF1sAsMZ4JcNN8dYI/view?usp=sharing

• אהבתי 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים, ובמיוחד למי שכתבו מנסיונים!

עקב העובדה שרק אחרי טופס 4 אוכל לבצע שינויים ככל הנראה באמת עדיף להמתין ולהתחיל לדאוג 6-8 חודשים לפני מועד המסירה (שכמובן יכול להשתנות), אבל זה אומר להתחיל לדאוג רק בתחילת 2023 😂

הדברים היחידים שלא ימתינו עד אז הינם בחירת הריצוף בדירה והחלטה האם לוותר על המטבח. מכיוון שאם ארצה השכיר את הדירה אצטרך להתחרות בהיצע (כאשר תהיה תחרות לא קטנה כי אצלנו הקבלן כנראה גם ישכיר דירות שיבנה לשוק החופשי עם סטנדרט גבוה יותר) אזי ויתור על מטבח הקבלן נראה לי סביר, כי ממילא אשים משהו סביר יותר לכל הפחות (זה לא ענין של 100-200 ש"ח אקסטרא לחודש בשכ"ד, אלא מניסיון כאשר הדירה טובה והמטבח בסדר קל למצוא שוכרים טובים ולברור אותם וזה חשוב לי מאוד, יותר מהאקסטרה שכ"ד או מזה שיעלה לי עוד 20 אלף למטבח - אני מאלו שרוצים שוכרים מרוצים שידאגו לנכס ויחיו בדירה בכיף).

מבחינת מה יש/אין בדירה זה תלוי במועד ההגרלה, מיקום הנכס וכו' אז יש מקומות שיש להם אפילו חימום ביתי ותריסים חשמליים, כן. אצלנו אאל"ט יש תריסים חשמליים רק במרפסת ...  כאמור לא קריטי מבחינתי.

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו תריסים חשמליים רק במרפסות, יש ברז מים במרפסת ורשתות בכל הדירה למעט חדר שירות וממד. בדירה שלי ספציפית יש גם מחסן. באופן תמוה למדי, במעמד המסירה, קיבלנו גם חבל כביסה באריזה. ואין מתקן כביסה בדירה...

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...