Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לדעתכם זו הצעת מחיר הוגנת או שזה מחיר לא פרופורציונלי? חיפושית 1968

Yosi123
שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מי שמחפש את החוויה של החיפושית לא ימצא אותה במשפחתיות יפניות משנות ה90-00.
בעצם גם לא ימצא אותה ביותר מדי רכבים חוץ מחיפושית.
יש סיבה שהרכב ההמוני הזה הפך לקאלט.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, זה מרגיש לי כמו רכב יותר מדי מיוחד, אולי כי אני עדיין זוכר את התקופה שחיפושיות היו כמו זבל בכל מקום (שנות ה90). לא רואה חיפושית בתור רכב אספנות נדיר ומיוחד. מבחינתי הרכב הזה לא כזה שונה מבלנו או סופר לנסר (אם כבר, לך תמצא סופר לנסר שמורה בלי שיבורים).

אם כבר, לשלב בין שני העולמות ולשים מנוע סובארו בחיפושית, זה כבר יכול להיות מעניין.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בבלאנו וסופר לנסר יש לך פינוקים מטורפים כמו מנוע שקט וחסכוני עם הזרקת דלק אלקטרונית, חלונות חשמל, הגה כח, מיזוג אויר ובלמי דיסק מתוגברים עם ABS.
בחיפושית יש מנוע, גיר, 4 גלגלים, 2 כיסאות, הגה אחד וזהו בערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.11.2020 בשעה 16:32, Yosi123 כתב:

אתה יכול להרחיב ולמקד אותי מה בדיוק לא הגיוני?מסכים איתך שזה מחיר מטורףף.רכב ראשון שלי וחדש לי כל העסק.

ביקשו ממך כבר פעמיים, אני אבקש פעם שלישית, אם אתה רוצה לקבל ייעוץ נכון, אמיתי ומתאים, תן פרוט יותר מעמיק על האוטו, מצבו הכללי/ חיצוני/ פנימי/ מכני/ חלודות.

מתי פעם אחרונה נסע?

מתי פעם אחרונה טסט?

וכל מידע נוסף רלוונטי אחר.

בלי זה, כל נסיון יעוץ לא יהיה רציני.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.11.2020 בשעה 20:15, Buki כתב:

אם היה לו טסט עד לפני שנה, לא בטוח שצריך להחליף את כל החלקים האלו. לא הכל נהרס מעמידה של שנה - שנתיים. 

למה צריך להחליף מנוע? המנוע עבד לפני שהעמידו את האוטו? 

ניסו להניע אותו? 

לצה צריך להחליף סטרטר

מה מצב הצמיגים? 

יש סיפור מורכב מאחורי העניין.נפלתי על נוכל.

בגדול אותו מוסך טוען שזה מה שהיה צריך להחליף.

המנוע עבד הוציא עשן לבן אותו מוסך טוען שהיה צריך להחליף את המנוע כי ברח שמן.

לגבי הסטרט אותו דבר עבד והחליף אותו.

מצב הצמיגים טוב אך לא תקניים על הרכב(רחבים מידי)אחרי שהוא גמר את העבודה דאג לעדכן.וזה על קצה המזלג יש עוד הרבה תקלות.בלי להתייחס למחיר שזה 43% יותר ממה שלוקחים גם הכי יקרנים.

אציין שזה רכב ראשון שלי ולא הכרתי את השוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל כבר בוצע אין מה לעשות, להבא תעשה שיעורי בית. 

תתחיל ללמוד לטפל בה לבד. אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך ספר היינס (ספר אחקה ומכונאות) ואולי עוד ספרטת טכנית שיש לי. 

איזה עוד תקלות יש? 

את החלקים בזמו הייתי קונה אצל לינקר בתל אביב, לא יידע אם החנות שלו עדיין פעילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 14.11.2020 בשעה 14:46, Yosi123 כתב:

חיפושית שנת 68.

זו הצעת מחיר שקיבלתי בודק אם היא הגיונית

רגע, זו הצעת מחיר שקיבלת או עבודה שבוצעה כבר?

בפתיחת השרשור רשמת שזו הצעת מחיר

לפני 51 דקות, Yosi123 כתב:

יש סיפור מורכב מאחורי העניין.נפלתי על נוכל.

אם תיהיה מוכן לספר, נשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, Buki כתב:

אם הכל כבר בוצע אין מה לעשות, להבא תעשה שיעורי בית. 

תתחיל ללמוד לטפל בה לבד. אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך ספר היינס (ספר אחקה ומכונאות) ואולי עוד ספרטת טכנית שיש לי. 

איזה עוד תקלות יש? 

את החלקים בזמו הייתי קונה אצל לינקר בתל אביב, לא יידע אם החנות שלו עדיין פעילה.

מסכים איתך שהייתי צריך לעשות שיעורי בית.אבל החוסר ידע שלי לא נותן לגיטמציה לאותו מוסך לגזול אותי.

יש הרבה מה לעשות במישור המשפטי.זו גניבה.

לפני 18 דקות, dotan123 כתב:

רגע, זו הצעת מחיר שקיבלת או עבודה שבוצעה כבר?

בפתיחת השרשור רשמת שזו הצעת מחיר

אם תיהיה מוכן לספר, נשמח לשמוע.

העבודה בוצעה.

הייתי משתף אותך בשמחה זה סיפור ארוך שנמשך 3 חודשים וקשה יהיה לעלות אותו במלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צריך קודם כל להוכיח שהוא רימה אותך.

