Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אני יכול להזמין בטריה למקבוק? A1280

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש בארץ קנייה ב200 שקל אז סבבה

אם לא , אשמח להזמין מחו"ל. השאלה איך.

הזמנה מעלי אקספרס תגיע?

המלצה למוכר מסוים מאיביי או אתר מסויים בחו"ל?

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20200824073000&SearchText=a1280+battery

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיעה גם תגיעה . בטריה חומר נפיץ ולכן המוכר הסיני ישלח דרך חברת exelot שמבצעת את ההובלה.שאר החברות לא מתעסקת בבטריות. זה אולי יעלה טיפה את עלות המשלוח בכ 7$ אבל זה גם שילוח יותר מהיר . כשבועיים.
הזמנתי לדוגמא מצבר למקדחת איפאקט. 4000mAh . בטריית גיבוי לטלפון 30000mAh.
לגבי איכות הבטריה זה כבר המון מזל. יש מלא זיופים. יכולה למות תוך חצי שנה. אל תזמין את הזולה ביותר.

בתור בעלים של מספר מקבוקים ל idigital וגם ל dcs אין שוב בעיה לגבות ₪1000 על החלפת בטריה מקןרית.
אל תדחה את ההחלפה. לפעמים הבטריה מתחילה להתנפח ואז לוחצת את ה touch pad למעלה ואז הוא מפסיק להקליק. תכנון בעייתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, save כתב:

לפעמים הבטריה מתחילה להתנפח ואז לוחצת את ה touch pad למעלה ואז הוא מפסיק להקליק. תכנון בעייתי.

אם היצרנים צריכים לוודא שהכל נשאר לעבוד כשורה גם עם בטריה מנופחת היינו מסתובבים עם אבנים משתלבות בכיסים עדיין

• מצחיק 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחסית - הUnibody הזה שהוצג לפני 12 שנים - היה קטן ודק. אחד המחשבי אלומיניום יוניבודי הראשונים (אם לא הראשון) בכאלו כמויות יצור.

אם הסוללה הנוכחית היא המקורית - היא כבר ממזמן מזמן מעבר לכמה שהיא היתה אמורה לחיות.

אפשר לשלוף אותה ב3 דקות על השעון.

מקורית גם כן (אם תמצא - זה היה דגם של שנה אחת) עולה סביב ה80-90 דולר , תחליפית 30 דולר.

מן הסתם אין אופציה לבטריה שמנה כי היא מובנית בתוך המחשב ולא מבחוץ כמו בIBMים הישנים.

מה שכן - זה מחשב עתיק בכל מובן. שלא מקבל כבר עדכונים כמה שנים ויהיה דיי איטי במושגים של היום.

SSD ו4GB זיכרון אבל יגרמו לו לעבוד לא רע בכלל.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאתה מוסיף לו SSD - אכן.

בלי זה? אני לא מבין איך משהו יכול לסבול מחשב בימינו.

(לאבא שלי היה אחד כזה במשך 6-7 שנים עד שרצה להשתדרג + הבטריה גמרה והתחילה להתנפח - והוא החליט להשתדרג. מכיר את הדגם היטב)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה בדיוק היום החלפתי לו SSD 

ההרד דיסק מ2008 שרד ועוד שורד.

שמתי לו WIN אחרי שעשיתי פרטישן, ומעו, המחשב עובד יפה בווינדוס- סתם שמתי לראות סרט ב4K והוא לא נתקע.

אני צריך אותו לגלישה קלה מאוד- פורומים \פייסבוק וכו'. אני לא גולש מהפלאפון שלי. שונא את זה.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיבה שלא.

תוודא שיש לך את הדרייברים של אפל לwindows (למרות שאני לא זוכר אם יש בלפטופ שלך דברים כמו multitouch וכו או שזה בא יותר מאוחר) - זה יוסיף את המקשי קיצור של המקלדת לאותו מיפוי וכו.

אצלינו הדיסק הקשיח התחיל לעשות סימני ״עייפות״ מה שהיה גם טריגר לשידרוג בנוסף לבטריה.

(זה היה כשלא גרתי כבר שם - אז כשהראו לי את זה - אמרתי להם לשדרג ולהעביר את המידע כמה שיותר מהר)

• אהבתי 1

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...