Jump to content

קילומטראווירי

 • הודעות

  22
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של קילומטראווירי

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

18

מוניטין

 1. @FiS מומלץ להדביק את התושבת של המצלמה על המדבקה הסטטית או ישירות לשמשה? המדבקה לא תיפול בשלב מסויים? תודה!
 2. תודה על השיתוף! יכול להיות שהקוד EOSSAFF7 כבר לא זמין? ניסיתי להזין אותו וקפצה הודעה שהוא נגמר.
 3. תודה רבה על המענה! בדגם Z40, ניתן לבטל\להחזיר את הקלטת הקול בצורה נוחה ע"י לחצן במצלמה גם תוך כדי הקלטת סרטון, או שאין אפשרות כזו? ניתן בכלל לבטל הקלטת קול? האם לדעתך כדאי להוסיף כמה דולרים ולקנות את ה 70mai a500s ? ובאופן כללי האם יש מצלמה יותר מומלצת (ושווה את ההוספה) בטווח של עד 80 דולר? שבוע נפלא.
 4. היי, ראיתי שה 70mai lite נמכרת באמזון כמה דולרים פחות מאליאקספרס, וכלולה במשלוחים חינם מ65 דולר. האם אתה ממליץ על המצלמה? האם יש חלופה יותר טובה באותו מחיר (50 דולר) באליאקספרס? אני מחפש מצלמה שתתחבר לאפליקציה בעזרת נקודת גישה בצורה נוחה, ותהיה כמה שיותר אמינה. תודה!
 5. זו התוצאה של אבטלה סמויה, במקום להתקדם קדימה הולכים אחורה. תכלס בינינו, במה עוד יש להם להתעסק? כבר העלו את המעלות ברכבת.
 6. אביG, זה שפגעתי ברגשותך כשוטר מתנדב כשאמרתי שלעיתים אין צדק מהגוף המשטרתי ושוטרים לפעמים נותנים סתם דוחות לפי הרשעות קודמות זה לא אומר שאני לא צודק. לא אמרתי שכולם, אבל יש, ויותר מידי. יש הרבה עדויות של שוטרים מתנדבים. אשמח לדעת במה איני צודק, כל מה שאמרתי בקצרה זה שמטרתו של השופט היא להרשיע על סמך נסיבות ולא על סמך נהלים. לכן יש להתבסס על כשלים בדוח עצמו ולא בעצם נוהל עיקוב כזה או אחר. מה בדיוק לא נכון בזה? אתה בתור אחד שנכח במשפטים לטענתך אמור לדעת ששופט לא מקבל שום טיעון שאינו חותך וברור בטח שלא יפיל תיק על סמך נוהל עיקוב שבוצע לא נכון כי יכול לטעון שאין בנוהל עיקוב שבוצע לא נכון שום קשר למהות העבירה או להטלת ספק בביצוע העבירה. אסייג את דבריי ואגיד שיש מקרים בהם נוהל כן עוזר להפיל תביעה אבל זה לא המקרה. לגבי מה שאמרת שהשוטרת תגיד קרה" א,ב,ג" והוא יגיד שלא קרה "א,ב,ג" זה מילה מול מילה, בסרטון אמנם רואים שאין שום סיכוי שהוא נסע מעל 90 קמ"ש אבל זה עדיין לא הוכחה ברורה, אין שום דבר בסרטון שמציג באיזו מהירות נסיעה הרכב נמצא. אם השופט (בצורה בלתי צודקת) יטען שהסרטון זה לא הוכחה שהוא לא נסע במהירות שהשוטרת ציינה אז מה לעשות? לכן המלצתי להסתמך על הכשלים בדוח (על מה שהיא כתבה ולא תגיד במשפט) אל מול הסרטון. ואגב, שוב, זו דעתי בלבד ולחלוטין יכול להיות שאני לגמרי טועה, אבל אשמח לדעת למה? ומה שהכי עצוב ידידי זה שאתה בתור שוטר מתנדב מסביר להיטמאן למה כדאי לו "להיכנע" לדוח ולקחת עסקת טיעון למרות שהוא חף מכל עבירה! פשוט הזוי! ואחר כך אומרים שזה לא מכונה משומנת להעשרת קופת המדינה? זה בדיוק זה. היטמאן, לדעתי יצא לך לטובה שלא היה זמן ל"עסקת טיעון" כי בקבלת עסקת טיעון אתה בעצם ישירות מודה במה שמיוחס לך\במה שהתובע ייחס לך בעסקה (זה יכול להיות סעיף מקל יותר לפעמים), אם כבר החלטת ללכת למשפט אז כדאי ללכת עד הסוף ולקוות שהשופט יהיה אדם הגון והגיוני ויבין את המצב. אכן מזל שהייתה לך מצלמה ברכב, כי ללא הסרטון כמו שאמרת ולצערי הכל כך רב, כנראה שלא היה לך אפילו סיכוי קלוש לצאת מזה למרות שבכלל לא היית אמור להכנס למצב הזה. שוב מאחל המון הצלחה ושהצדק יהיה לצידך ביום המשפט.
