Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מכם תהיו קצת יותר סבלניים כלפי האחר בבקשה

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פתחתי נושא בפורום הטכני. זה לא העניין כי כבר באמת שירד לי גם החשק מלנסות לאבחן את הבעיה.

אני כנראה רגיש מדי ולוקח קשה מדי ללב ונעלב מהר.

כל כך רציתי להירגע ולא להיות לחוץ לגבי עניין שעלה, שפניתי בשמחה לפורום שאני רגיל לפנות אליו. אל הקהילה הזאת.

עזרו לי פה לא מעט בעבר, ושלא רק דרך הפורום. שמחתי לדעת שיש לי מקום שאני יכול לפנות אליו. לא לחשוש ולפחד במיוחד שאני לא מבין ברכבים.

לאחר מספר הודעות ענייניות קיבלתי הערה ממנהל הפורום, מכבודו לא אציין את שמו, אין לי עניין חלילה לפגוע אישית ואני רק רוצה לבקש מכם שתהיו קצת יותר סבלניים אל האחר.

קיבלתי הודעה שאני חופר, ומה אני עוד רוצה? 

לאחר מספר הודעות, קיבלתי עוד כמה הודעות בסגנון. עניתי באריכות בכנות ומהלב, ואותן הודעות שהקדשתי להן לא מעט זמן ומחשבה, נמחקו על ידי המנהל.

אף פעם לא קיבלתי יחס כזה בפורום הזה, ואף פעם לא ראיתי שגם התייחסו ככה למישהו.

שאמרו לו שהוא חופר בגלל שהוא סיפק מידע מפורט או שאלו אותו מה אתה עוד רוצה?

אני יודע שישנם אנשים שלא רגילים לקרוא טקסט ארוך, ואני משער לעצמי שאנשים כאלה פשוט יצאו מאותן הודעות ארוכות.

אך אם אני כותב באריכות, ובפירוט, איזו סיבה יש לקרוא לי חופר או לנסות לרמוז לי שדי מספיק. מה אני עוד רוצה.

אני אוהב לשאול כי אני סקרן מטבעי ובילדותי לא יכולתי לשאול. לא היה לי את מי ולא היה לי הביטחון לשאול.

המקום שבו אתה מרגיש מעט ביטחון בפורום, והניסיון שלי עם הקהילה הזאת לא מעט שנים, הרגשתי שבכל פעם ששאלתי קיבלתי תשובה.

זו הפעם הראשונה שהרגשתי עוינות כלפי ממנהל. קיבלתי גם תגובה דומה מגולש, והגבתי לו בכנות ומהלב, אך ההודעה שלי נמחקה לצערי.

אני רגיל כל חיי להתייחס אל האחר כפי שכתבתי לי בחתימה שלי לפני עשור וזהו גם היחס שאני מקבל מאחרים.

זה היחס שתמיד הענקתי ונתתי פה בפורום מיומי הראשון וזה היחס שקיבלתי בחזרה עד היום. כשלא הבנתי במה טעיתי?

אתה מרגיש פשוט חשש להיות מי שאתה. שאולי כדאי לנסות להתאים את עצמך לאחרים. לא לכתוב באריכות, להשתנות. על מנת לא להרגיז ושלא אורחק מהפורום.

כי הסגנון שלך פשוט לא מקובל פה בפורום, ובמיוחד כשזה לא מקובל על ידי מנהל. שיש חשש שאני לא אוכל יותר לכתוב גם בפורום תחת ניהולו.

למה שלא נהיה מעט יותר סבלניים כלפי השני? 

אולי מישהו כותב באריכות כי זה גם מרגיע אותו ועוזר לו ממקום אחר

אריכות ונידוב מידע יכול רק לעזור לצד השני לסייע לך. אם זה מרגיז ומעצבן אפשר לצאת מהנושא. למה לנסות להקניט או להעליב?

מאחורי המקלדת נמצא בן אדם. אין לדעת מה עובר על אותו אדם, על משפחתו, באיזה מצב הוא נמצא. יש אנשים שיותר רגישים מהאחר.

