Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאבה נטענת לניפוח גלגלים, שווה? צריך?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדרך כלל אני לא לוחץ על לינקים למודעות המצחיקות ב YNET אבל לפעמים משתעממים... ומה גיליתי: "בשורה לנהגים: אלפי ישראלים מתנפלים על מכשיר מהפכני ששם סוף לפנצ’רים בגלגלים של הרכב, אופנוע או אופניים"

טוב, זה לא ציפוי קוולר או ננו-יהלום כפי שציפיתי (בכל זאת "אלפי ישראלים מתנפלים" וגו'8)) אלא משאבה נטענת עם בקרת לחץ. נו, טוף. והמשאבה הזו משוווקת "במחיר זעום של 235₪" (ד"א, ניתן למצוא דברים דומים בעלי בחצי מחיר, פשוטו כמשמעו) 

חשבתי, למה צריך משאבה נטענת? אחרי הכל אם יש צורך לנפח צמיג ברכב (וזה יהיה השימוש 99% מהזמן) אז אין בעייה לתקוע את הכבל הזנה של משאבה חשמלית לשקע המצת. אז מה אני מפספס פה? אחרי הכל זה יקר יותר עם אורך חיים צפוי קצר יותר (סוללות) ולפי מרפי יהיה בו צורך אחרי ששהה חצי שנה ברכב ופרק סוללות (קיץ ישראלי אחרי הכל).

חוצמזה, במשאבה שלי השתמשתי אולי פעמיים בעשר שנים האחרונות (ואני עושה את ה 15K ק"מ כל שנה), בכמה אתם השתמשתם? אני שואל כי יש לי משהו זול (קיבלתי פעם בחינם) והיה לי וויכוח כמה משאבה כזו חשובה ברכב ורצוי לקנות משהו טוב/איכותי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצר מעניין, אבל די יקר בהשוואה לתחלופות המוכרות והזולות יותר. 

אני מעדיף את החיבור הפשוט של כבלים, יותר אמין לדעתי. 

למרות שהיתרון של המשאבה הניידת היא שלא צריך לחבר כבלים וחס וחלילה בחיבור לא נכון להסב נזק למשאבה / לרכב.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, Haim_gds כתב:

בדרך כלל אני לא לוחץ על לינקים למודעות המצחיקות ב YNET אבל לפעמים משתעממים... ומה גיליתי: "בשורה לנהגים: אלפי ישראלים מתנפלים על מכשיר מהפכני ששם סוף לפנצ’רים בגלגלים של הרכב, אופנוע או אופניים"

טוב, זה לא ציפוי קוולר או ננו-יהלום כפי שציפיתי (בכל זאת "אלפי ישראלים מתנפלים" וגו'8)) אלא משאבה נטענת עם בקרת לחץ. נו, טוף. והמשאבה הזו משוווקת "במחיר זעום של 235₪" (ד"א, ניתן למצוא דברים דומים בעלי בחצי מחיר, פשוטו כמשמעו) 

חשבתי, למה צריך משאבה נטענת? אחרי הכל אם יש צורך לנפח צמיג ברכב (וזה יהיה השימוש 99% מהזמן) אז אין בעייה לתקוע את הכבל הזנה של משאבה חשמלית לשקע המצת. אז מה אני מפספס פה? אחרי הכל זה יקר יותר עם אורך חיים צפוי קצר יותר (סוללות) ולפי מרפי יהיה בו צורך אחרי ששהה חצי שנה ברכב ופרק סוללות (קיץ ישראלי אחרי הכל).

חוצמזה, במשאבה שלי השתמשתי אולי פעמיים בעשר שנים האחרונות (ואני עושה את ה 15K ק"מ כל שנה), בכמה אתם השתמשתם? אני שואל כי יש לי משהו זול (קיבלתי פעם בחינם) והיה לי וויכוח כמה משאבה כזו חשובה ברכב ורצוי לקנות משהו טוב/איכותי...

המודעה הזאת היא עלבון לאינטליגנציה. אף מכשיר ניפוח לא שם סוף לפנצ'רים. 

אלפים מסתערים..... למוצר שמסתערים עליו אלפים אין צורך בפרסום..

המוצר ינפח יפה כדור סל. 

חוק מרפי בתוקף לגביו וכשתרצה לנפח את הכדורסל - הוא יהיה לא טעון.

מדחס שני ראשים שנמכר בארץ וינפח  צמיגים של 2 ג'יפים ברצף עולה פחות.

אם זה לא מקולקל- אל תתקן את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי מאוד לקנות. אותה יעילות ותועלת כמו הטלסקופ שמגדיל פי 300.

אין על הפרסומות האלה. איך לעזאזאל מדחס לניפוח אוויר שם סוף לתקרים?

מה בדיוק ההגיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, חולה רכב#1 כתב:

למרות שהיתרון של המשאבה הניידת היא שלא צריך לחבר כבלים וחס וחלילה בחיבור לא נכון להסב נזק למשאבה / לרכב.  

איך חיבור למצת הרכב יכול להיות לא נכון?

אך חשבתי על משהו נוסף.  ממה ששמעתי ברכבים חדשים אין שקע מצת אלא שקע USB בלבד, עקב מגבלת ההספק שלו (15 וואט?) יכול להיווצר מצב שלא יוכל לדחוף משאבה. במקרה כזה יכל להיות שימוש למשאבה נטענת.

או אולי התקנת שקע מצת מאולתר (חיבור ישיר למצבר דרך נתיך) מתחת ללוח השעונים. אהםםם... זה יתאים רק לרכבים עם עם מצבר 12 וולט סטנדרטי שהולכים ומוחלפים ע"י רכבים חשמליים/הייברידים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש רכב כיום שבא בלי שקע מצת לא משנה באיזו קטגוריה...