 7. כמו שכבר השכלת להבין ולצערי הרב, יש הרבה מקרים בהם אין כל צדק לא מהגוף המשטרתי וגם לא מהגוף השופט. וזה כמובן לא במקרה, שניהם רוצים בסופו של יום להכניס כסף לקופת המדינה ויעשו זאת כל עוד הם יכולים. מרתיח את הדעת שמקרים כאלה הם עניין שבשגרה, ואין שום דבר שאפשר לעשות כדי להפסיק אותם. בנוגע למשפט - לא עיינתי בדוח וכל מה שאכתוב היא דעתי האישית בלבד: כמו שכבר כתבו לך כאן, את השופט לא מעניין שום נוהל ושום דבר שקשור להתנהלות המשטרה. המטרה של השופט היא להרשיע אותך שלא תחשוב אחרת, בתוקף נסיבות ולא מתוקף נוהל או התנהגות כזו או אחרת. וחלילה לא בגלל שהוא רוצה בכך או "נגדך" אלא בגלל שזהו תפקידו ולשם כך הוא שם. לכן, המלצתי האישית בלבד, היא שתתמקד בכשלים של הדוח בדיוק כמו שישה כתב לך. די בכשל מהותי אחד ואתה זכאי. השאלה היא האם יש אכן כשל שאתה יכול להסתמך עליו. כמה האחרים נסעו ואם נסעו יותר מהר ממך לא יתפוס בבית משפט. מה שכן יכול לתפוס זה העניין שהיא לא עצרה אותך באותה צורה שכתוב בדוח וזה מתועד במצלמה. כמובן שכשלים בביצוע הנהלים רק יחזקו את טענתך ויעזור לך להעלות אותם בפני השופט , אבל כוונתי היא שאל תסתמך עליהם אפילו מעט מכוון שלרוב אין די בהם בכדי להוכיח חפותך. הבעיה היא כפי שכתבת זה מילה נגד מילה ולחובתך כבר עבירה דומה ועם כמה שזה לא צודק זה יכול לשמש נגדך במשפט. יש הרבה מקרים כאלה ששוטרים מנצלים את זה שיש עבירות קודמות ולא מפחדים לתת סתם דוחות כי יודעים שזה יעמוד כנגד הנתבע. אני משער שלא חוסמים להם את האפשרות לראות את מהות העבירות הקודמות של הנהג אך ורק מכוון שזה מאוד מאוד משתלם למדינה. תראה, אני מבין שאתה ללא עורך דין, ואתה צריך להבין שמי שאתה עומד מולם במשפט הם חדים, משופשפים וזו עבודתם, להרשיע. למרות שרואים בסרטון שאתה צודק לחלוטין אני לא בטוח שיהיה לך קל להוכיח במונחי בית המשפט שנעשה לך עוול, הם רואים כמוך בעשרות מידי יום ולא כולם יוצאים זכאים למרות שהם לחלוטין כן. אולי עורך דין תותח יוכל לפתור את העניין ולהוכיח שמכוון שהיא לא כתבה את הדוח בצורה תקינה אין די במילה של השוטרת בכדי להוכיח שאתה אכן אשם במה שמיוחס לך. אני ממש לא עורך דין וגם ממש לא מכיר אף עורך דין, סתם מחשבה שאולי כדאי לתת למישהו שמכיר את המערכת לעמוד על חפותך. ולדעתי זה כדאי רק אם הוא יוכל לתבוע גם שכר טרחה, כי אם לא, רק העורך דין יעלה לך יותר מהדוח בכלל. ואולי אף עורך דין לא יעשה את העבודה יותר טוב ממך בהצגת הסרטון, אף אחד לא באמת יודע, זה תלוי בשופט. אני משתתף בכעסך וצערך להיות בסיטואציה הזו כשאתה בכלל לא אמור להיות בה, כעס, עצבים, כסף וזמן שאתה מבזבז אך ורק מכוון שאיזו "שוטרת" החליטה לתת לך דוח שכלל לא מגיע לך. מאחל לך המון הצלחה במשפט ושהצדק יעמוד לצידך ביום המשפט ותצא זכאי לחלוטין.