יש אנשים שבגלל נסיבות חייהם הם לוקחים דברים אחרת. 

אני לא מבין למה תמיד צריך לנסות להצטייר כקשוחים וקרים?

אני רואה לא מעט בקשות בתקופה הזאת בואו נהיה מאוחדים ונעזור אחד לשני. במיוחד בתקופה הזאת.

כאן זה גם לא עולה דבר. בסך הכל בואו נהיה מעט יותר פתוחים אל האחר. לא נתעצבן מהר. לא נכעס. נקבל את האחר.

גם אם הוא בקצת שונה מאיתנו. עצם הכתיבה בפורום, ולא כתבתי על חיי, לו להנהלה הבכירה יש איך לשחזר או לראות את ההודעות שנמחקו באותו שרשור,

אלא כתבתי בנושא רק פירטתי מעבר, אולי זה עוזר לי עצם הכתיבה. ואולי זה המקום היחידי שיש לי שאליו אני כותב ומדבר אליו מזה חצי שנה.

אף אחד לא חייב לקרוא ואף אחד כמובן לא חייב להגיב. יהיה יפה יותר ומכובד יותר אם לא מתאים פשוט לצאת. אין צורך להעליב או להקניט ולפגוע.

גם אם אתם אנשים חזקים וקשוחים ועברתם לא מעט בחיים. יש אנשים שלא. יש אנשים שלא עברו או אולי עברו והם לא חזקים מספיק כמוכם.

מקווה שזה בסדר מה שכתבתי פה ושגם פה לא יכעסו עלי. זו בכל אופן ההערה שקיבלתי מאותו מנהל. תכתוב באריכות באוף טופיק.

אני מקווה שאני עדיין אוכל להיעזר בקהילה הזאת כשיהיו לי שאלות בנושא רכב. זה המקום היחידי שיש לי לפנות אליו. ממש ככה.

אני כן חושש שאולי עכשיו מעט יתנכלו אלי או ימחקו לי שרשורים או הודעות. מקווה שלא. ובבקשה תהיו קצת יותר סבלניים. בבקשה.

לא אתם כי אני יודע שרובכם כאן בסדר גמור. מי שזה נוגע אליו ומי שאולי יוכל לצאת קצת ולהסתכל על עצמו מהצד. תודה לכם מראש.

• אהבתי 3
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

ההערה שקיבלת בשרשור ההוא בטכני היא:  אתה לא מציק, אבל אתה מתעסק באריכות יתר (לטעמי) בשני בעיות קטנות מאוד וקבלת עבורן תשובות, אז מה עוד אתה רוצה? 

תן לי להמשיך את המשפט לעיל, ואז אולי תבין מדוע ההערה אינה נבזית כפי שנראה לך:

כל דקה נוספת שאתה מבלה בהתייעצות בפורום במקום לגשת למוסך מגבירה את הסיכון לאבחון לא נכון בהתכתבות, שיכניס אותך לסרטים נוספים מלבד אלו שאתה אוכל כרגע. עד כה קיבלת תשובות ענייניות, אבל אם תמשיך להדיין שם ותקבל תיאוריות שגויות (כפי שקורה בד"כ כשדיון מתארך מעבר לטווח היעיל שלו), זה גם ישאר מעל דפי הפורום וימשיך להטעות אנשים אחרים שיתקלו בבעיה דומה בעתיד וימצאו את השרשור הזה.

אני אומר את הנ"ל כי אני חווה תופעה דומה במקצוע שלי - לאור הקורונה אין לי אפשרות לשלוח טכנאים לכל תקלה מהיום למחר ואני נאלץ לתמוך בלקוחות מרחוק. לפעמים יש גבול למה שאפשר לעשות בהתכתבות ואז פשוט צריך להמתין בסבלנות עד שניתן יהיה לשים ידיים על התקלה. כל נסיון לחפור/להתעמק מעבר לדיאגנוזה שכבר ניתנה פשוט יוביל לעוד סטרס, עוד מחשבות לא פרודוקטיביות, ופוטנציאל לא קטן לנזק נוסף לציוד התקול ממילא.

