Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה כיף לפתוח את השנה החדשה עם תאונה (או תאונונת) בפקק שלא נגמר

ramik33
שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל בסדר :)

הלכתי לאוטו ועשיתי סריקת OBD, הלוג ציין את השגיאה שאני כבר מכיר, ורק אותה.

P0251 למי שסקרן. Injection Pump Fuel Metering Control "A" Malfunction Cam/Rotor/Injector

שיהיה לי זמן/בטיפול הבא, אתקן את זה. היא מופיעה אחת לכמה חודשים. לא מוטרד יותר מדי.

מצלמת רוורס לא מקורית (התושבת המקורית נשברה, מה שנפל זה אלתור שלי שהחזיק די הרבה זמן למען האמת), המצלמה עצמה ממש גרועה וללא סימני מרחק.

בקרוב כנראה תעוף לטובת אחת נורמלית, כשאתקין מערכת אנדרואיד ראויה.

עריכה אחרונה על ידי ramik33
  • אהבתי 1
:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה אתה מזמין אנדרואיד?

אני רואה מלא מערכות עם פלסטיק מובנה ולא יודע אם היא טובה או זבל,וטווח המחירים רחב.

ושוב בנוגע לתאונה,עדיף לספוג את ה50 שקל שיעלה קצת צבע ולשמור על מצב רוח טוב להמשך היום והשבוע.

לא שווה את העצבים והכעס :)

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגדול ההזמנה תתבצע מAliexpress.

אני עדיין מתלבט אם לקנות מערכת צפה כזאת:

https://www.aliexpress.com/item/4000674485005.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3bef3bedNLxMlE&algo_pvid=6855b831-2c0d-4ed2-b764-8fc8f7e9b719&algo_expid=6855b831-2c0d-4ed2-b764-8fc8f7e9b719-7&btsid=0bb0624216006889346283366e3ca6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

או מערכת שתיראה כמו המקורית, כזאת:

https://www.aliexpress.com/item/32955349541.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.3bef3bedNLxMlE&s=p&ad_pvid=202009210448545369094913131600000360909_1&algo_pvid=6855b831-2c0d-4ed2-b764-8fc8f7e9b719&algo_expid=6855b831-2c0d-4ed2-b764-8fc8f7e9b719-0&btsid=0bb0624216006889346283366e3ca6&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

צרפתי לינקים בשלוף, לא בהכרח שמה שצירפתי מתאים לשנתון 2010 (אבל זה נראה בדיוק אותו דבר).

את ההתקנה אני שוקל לעשות בעצמי (ידע טכני יש וגם ניסיון) אבל אולי אתן למישהו להתקין כי זה לא מעט עבודה ולא בטוח שיש לי כח/זמן/סבלנות.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אין סוף של מכשירי אנדרואיד. צעירים ירכשו בסכומים של $150-200 (מחירי עלי-אקספרס) עם מסך זוועה העיקר שיהיה Youtube בכדי שיוכלו להשוויץ ולשמוע מוזיקה בחינם באוטו. הפחות צעירים ישקיעו קצת יותר, סכומים של 400-500 דולר, אז מקבלים  מסך איכותי, מעבד סאנפדרגון מודרני ומוסיפים אנדרואיד אוטו או אפל קאר-פליי. אבל כמובן לבחור במערכות שהן לא נראות כמו מקורי אבל מבית מוכר וטוב כמו מערכת של סוני, פיוניר ועוד שחלקן, מיועדות רק לשימוש כאנדרואיד אוטו ואפל קאר-פליי.

עריכה אחרונה על ידי ch2856
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים לראות בארצנו אדם שמצד אחד מאד חשוב לו הרכב ואיך הוא נראה, ומצד שני לא נותן לארוע כזה להפוך אותו ללא אדם! 

ירבו כמותך בישראל.

שנה טובה

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, צפוניאא כתב:

מדהים לראות בארצנו אדם שמצד אחד מאד חשוב לו הרכב ואיך הוא נראה, ומצד שני לא נותן לארוע כזה להפוך אותו ללא אדם! 

ירבו כמותך בישראל.

שנה טובה

באמת מדהים,הלוואי שכולם יהיו כמוך!