 8. היי, חבר התלונן על סלד סרק לא יציב. הצעתי לו את עזרתי בניקוי בית מצערת. בית המצערת שלו אלקטרונית. נגמר לי ספריי הקרבורטור או יותר נכון לא קניתי אחד מאז האחרון שניקיתי לפני דיי הרבה זמן, אבל יש לי ספריי חדש לניקוי מגעים, של WD40, רציתי לדעת האם זה יכול לעבוד באותה צורה? או שאפילו המחשבה על כך שזה יעבוד אסורה? תודה! זה הספריי:
 9. לא חושב שיש תשובה מדויקת לשאלה. תלוי במקום המגורים , במצוקת החנייה הקיימת אם בכלל, במיקום החנייה ונוחות כניסה\יציאה. לרוב, לשכנים כאלה לא משתלם להשכיר חנייה במיוחד במקומות עם מצוקת חנייה , כי מי שבא לבקר אותו ישתמש בחנייה הזו. אבל תציע לו מחיר שנראה לך הוגן ומשם תתקדמו, אולי הוא יגיד לך שהוא לא משכיר בכלל, ואולי יסכים עבור סכום שיראה לנכון. לדעתי סכום שהוא בין 200 ל500 שקלים בחודש הוא הוגן כמובן כתלות במצוקת החנייה הקיימת ובתנאי החניה.
 10. יש עוד דרך ארוכה עד שזה יצא לפועל. לדעתי למרות היתרון של המוצר הסופי כשיהיה על מכוני הבדיקה בסופו של דבר מה שחשוב נטו זה השלדה\קצה שלדה , ואת זה מכון מספק לרוב. מי שירצה לרמות את הקונה ירמה גם במכון וגם בכל בדיקת תוכנה כזו או אחרת. ההשקעה של החברות בכתבה היא בגלל שהם מבינים שהעתיד הוא בטכנולוגיה הזו, אין להם לאן לברוח. לעניות דעתי בלבד, צמצום ברמאות לא יהיה ברמה מורגשת, אבל ללא ספק אלה פני העתיד, וביסוס המוצר הזה יביא יכולת לפיתוח מוצר מדהים לאחר מכן שיוכל לספר אפילו יותר על תקינות מכלולי הרכב.
 11. המדינה הזאת קיימת בזכות המיסים האלה... אז לצערי לא, זה לא אפשרי להפחית את המס, וגם אם שרת התחבורה תצא בהצהרה שכן לקראת הבחירות , וחלילה גם תיישם , אנחנו נשלם את זה במקום אחר. עדיף שמשהו שיש לו יכולת ישלם את זה ברכב, מאשר שמעמד הביניים וזה שתחתיו ישלם את ההפרשים.
 12. לאחרונה אשתי החליפה עבודה והחזירה טויוטה קורולה. אחרי שיחה קצרה סוכם על ידה "אם כבר קונים רכב ישן יחסית שלפחות לא יהיה אנמי". מלא נחת, גאווה ומעט מופתע שמתי פעמיי לכוון המחשב. לדרישה שלה אני מוסיף שיהיה כמה שיותר אמין, אחרת אני זה שאבלה בו כרכב ראשי שלי כמובן. כעת הדרישות על פניו פשוטות : כמה שיותר אמינות וכמה שיותר "ניהוג" לשקל. צריכת דלק, ירידת ערך, יופי ושאר אספקטים אינם רלוונטים. לאחר כמה ימים אל מול "יד 2" או למעדיפים "יד 7 אבל 3 במשפחה ואת הרכב בכלל הוציא מהסוכנות השכן" הבנתי שהדרך ליעד לא תהיה פשוטה. לכן , בעודי משוטט לי ביד 2 אשמח לשמוע אולי יהיה לכם כיוון שלא חשבתי עליו בכלל , אשמח לשמוע המלצה לרכב שלדעתכם יענה על 2 הדרישות וייכנס בתקציב.
 13. כותרת שיווקית נטו לטובת השרה הנכנסת. ובברוטו זה רק פוגע בנו לדעתי. אם גם ככה משלמים את האגרה, איפה היתרון בזה שלא יבדקו את הרכבים האם הם תקינים לכביש? בלמים,צמיגים, אלה דברים שאנשים נוסעים בלי בכלל להסתכל עליהם ואחוז לא מבוטל מהאזרחים מחליף צמיגים במיוחד לטסט! עכשיו יסחטו כל זוג צמיגים גמורים עוד שנה שלמה! ורכבים בני 8 יזכו לנסוע עם תקלות שנתיים מהטסט האחרון שלהם? מי מרווח מזה חוץ מהשרה מירי רגב שתזכה להגיד "עשיתי שינוי".
×
×
 • תוכן חדש...