האוף טופיק הוא מקום מתאים יותר לקבל בו תמיכה פסיכולוגית מסוג 'דאגה בלב איש ישיחנה' עם סיכון מינימלי לתופעות לוואי. ומהיכרות אונליין עם המודרטור הרלוונטי, הוא דווקא אחד הגורמים הפחות בעייתיים בהנהלת הפורום, פשוט יש לו סבלנות מוגבלת כמו לכל איש טכני כאשר הדיון גולש לפסים לא פרודוקטיביים. אל תיקח את זה אישית, זה בא עם המקצוע. 🙂

כפי שכתבו לך במדור הטכני - גש לחשמלאי המתמחה במזגנים כשיתאפשר לך. דבר עם מקס מצברים או בצע חיפוש על הנושא כאן בפורום ורכוש לך מצבר חדש כשיזדמן. רשום לעצמך שאין קשר בין שתי התקלות, ותפסיק לדאוג לגבי דברים שאין לך כרגע שליטה עליהם. סגולה לחיים ארוכים.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודה לך על תגובתך.

אני מקווה שתסכים להיענות בבקשה לבקשתי ולערוך את שם המנהל. 

לא ארצה חלילה בעיות נוספות או שיתרגזו עלי עוד יותר. אתייחס למה שכתבת בלי להתייחס לשמו ברשותך.

כתבתי באותו נושא שאני אורח בפורום של אותו המנהל, וזה אכן כך. העזרה בפורום ניתנת בהתנדבות והיא לא חובה כמובן.

לא הצלחתי להבין מה עשיתי שכל כך הרגיז את אותו המנהל כלפי. או שגרם לו להתנסח ככה. ולאחרים.

לגבי האחרים פניתי אליהם בצורה יפה, והם הבהירו את עצמם. אני שוב ברשותכם לא אכתוב שמות. הם יודעים במי מדובר

והם הבהירו עצמם ואני הבנתי אותם. רק שההודעות שלנו נמחקו וזה גם לא יפה למחוק הודעות שאנחנו משקיעים לא מעט זמן להקליד אותם.

אני אישית לא ידעתי את מה שכתבת. שיותר מדי מידע עלול בסוף להוביל למידע לא נכון. כשאני קורא את זה אני מסתכל על הדברים בצורה אחרת.

רק אפשר להגיד את זה ככה לדעתי. לא לגשת ישירות לפגיעה ולהעלבה. כמו שכתבתי בתחילת דבריי אולי אני האשם, זה שנפגע מהר מדי, הרגיש, זה יכול להיות ואני יכול לצאת לרגע החוצה, ולהסתכל על עצמי מהצד. אני יודע שיש לא מעט דברים בחיים האלה שאני עדיין לא יודע איך מתנהגים אתם, ואיך להתייחס אליהם.

דברים שלרובכם יראו נורמליים. 

כמו שכתבתי, כל אדם ונסיבות חייו. לא כולם ירצו להרחיב. בעבר הייתי מרחיב כאן לא מעט. וקיבלתי לא מעט תמיכה מהחברים

תמיכה שלא רק העלתה לי חיוך על הפנים למספר רגעים, אלא עזרה לי בחיים וחיזקה אותי כשלפני כן מעולם לא קיבלתי תמיכה כזאת מאף אחד, מאף אדם.

היום אני חושש. אני לא רוצה לצאת חופר. לא ארצה שיכעסו עלי או יתרגזו. לא ארצה גם להשקיע לא מעט זמן בהקלדה לשלוח את ההודעה, ולגלות לאחר מספר רגעים של רענון שההודעה נמחקה. זה לא יפה ולא מכבד לדעתי.

זו בכל אופן דעתי. עם דעה אפשר לטעות ואפשר להתווכח כמובן ולא להסכים, וזה בסדר גמור. 

