Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס 2016 בעית חיבור למחשב ובעית חיפוש בוייז

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם.

קניתי באיביי כבל שהומלץ לי כאן שהגיע עם דסיק ועליו התונה Focccus ועוד כמה וגם ודרייברים. הצלחתי לההגיע למצב שהתוכנה מזהה את החיבור (כ-COM4 נדמה לי) וכל הנורות דולקות. אבל היא נכשלת בחיבור בשני מצבי המתג ועל הדרך עושה איפוס למחשב הדרך.. גם תוכנה אחרת נכשלה בחיבור.

זהו הכבל שהוזמן:

https://www.ebay.com/itm/ELM327-USB-OBD2-Modified-MS-CAN-HS-CAN-Diagnostic-Forscan-Scanne-For-Ford-Mazda/232985823374?epid=928535973&hash=item363f09888e:g:K14AAOSwyiFb2AOC

בלי קשר לזה בשלב כלשהו החיפוש בוייז הפסיק לתפקד. יעדים שהוייז זוכר עובדים מצוין, כולל הרכת זמן הגעה ופקקים..ז"א המכשיר רואה שיש לו אינטרנט (דרך נקודת גישה בטלפון). האנדרואיד וגרסת הוייז ישנים מאוד במערכת הזו, מה שהיבואן התקין.

אשמח לעזרה. :) האם פירסמתי בפורום הנכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לעזור לגבי הכבל אבל לגבי המערכת אנסה.

תנסה להוריד APK עדכני של וויז ולהתקין בעזרת דיסק און קי זה אמור לפתור לך את הבעיה. אצלי עובד תקין במערכת הזאת עם כמה שהיא עגלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, arco1 כתב:

בס"ד
אם קנית בחיר הצויין בקישור, סביר להניח, שהמתאם שלך לא משהו, מתאם טוב עולה בערך כפול ובגלל זה יש לך בעיות תקשורת.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^ אז אין לי מה לעשות בנידון?

לפני כשעה, Angelica כתב:

לא יכול לעזור לגבי הכבל אבל לגבי המערכת אנסה.

תנסה להוריד APK עדכני של וויז ולהתקין בעזרת דיסק און קי זה אמור לפתור לך את הבעיה. אצלי עובד תקין במערכת הזאת עם כמה שהיא עגלה.

אפשר הסבר איך עושים את העדכון? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד מפה את הקובץ במחשב

https://m.apkpure.com/waze-gps-maps-traffic-alerts-live-navigation/com.waze/download/1022025-APK?from=versions%2Fversion

שים על דיסק און קי תכניס לשקע שמתחת למזגן. במערכת כנס למנהל הקבצים ותלחץ על הקובץ הוא יתקין אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הורדתי מגוון גרסאות של וייז, אבל פשוט לא קורה כלום כשאני לוחץ על הקבצים. גם כשהיו על דיסקאונקי וגם כשהעתקתי אותם למערכת.. לא מצאתי שום פתרון באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...