Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כיף לפתוח את השנה החדשה עם תאונה (או תאונונת) בפקק שלא נגמר

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 6 שעות, Mikelt89 כתב:

יש לך מרצדס, אנחנו בטוחים שתסתדר. 

מה? מה זה אמור להביע? תגובה הזויה

רמי אתה אלוף, תענוג לראות שיש אנשים כמוך.

לדעתי שיקול דעת מדהים בהתחשב בתוצאה.

אני גם חושב שאם תעשה טוב, תקבל טוב.

שנה טובה ובריאה!

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הערה שלא במקום.. אבל שיהיה :)

תודה רבה, שנה טובה ובריאה, וחתימה טובה, לך ולכולם !

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • אהבתי 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לך על ההגינות מולה. במקרה שלי אפשר להתווכח אם פעלתי נכון שוויתרתי לנהג הפוגע.

היה לי  מקרה בו רכב שיצא מחניה נכנס ברכב שלי  מהצד. דווקא במקרה שלי כן היה נזק לדלת הנוסע מקדימה.

אבל הנהג הצעיר התחנן שלא הזמין משטרה בטענה שהוא נוסע ללא מלווה  ואם יתפסו אותו זו שלילה.

הוא הציע לתת לי 500 שקל ולגמור את הסיפור ביננו. ת'אמת? ריחמתי עליו. לכן לא הזמנתי משטרה וגם לא לקחתי ממנו כסף. ידעתי שהרכב שלי ישן וגמור גם ככה ושבקרוב אחליף אותו, אז לא ראיתי טעם לקחת מבחור צעיר כסף שאותו הוא בטח צריך יותר ממני.

כן, יכולתי לנסות "לחנך" אותו ולהזמין משטרה שיבין שאסור לו לעבור על החוק ולנסוע ללא מלווה אבל, אני לא אבא שלו.

• אהבתי 2

What worries you, masters you. - John Locke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמי, כל הכבוד, אתה על הכיפאק

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...