אני רק אוסיף שזה מעט בעייתי להתייחס אל אותו כשנושא כשלא כל התגובות מופיעות ולא מעט תגובות נמחקו.

לכן ביקשתי מהחברים, ומקהל הגולשים, אני יודע שרובכם בסדר גמור אך מי שמזהה אצלו מעט חוסר סבלנות כלפי האחר,

או אולי מעתה והלאה ידע גם שישנם אנשים מעט רגישים יותר - היו קצת יותר רגישים ומתחשבים כלפי האחר. 

ישנם אנשים שיכולים לקחת מצבים כאלה בצורה לא קלה. נכון שאולי זו בעיה וזה לא דבר נורמלי. אך למה שלא נתחשב בהם אם זה לא עולה לנו דבר?

כך אני נוהג כל חיי ואף פעם לא ראיתי שזה הזיק או הרע לי. כך למדתי שרוב הקהילה נוהגת ואולי אפילו מכאן למדתי ואימצתי את זה.

אם הצלחתי קצת לגרום למישהו לחשוב מעט אחרת אני שמח שההודעות שלי לא היו לשווא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבמבט לאחור. אם אנסה ללמוד מזה. ולהוציא את החיובי והטוב מהמצב.

אולי אני לא הבנתי נכון את המלודיה של הדברים שנאמרו על ידי אותו מנהל. אני שואל את עצמי האם כל מי שהיה קורא את המשפט

"אז מה עוד אתה רוצה? ?" אם כל אחד היה נעלב או נפגע ולוקח את זה אישית. ללב. 

ואולי בעצם רוב האנשים או לפחות הקהילה פה, לא היו מתייחסים לזה כמו שאני התייחסתי. אולי זה שאני יותר מדי מכבד, או יותר מדי לוקח דברים ללב. 

אז במבט לאחור, אם אני אצא לרגע, ואצפה מהצד. כנראה שאני טעיתי. יש משפט שאומר כל הפוסל במומו פוסל. 

זה משפט לא נעים. אני מאמין שעם כמה שהוא לא נעים ככה הוא נכון. 

אולי הכוונות של אותו מנהל אכן היו שאני מציק, חופר, ומעצבן כשאני מהצד לא מבין למה ומה עשיתי. ואולי, ממש לא. 

סה"כ הוא לא רגיל לסגנון שלי. אני כנראה די עוף מוזר בנוף, ודי שונה. ואני פירשתי לא נכון. לא הבנתי נכון את המלודיה של המילים שלו. 

אני יכול לנסות לפרש את זה לכאן ולכאן, אך בסופו של דבר אני רוצה ללמוד מזה - אני אשתדל בפעמים הבאות לפרש את הדברים לטובה. לחיוב.

גם אם אני טועה, אני לא באמת יכול לדעת למה מתכוון אדם זה או אחר. מה שאני כן יכול וכן יש לי שליטה עליו הוא איך שאני מפרש את זה.

הצד השני לא יודע מה עובר עלי, ומה עובר על האדם שמאחורי המקלדת, והוא לא עושה שום דבר בכוונה שיפגע בך או שייעשה לך רע. להריע לך.

ואם אני מפרש את הדברים לשלילה. טוב לא יצא מזה. להפך. מי שסובל פה הוא רק אני. שמעתי פעם שלא לסלוח למישהו זה כמו לשתות רעל ולחכות שמישהו אחר ימות.

גם אם אני צריך או לא צריך - אני מתנצל על כל מה שהיה פה. פעם הבאה אפרש את הדברים אחרת. 

סליחה ומקווה שאולי השיעור הקטן הזה בחיים שלי זה לימד משהו קטן גם למי מהקוראים שיקראו.

עריכה אחרונה על ידי super-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, super-man כתב:

אני לא מבין למה תמיד צריך לנסות להצטייר כקשוחים וקרים?

לא קשוח. יבש. ישר לגופו של עניין, בלי לערב שום רגש.

