Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנשא אופניים ראשון-המלצה

alex321
שימו לב! השרשור הזה בן 1353 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים! לאחר הכניסה לתחום האופניים, החלטתי להוסיף לעצמי גם נמשא לרכב מאחר ונמאס לי לריב עם האופניים בעת הכנסתם לרכב ולכלוך כל פנים הרכב בכל רכיבה.

מאחר ואני רוכב לבד, לא רואה תרחיש שבו אני אעמיס 2 זוגות על המנשא, וראיתי שיש מגוון רחב מאוד של מנשאים כשהחברות המובילות הן SARIS וTHULE.

ראיתי את המנשא הזה:

SARIS לזוג אחד

התכנון הוא נסיעות בין עירוניות מהבית למסלול,האם יש בעיה איתו? האם בטוח לסוע איתו בכביש בינעירוני?

נ.ב

האם יש טעם להוסיף גם מוט מתאם?

מדובר באופני הרים זנב קשיח מידה XL

עריכה אחרונה על ידי alex321
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעתי ביקורות מעורבות על המתקן הזה, הרבה טוענים שהוא לא יציב (אין רצועות בצדדים) ו"רוקד" על התא מטען, הפלסטיק גמיש ומתאים יותר לאופניים קלילים וכו... הרבה טוענים שהמתקן מרגיש להם לא בטיחותי (אבל אחרים אומרים שהוא מצוין).

ממליץ לרכוש מתקן ל2-3 זוגות במקרה ותרצה לצרף חברים. 

לי אישית יש מתקן Peruzzo Verona, אמנם הוא פשוט יחסית אבל החומרים טובים והמתקן והאופניים יציבים מאוד על הרכב. מה שכן אני משתמש במתקן רק לעיתים נדירות יחסית כשאני מצרף חבר או אחרי רכיבות בוציות בחורף.

אחרי שמפתחים את הטכניקה הנכונה כל התהליך של קיפול המושבים, פירוק הגלגל הקדמי והכנסת האופניים לרכב לוקח לי גג דקה וחצי, הרבה יותר מהיר משימוש במתקן, גורם פחות נזק לרכב וכנראה יותר בטיחותי לשאר משתמשי הכביש. 

זרוק איזה סדין ישן באוטו ותכסה איתו את תא המטען וגב המושבים האחוריים והרכב לא יתלכלך לך יותר מדי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה
ואיך המוצרים של החברה הזאת?https://www.matzman-merutz.co.il/מנשא-אופניים-2-זוגות-אוניברסלי

בנוגע לפירוק, אני קצת חושש מפירוק גלגל קדמי והחזרתו, זה לא יעשה בעיות במגע של הרפידה לדיסק הבלם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום, אם אפשר, להכניס את האופניים למושב האחורי (עם קיפול המושבים). הכי בטוח עבור האופניים שלך ועבור שאר משתמשי הדרך.

אם יש לך צירי "שיחרור מהיר" ואפילו thru axle, זה די קל להוציא את הגלגל (וגם להחזיר).

כל עוד לא תלחץ על הבלם כשגלגל לא בפנים, לא יקרה שום דבר. וגם אם כן, קל מאוד להכניס את הבוכנה חזרה (תחפש disc brake rubbing, דוגמא טובה בסוף הסרטון פה).

תשים לב לא לגעת עם האצבעות בדיסק עצמו כדי לא לזהם אותו. כשאתה מחזיר, תשים לב שאתה מכוון את הדיסק לאמצע הקליפר, בין הרפידות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.8.2020 בשעה 10:23, alex321 כתב:

ראיתי את המנשא הזה:

SARIS לזוג אחד

נ.ב

האם יש טעם להוסיף גם מוט מתאם?

ההמלצה הכי טובה זה תא מטען/מושב אחורי/לקפל כיסאות.\אם אי אפשר אז...:

מוט עושה את החיים מאוד נוחים. אם יש לך את הכסף מומלץ בחום. אחרת הזוג יושב עקום ומתנדנד.

אם אתה חושש משריטות או סימנים על השלדה אז בטח מוט מומלץ.

לגבי הדגם הספציפי - לי י שSARIS של 3 והוא מעולה. לא מכיר את הדגם הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...