Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לדעתכם זו הצעת מחיר הוגנת או שזה מחיר לא פרופורציונלי? חיפושית 1968

Yosi123
שימו לב! השרשור הזה בן 1216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, SlowRide כתב:

מי קובע מה זה הצעה הוגנת? המחיר בהצעה גבוה אבל הוא כולל הרבה דברים חוץ מהחלפת מנוע. יכול להיות שלא היה צריך להחליף את כל זה, יכול להיות שכן. אבל אחרי שעשו את כל העבודות, אי אפשר לחזור אחורה ולבדוק מה היה מצב הרכב לפני זה.

זה מה שנקרא "כשר" אבל מסריח". אתה קיבלת תמורה על מה ששילמת, רק שכנראה לא באמת היית צריך את כל העבודות האלה כדי שהרכב יסע אם אני מבין נכון.

לפי מה שאני מבין ממך שכל אחד יכול לקחת איזה מחיר שהוא רוצה, אין את המושג שנקרא מחיר שוק.

אם יש משהו מסריח אז זה לא כשר יש פה עניין של יושרה ואתיקה מקצועית.(זה כבר במישור המשפטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מחיר שוק זה מה שאנשים מוכנים לשלם. 

אם אני מפרסם מכונית שהמחירון שלה הוא 5000 שקל ב50,000 שקל ומישהו בא וקונה ממני במחיר הזה אז אני לא בסדר?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, SlowRide כתב:

מחיר שוק זה מה שאנשים מוכנים לשלם. 

אם אני מפרסם מכונית שהמחירון שלה הוא 5000 שקל ב50,000 שקל ומישהו בא וקונה ממני במחיר הזה אז אני לא בסדר?

אם הוא מבין ומכיר את השוק ועדיין רוצה לשלם את הסכום הזה זכותו וגם זכותך למכור במחיר הזה.

במקרה שהוא לא מכיר והוא מציין בפנייך זאת וגם אתה מתרשם שהוא לא מבין ומכרת לו במחיר כזה זו גניבה.יש סעיף בחוק שנקרא"גניבת דעת".לא אני המצאתי.

לפני 4 דקות, Yosi123 כתב:

אם הוא מבין ומכיר את השוק ועדיין רוצה לשלם את הסכום הזה זכותו וגם זכותך למכור במחיר הזה.

במקרה שהוא לא מכיר והוא מציין בפנייך זאת וגם אתה מתרשם שהוא לא מבין ומכרת לו במחיר כזה זו גניבה.יש סעיף בחוק שנקרא"גניבת דעת".לא אני המצאתי.

ומסכים איתך שמחיר שוק זה לפי מה שאנשים מוכנים לשלם.

תלך לכל האספנים תמצא לי אחד שישלם מחיר כזה.

לפני 6 דקות, Yosi123 כתב:

ומסכים איתך שמחיר שוק זה לפי מה שאנשים מוכנים לשלם.

תלך לכל האספנים תמצא לי אחד שישלם מחיר כזה.

מי ששילם מחיר כזה עבדו עליו כמו במקרא שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכייון שהנושא פה הוא כבר לא אספנות ולא טכני, אני ממליץ לך לשאול את השאלה בפורום ייעוץ משפטי כאן באתר.

שם פעילים אנשים שיכולים לדעתי לייעץ לך טוב יותר ורבים מהם לא קוראים בפורום אספנות.

אם יש שאלות לגבי המשך תחזוקת הרכב, תיקון תקלות ועוד -  תשאל כמובן פה בכייף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע במשפטים הוא...יזהר הקונה!

כן, לכלל יש כבר הרבה סייגים וסעיפי חוק להגנת הקונה, אבל דווקא פה...הם לדעתי לא חלים. זה לא שהוסתר איזה מידע.. או לא יודע מה... אחד לוקח על החלפת מיסב 100 שקל, אחר 500 שקל ואחר 800 שקל.

אני ממש לא משפטן, אבל אני בספק אם אפשר לתבוע מישהוא (ולזכות), כי הוא יקרן...

בטח ובטח לא כשמדובר בבעל מלאכה שמתמחר את המלאכה שלו עפי כישוריו ורצונותיו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר כמו שכתבו לפני ברמת מדע בדיוני. בנוסף יש דברים מוזרים כמו גבייה על החלפת שמן כשממילא מחליפים מנוע... מה זה השטות הזו.
גם 880 שקל לפירוק והרכבת מנוע בחיפושית נשמע מופרך ביותר, זה די פשוט ולא יקח יותר משעה שעתיים למכונאי מנוסה ומצויד.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אנחנו לא יודעים מה היתה השתלשלות האירועים. יכול להיות שקודם ניסו להחליף שמנים, הבעיה לא נפתרה ואז החליטו להחליף מנוע. מה שאנחנו רואים זה סיכום של כל העבודות ביחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 19.11.2020 בשעה 11:29, Buki כתב:

אם הכל כבר בוצע אין מה לעשות, להבא תעשה שיעורי בית. 

תתחיל ללמוד לטפל בה לבד. אם אתה רוצה אני יכול לשלוח לך ספר היינס (ספר אחקה ומכונאות) ואולי עוד ספרטת טכנית שיש לי. 

בני שבוע טוב

תוכל לשתף גם אותי בחומר הטכני הנ"ל?

מודה מאוד 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אולי כדאי גם לבדוק האם באמת החליפו את כל מה שרשום בחשבונית..

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1216 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...