היכולת לא לערב רגש באיתור תקלות היא מאוד שימושית, ולעתים קרובות אותו ניתוק רגשי טוטאלי מהבעיה

ומהשפעות נפשיות שגוררת בעיה (מזגן לא מקרר => חם לי => קיץ => לא נעים) עוזר לטפל טוב יותר בבעיה.

לא צריך (או שמא אגזים ואומר, ״אסור״) להיעלב מטון יבש. גש ותקן.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את זה מכיוון אחר. 

הודעות טכניות, מטבען, אמורות להיות קצרות ותמציתיות. 

אין שום בעייה לנסח "רכב X מזגן לא ממזגן".

ואין גם שום בעייה לנסח "בראשית, לפני 5 או אולי 7 שנים, רכשתי מכונית. למכונית הזו יש 4 גלגלים (פלוס אחד ספייר וגלגל הגה!), מבית היצרן הידוע למבורארי.

יש כמה דברים שלא מצאו חן בעיניי" וכך הלאה וכך הלאה עד שמגיעים לתיאור הבעייה. הדוגמא מוקצנת בכוונה תחילה.

אם אני זוכר נכון, אחד מחוקי הפורום המפורשים אומר שיש לכתוב הודעה תמציתית בפורום הטכני.

תעבור על ההודעות שם, ותיווכח בעצמך שרובן המכריע קצרות מאד ותמציתיות מאד.

אין פה משהו אישי כלפיך בשום צורה. דריש ענה לך יפה ונכון בהקשר הזה. 

לא כולם מבינים מאיפה זה נובע, לא כולם יודעים למה, ולרוב האנשים אין סבלנות לטקסט "מגילתי".

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה ראיתי (הסתכלתי עכשיו), היה קצר בתקשורת.

1. שאלת שאלה מכוונת פתרון - "המזגן לא מקרר, מה זה יכול להיות ואיך אפשר לפתור את זה".

2. אין באפשרותך לגשת לרכב ולנסוע בו (ממה שהבנתי?).

3. לא שאלת  שאלה כללית "כיצד המדחס עובד?" אלא ניסית לחבר בין נקודות שונות כאשר יתכן שאין לך מספיק מידע על כך.

לדעתי, שלושת הנקודות הללו הובילו לכך ש:

1. אנשים ניסו לעזור בפתרון הבעיה - לא בעזרה להבנה האישית שלך כיצד המערכת עובדת.

2. חוסר האפשרות לצאת עם הרכב גרמה לכך שמתן העצות הגיע לנקודת סיום, כי הנקודה הבאה היא ביקור במוסך וזה מה שניסו להגיד לך.

3. אני מנחש שעקב רצונך למידע על המערכת או עקב חוסר ידע קודם, התשובות לא סיפקו אותך והמשכת לשאול.

אני חושב שמה שכדאי לך לקחת מכל העניין זה שלפעמים צריך לדעת להתמקד במה שאתה רוצה ואז להתאים את הרצון הזה כדי להעביר את המסר כראוי לאנשים שמולך, כי האופי המחשבתי של האנשים שמולך משתנה לפי הסיטואציה. מהנדס יענה לך על שאלה טכנית במייל (כשאתה לקוח עם ידע בתחום) באופן שונה מהסבר מפורט לשאלת "How stuff works" בפורום חובבים או דיון פילוסופי כללי על נושאים פחות טכניים.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרמן ידידי, אף אחד לא כועס עליך ואף אחד לא הולך לחסום אותך. תקרא מה דריש כתב, הוא תמצת את זה במדוייק. למעשה, עמדתי לפרט קצת יותר על מנעד התקלות האפשריות, מהקל לכבד, שגורמות לכך שהמזגן לא עובד, ואז עצרתי את עצמי, בדיוק מהסיבה שדריש כתב, וכתבתי לך שתלך למזגניסט. כי הגענו למצב שהדיון הטכני מיצה את עצמו, סתם להעלות שפקולציות לא תורם לדבר מלבד להכניס אותך עוד יותר לסרטים.