לא מבין מה הפואנטה במשאבה עם סוללה, באיזו סיטואציה נזכרת למלא אוויר/פנצר קטן בזמן שהמצבר שלך מרוקן לגמרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, Haim_gds כתב:

איך חיבור למצת הרכב יכול להיות לא נכון?

אך חשבתי על משהו נוסף.  ממה ששמעתי ברכבים חדשים אין שקע מצת אלא שקע USB בלבד, עקב מגבלת ההספק שלו (15 וואט?) יכול להיווצר מצב שלא יוכל לדחוף משאבה. במקרה כזה יכל להיות שימוש למשאבה נטענת.

או אולי התקנת שקע מצת מאולתר (חיבור ישיר למצבר דרך נתיך) מתחת ללוח השעונים. אהםםם... זה יתאים רק לרכבים עם עם מצבר 12 וולט סטנדרטי שהולכים ומוחלפים ע"י רכבים חשמליים/הייברידים שונים.

שכחתי שיש בכלל משאבות עם חיבור למצת 😅

התייחסתי לכבלים כי אני משתמש במשאבות עם כבלים שמתחברים למצבר עצמו ולא לשקע 12V. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shab00 כתב:

אני לא חושב שיש רכב כיום שבא בלי שקע מצת לא משנה באיזו קטגוריה...

לא מבין מה הפואנטה במשאבה עם סוללה, באיזו סיטואציה נזכרת למלא אוויר/פנצר קטן בזמן שהמצבר שלך מרוקן לגמרי?

כבר שנים רבות שיצרנים מציעים את מה שנקרא "חבילת עישון" שכוללת מצת ומאפרה, אבל גם מי שלא מזמין את החבילה תמיד יקבל שקע מצת 12V. בטסלה לדוגמה אין מאפרה מובנית וגם לא אופציה לכך, אבל יש שקע מצת 12V. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה השיט שמציעים למכירה בטמקא, אבל לפני כשנתיים קניתי משאבה ניידת כזו של שיואמי לטובת ניפוח אוויר באופניים. גיליתי שהמד לחץ שלה מדויק להפליא (השוואתי מול מד מכני בתקן ANSI),

והתחלתי לתחזק את הלחץ אויר בגלגלים של הרכב בעזרתה - וזה מאוד נוח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לה העניין פה לדעתי.

כבר שנים אני מנפח גלגלים עם משאבה שמתחברת למצת. כך אני מנפח צמיג מתי שהוא קר, אין בעיה שמגיעם לתחנת דלק והצינור קרוע או שרכב חונה בדיוק ליד העמדת ניפוח.

העניין פה הוא הפרסומת המוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בחשמלית שקניתי מאי ביי, שהייתה לי בהאודי , מאוד אהבתי את המוצר שמנפח בפחות מדקה צמיג אחד, עלה לי 250 שח עם משלוח ולא מצטער לרגע.

מחבר למצת והופ , אם יש פ'נצר ברכב מאפשר לך לנסוע מעט עד שיוצא שוב האויר, קרה כמה פעמים שקמתי בבוקר ואחד הרכבים ללא אויר, מנפח ונוסע כמה קמ

לפנצריה הקרובה. נמצאת אצלי כבר יותר מ7 שנים.

s-l1600 (1).jpg

s-l1600.jpg

עריכה אחרונה על ידי bigmik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעל אופנוע קניתי משוואה נטענת וזה שווה מאוד.

מלא פעמים המכשיר מילוי אוויר בתחנות דלק לא עובד או שיותר גרוע מוריד אוויר מהגלל. עכשיו פשוט בזמני הפנוי ומתי שאני רוצה אני ממלא אוויר באופנוע וגם ברכב המשפחתי.

יותר קל ככה לשמור על לחץ אוויר תקין.

גם אפשר ככה לנפח אויר שהצמיג קר

לפני 23 שעות, Ron Poh כתב:

כדאי מאוד לקנות. אותה יעילות ותועלת כמו הטלסקופ שמגדיל פי 300.

אין על הפרסומות האלה. איך לעזאזאל מדחס לניפוח אוויר שם סוף לתקרים?

מה בדיוק ההגיון?

אתה מדבר על הטלסקופ שמחברים לסלולר?
זה מצחיק כי הסרטון שהם מתשמשים זה סרטון מיוטוב שבודק את הזום של מצלמה בעלת יכולת זום עוצמתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, על הטלסקופ אשר מחברים אותו לטלפון סלולרי.

בשבועות/חודשים  התחילו פרסומות אשר מערבבים אמת וחצאי אמת בכפיפה אחת. אינני טורח אפילו לעיין בהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, FoxLight כתב:

כבעל אופנוע קניתי משוואה נטענת וזה שווה מאוד.

סליחה על הבורות, באופנוע יש שקע מצת?

לפני 14 שעות, FoxLight כתב:

מלא פעמים המכשיר מילוי אוויר בתחנות דלק לא עובד או שיותר גרוע מוריד אוויר מהגלל. עכשיו פשוט בזמני הפנוי ומתי שאני רוצה אני ממלא אוויר באופנוע וגם ברכב המשפחתי.

יותר קל ככה לשמור על לחץ אוויר תקין.

שוב, מה היתרון של משאבה נטענת ע"פ משאבה רגילה? 

אני לא בדיוק מצליח להבין איפה אתה ממלא, נתקלתי במשאבות לא תקינות אך זה נדיר. בנוגע לשמירת לחץ תקין, אני למשל מתקן פעם בחודש (כל שני תידלוקים) בכ 2-3psi בתחנה. נדיר מאוד שהייתי צריך למלא "על הדרך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...