הוא יכול לומר "בדקתי את הרכב, ראיתי המון ליקויים, נתתי הצעת מחיר לבעל הרכב והוא הסכים". עכשיו לך תוכיח אחרת שלא צריך היה לעשות את כל העבודה הזו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.11.2020 בשעה 07:26, TLE60 כתב:

אני חייב לדעת איזה מוסך הביא לך את הצעת מחיר הזו ועל סמך מה

בגלל שאני במגעים משפטיים מולו כרגע לא אציין את השם.

לפני 4 דקות, SlowRide כתב:

הוא יכול לומר "בדקתי את הרכב, ראיתי המון ליקויים, נתתי הצעת מחיר לבעל הרכב והוא הסכים". עכשיו לך תוכיח אחרת שלא צריך היה לעשות את כל העבודה הזו.

קשה להעביר את הסיפור המלא פה מדובר על 3 חודשיים.כמובן שכל השיחות שלי מולו מוקלטות ושיחות וואטצפ וצילומים שצלמתי שנפגשתי איתו במוסך.

לפני 5 דקות, Yosi123 כתב:

בגלל שאני במגעים משפטיים מולו כרגע לא אציין את השם.

קשה להעביר את הסיפור המלא פה מדובר על 3 חודשיים.כמובן שכל השיחות שלי מולו מוקלטות ושיחות וואטצפ וצילומים שצלמתי שנפגשתי איתו במוסך.

בלי שום קשר ההצעת מחיר מדברת בפני עצמה גם אם נצא מנקודת הנחה שהוא עשה הכל .40% יותר זו גניבה אין מילה אחרת 

בתאריך 18.11.2020 בשעה 00:15, bagira כתב:

ביקשו ממך כבר פעמיים, אני אבקש פעם שלישית, אם אתה רוצה לקבל ייעוץ נכון, אמיתי ומתאים, תן פרוט יותר מעמיק על האוטו, מצבו הכללי/ חיצוני/ פנימי/ מכני/ חלודות.

מתי פעם אחרונה נסע?

מתי פעם אחרונה טסט?

וכל מידע נוסף רלוונטי אחר.

בלי זה, כל נסיון יעוץ לא יהיה רציני.

עמד שנתיים טסט אחרון 2018 מצב כללי סביר חיצוני/פנימי אין הרבה חלודה מצב מכני גם סביר.מנוע הוציא עשן לבן חופש בהגה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

זו בדיוק הנקודה. לך תוכיח שהוא רימה אותך. לא מדובר פה על מצב של העלמת מידע (נניח רכב אחריי תאונה וכיו"ב שנבדק ונמצא תקין) או על מצב שקיבלת הצעת מחיר X אבל בפועל יצא כפול מזה, אלא על הצעת מחיר שקיבלת ואתה אישרת אותה.

בכל אופן, להיכנס לתחביב של רכבי אספנות (או כל תחביב יקר אחר) בלי לעשות שיעורי בית זה לא חכם.

מקווה עבורך שיסתדר על הצד הטוב ביותר, לפות תהנה מהרכב.

ולעתיד לבוא אם תרצה אז תספר את הסיפור. אולי בעתיד אחרים ילמדו ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, dotan123 כתב:

זו בדיוק הנקודה. לך תוכיח שהוא רימה אותך. לא מדובר פה על מצב של העלמת מידע (נניח רכב אחריי תאונה וכיו"ב שנבדק ונמצא תקין) או על מצב שקיבלת הצעת מחיר X אבל בפועל יצא כפול מזה, אלא על הצעת מחיר שקיבלת ואתה אישרת אותה.

בכל אופן, להיכנס לתחביב של רכבי אספנות (או כל תחביב יקר אחר) בלי לעשות שיעורי בית זה לא חכם.

מקווה עבורך שיסתדר על הצד הטוב ביותר, לפות תהנה מהרכב.

ולעתיד לבוא אם תרצה אז תספר את הסיפור. אולי בעתיד אחרים ילמדו ממנו

זה לא מדוייק מה שאתה אומר.נצא מנקודת הנחה שאישרתי בעל מקצוע מחוייב לתת הצעת מחיר הוגנת בהתאם לעבודה.

ק"ו אם הוא מבין שמי שנמצא מולו לא בקיא. זה לא שחור ולבן.

ובסיפור שלי יש את כל ההוכחות שצריך.

חיפושיות זה לא כזה עסק יקר(אולי קוסמטיקה, ריפוד,פחחות וצבע) לפחות במכני.עובדה שכולם לוקחים 40% פחות מהצעה הזאת.

ושוב אני אגיד תסתכל על ההצעה ותגיד לי אם זה לא רמאות.זה מדבר בעד עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי קובע מה זה הצעה הוגנת? המחיר בהצעה גבוה אבל הוא כולל הרבה דברים חוץ מהחלפת מנוע. יכול להיות שלא היה צריך להחליף את כל זה, יכול להיות שכן. אבל אחרי שעשו את כל העבודות, אי אפשר לחזור אחורה ולבדוק מה היה מצב הרכב לפני זה.

זה מה שנקרא "כשר" אבל מסריח". אתה קיבלת תמורה על מה ששילמת, רק שכנראה לא באמת היית צריך את כל העבודות האלה כדי שהרכב יסע אם אני מבין נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1187 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...