אז הכל בסדר, אפשר לחזל"ש.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואתה מכירים, נפגשנו בזמנו והתכתבנו עוד טיפה מאז

אני מבין לגמרי מאיפה אתה מגיע, אבל אני חושב שדבר שאני למדתי ככל שהתבגרתי זה להסתכל גם מנק' מבט של האדם שעומד מולי.

מבלי להכנס לשרשור ההוא ואפילו מבלי לקרוא לעומק את אשר כתבת (מודה, קשה לי בכמעט 12 בלילה אחרי יום עבודה וילדים לקרוא טקסט כל כך ארוך), אלא רק מעצם הכרותי איתך :

אתה כותב הרבה וזה בסדר אבל לפעמים זה מכביד על האדם שעומד מולך והתגובות לפעמים הם... חסרות סבלנות.

לפעמים אתה צריך להבין גם את הצד השני ולא רק הצד השני צריך להבין אותך.

הטקסט הארוך בשרשור הזה קצת מרגיש לי אכלו לי/שתו לי, כשם שאנשים לא יודעים מה עבר עליך בחיים - גם אתה לא יודע מה עבר עליהם בחיים.

לדג' אתה יכול אולי לחשוב שהחיים שלי דבש (מהקצת שהכרת אותי) אבל אין לך מושג איזה תלאות עברתי, זה משול לפייסבוק ששם כולם מפרסמים את התמונות של חיי האושר ועושר, בטיולים מפוארים כל שני וחמישי האהבה פורחת, בפועל הכל הצגה ויש הרבה חרא מתחת לפני השטח.

אני חושב שאתה צריך קצת tough love in your face - תתבגר, נכון החיים שלך לא פשוטים, אבל אתה מבלה יותר מדי זמן ב"לשחק על זה" מאשר לגדל זוג ביצים ולעשות עם זה משהו, זאת הסיבה שאתה נפגע מפורום ועלול להפגע במקומות אחרים שלא לצורך.

אתה חייב לשנות את צורת המחשבה שלך כדי לגדול ולהתפתח בעולם הזה (וגם כדי שאנשים חרא לא יוכלו לדרוך עליך), גורלך לא נגזר עליך מראש בגלל שקרה לך את מה שקרה לך, אתה יכול לעצב את גורלך ועתידך, הכל שאלה של איך אתה מתייחס לזה ומה אתה עושה עם זה.

אם נתייחס שניה לשרשור ההוא, יכולת לשלוח הודעה פרטית לאחד האנשים שניסו לעזור לך "היי, אפשר לדבר איתך טלפונית אשמח לקבל קצת הבהרות" או משהו בסגנון, אני מבטיח לך שלא היית נענה בשלילה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ליעד נ. כתב:

סופרמן אפשר שאלה, בן כמה אתה?

ליעד, אנחנו מכירים את הבחור בפורום כבר הרבה שנים.

הבחור עם רקע לא פשוט, ויש לו סגנון כתיבה מובהק, אפשר לזהות את הפוסטים שלו גם בלי לקרוא מי כתב אותם. וצריך להוסיף שהוא רגיש מאד. לא טרחתי להתעמק בשרשור שגרם לפתיחת השרשור הנוכחי, אבל, אני חושב שמי שמכיר את הבחור מהפורום מבין את הקשיים.

@super-man לא צריך להפגע מהערות בפורום הזה, גם אם פה ושם מקבלים איזו אזהרה. בסופו של דבר רוב האנשים אתך. אז אם צריך, כל עוד ההערה אינה על התנהלות בלתי הולמת (וכפי שאני מכיר אותך כאן הסיכוי שזה יקרה זעיר) למד היכן הבעיה והמשך להיות כאן. בסופו של דבר הפורום הזה הוא כמו הסלוגן של קופת חולים - "אנחנו כאן בשבילך".