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שפוגע ברכב צריך לשלם את המינימום של הפגיעה, בלי הגזמה ובלי ניצול המצב, ובטח ללא התלהמות והעלבות.

כלומר, לשלם לבד על מכה שמישהו אחר עשה לך ברכב, לא רואה בזה מעשה התחשבות או אצילי, אלא ניצול. (וכותב את זה אחד שמוותר הרבה, בכל מה שקשור בכסף)

אבל אם נחתה על הנפגע רוח של וויתר שעושה לו טוב על הנשמה, על זה לא ניתן להתווכח. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי הרבה מקרים לאחרונה אפילו יותר חמורים שהבלגתי.

ישמע קלישאתי? אבל אני די מאמין בקארמה, תעשה טוב, וטוב יפגוש אותך בסיבוב. וגם אם לא, לא נורא.

רק השנה היו לי 2 פתקים שהושארו על הרכב עם מספר שהדבר היחיד שעשיתי זה לשלוח בווטסאפ תודה רבה הכל טוב.

פגיעה שהייתה בדמות שפשוף מטמבון לטמבון על כל הצד (באותו רגע היה נראה מחריד, ויכולתי בשקט להוציא מהפוגעת כסף) , וגם אז אמרתי לפוגעת שאם פוליש מוריד היא לא תשמע ממני וכך היה. (למרות שהגיע לה שאתבע אותה כי היא התנהגה כמו בהמה, וניסתה להוציא אותי אשם למרות שפגעה בי מהצד תוך כדי שדברה בטלפון!!!!)

הפעם היחידה שמימשתי ביטוח של הפוגע הייתה כשלא הייתה ברירה. לפני כמה חודשים (מי שזוכר), מישהו נכנס בי מאחורה והנזק היה אומנם קטן וללא איבוד ערך כלשהו (תודה לאל), אך כזה שדרש החלפת/צביעת טמבון, כי התושבות שלו נפגמו והוא ישב קצת עקום. על זה כבר לא יכולתי לוותר.

במקרה הנוכחי, לא הייתה התלבטות גדולה, הנזק מאוד שולי. קצת פוליש, לק שחור וכאילו לא קרה שום דבר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעשים טובים עושים בלי לחשוב שמקבלים משהו בתמורה - זה משהו שבא ממקום נקי וטהור.

וויתרתי הרבה פעמים, ועזרתי ללא עלות להרבה כולל מכאן בפורום דיטיילינג ( פלסטלינות בחינם, עוזר בפוליש להורדת שריטות, ייעוץ על כוס קפה -ללא עלות)

בלי להזכיר כספים שיושבים אצל חברים.

עדיין מי שפוגע בך צריך לשלם. לפני כמה שנים בדרך מאילת פגע בי רכב מכה קטנה בטמבון (קילוף) יצאתי ודיברתי עם הבחור שהיה לחוץ

והתחנן שהוא אסיר שיצא מהכלא עכשיו (אשתו ברכב) ואין לו כסף. אמרתי לו שזה לא מעניין אותי והוא צריך לשלם את הנזק אפילו סכום סמלי. שוב תחנונים

שאני אגיע לכפר שלו שיתקנו שם, עוד לחץ ודין ודברים חריף מצידי, הבנתי שאין לי מה לצאת ראש עם הבחור (לא מפחד) כי לא יצא לי מזה כלום, ואם יצא משהו

זה לאחר עודף עצבים. וויתרתי למרות שלא הייתי צריך. (אבל זה חסך לי בריאות)

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל היה בסדר, עד ההודעה האחרונה.

וממנה עולה מסקנה שמאוד חבל לי עליה, אבל היא נכונה - תלוי מי אתה. 

אם אתה אסיר לשעבר ועושה בעיות - אז יוותרו לך "כי חבל על הבריאות".

אם אתה בחור טוב ומסודר ונעים לדבר איתו - בוא תשלם חמודי. כי מי שפוגע צריך לשלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכה הייתה מאוד חלשה, ממש נגיעה, ועשתה "רק" שריטה.

המכה הקודמת שהייתה לי מאחור שגררה החלפת טמבון הייתה פי כמה יותר חזקה ולא עשתה שום נזק לפח עם בדיקה יותר מקיפה של פחח .

תודה על הדאגה אבל אקח את ה"סיכון" :) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...