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אענה , בתור מי שלא מנהל בפורום הטכני, בגלל שאין לי הבנה בתחום, ובלי  שנכנסתי לפרטי המקרה. 

לכל תת פורום יש את התכלית והאופי שלו. 

פורום טכני נועד לתת סיוע טכני למשתמשים. הוא תכליתי וממוקד, כמו מקום עבודה. 

באותה מידה שבמקום עבודה אתה לא מסתובב ומדובב את העובדים לשיחות חולין, כי זה מפריע, ככה בטכני לא מנהלים דיונים 'כלליים'. בשביל זה יש את פורום 'כללי' 

זה אולי לא נעים שמעירים לך, אבל (וזו תובנה לחיים),  ככה לומדים מה מקובל ומה לא. 

אמירה בצד: 

כן, הכתיבה שלך ארוכה ולא ממוקדת. זכותך, אבל אם אתה רוצה להיות יותר מובן, אתה יכול לתרגל איך למקד ולצמצם. זה גם יעזור לך למקד את המחשבה שלך ולהבדיל בין עיקר לטפל. 

• רעיון טוב! 6

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הגרוש שלי לנושא מתמקדים בעניין שונה לחלוטין:

אל לו לאדם לצפות שמי שמולו יפעל ויתנהג באותה צורה שבה אותו אדם חי,פועל וחושב. אתה לא יכול לצפות מאנשים שיתנהגו בצורה שאתה מניח וחושב שהיא הנכונה. אתה יכול לבקש. אבל לא לצפות. זה נכון לחברים שלך (למאןת שאלו, לפחות על הנייר, אמורים להיות יחסית מסונכרנים לצורת החשיבה וההתנהלות שלך), זה נכון למעסיקים ועובדים איתך או שלך וזה נכון למנהלים בפורום.

סט הערכים הערכים שלך נובע מX משתנים בחייך

סט האחרים שלי נובע מY משתנים בחיי. 

אין סיכוי שאני ואתה נתנהג בדיוק באותה צורה. היום שבו קבלתי לעצמי את האקסיומה הזו היה היום שבו התחלתי להפגע פחות ולהקשיב יותר.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכתיבה שלך מאוד מאוד ארוכה.

גם בהודעה הראשונה יכלת לצמצם את הטקסט ב70% ולא לעשות חזרות על אותו המשפט מ3 זוויות שונות.

בגלל שאתה "חופר",שזו מילה מכובסת להמון מלל לא ענייני,חדלו אותך ואמרו לך "דבר תכלס".

אני עושה את זה לאנשים גם פנים מול פנים שמתחילים להתייעץ/לשאול משהו ואני מוצא את עצמי מקשיב לבלבולי מוח לא רלוונטיים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

~

במבט על, ניתן לראות בדיון הזה נקודה עקרונית: כשהרגשות שלנו נפגעים, אנחנו יכולים לבחור אם להיות קורבן מסכן ולבקש/לצפות מאחרים שיהיו יותר נחמדים אלינו, או לנצל את ההזדמנות ולהתקשח/להשתפר להבא. עם כל הצער שבדבר, אני מתרשם שהמצב המשפחתי וסיפור הרקע המורכב של פות"ש הפך לאזור הנוחות שלו, ולשחק לפי כללי החברה המודרנית שמחוץ לבית נמצא בעדיפות שניה. ואולי גם לפורום יש אשמה תורמת לעניין, כי חיבקנו אותו קצת יותר מדי כשהסיפור התחיל במקום להרביץ משמעת ולהציב גבולות. לכן כשמישהו כבר מציב את הגבולות האלה פתאום זה מרגיש לו כמו בגידה, כאן ב'מקום הבטוח' שבו כולם רק ריחמו עליו והתחשבו בו עד כה.

אני דווקא רואה את זה כדבר חיובי. עצם העניין שהגענו לדון בנושא מראה שהבחור מתבגר ומתחזק נפשית, אולי רק קצת לאט מהרצוי.

עריכה אחרונה על ידי Derish
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...