Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש מכם תהיו קצת יותר סבלניים כלפי האחר בבקשה

super-man
שימו לב! השרשור הזה בן 1333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סופרמן ידידי,

לא קראתי את השרשור בטכני ולא יודע על מה מדובר שם אבל בכל זאת אתייחס למה שכתבת פה.

מצד אחד אתה אדם שמצטייר ממה שאני מתרשם בפורום עם לב ענק ומעט מאוד ביטחון עצמי (חייב לציין שיש שיפור אדיר. סופרמן של לפני 5 שנים לא היה מעז לכתוב ביקורת על איחך שהתייחסו אליו בלי קשר למה אמרו ואם צודקים או לא) וצד שני יושב איש טכני שמנהל פורום טכני ואנשים טכניים מטבעם מאוד ענייניים בכל מה שקשור לעבודה (אני יודע כי גם אני כזה. בעבודה זה רק תכלס). עכשיו כששני קצוות כאלה נפגשים בלי להכיר אחד את השני הרבה פעמים מילה שנאמרת מתפרשת אצל הצד השני לא נכון.

מציע לך קודם כל ללמוד להפריד בין הנושא לאדם בכל מה שקשור אליך כי מי שאומר לך שזו חפירה לא אומר שאתה לא בדר אלא שאתה מסביר צורה לא ממוקדת ולא עניינית. אחרי שעברנו את זה כשנפגעים מתגובה של מישהו בפורום או שחושבים שלא הבינו אותנו כמו שצריך מציע לפנות בפרטי ולא על גבי הפורום כי ככה גם שומרים את הדיון ענייני (ותגובות לא נמחקות ומשאירות טעם לא טוב) וגם בפרטי לאנשים יש פחות אגו, יותר סבלנות ויותר אורך רוח להסביר את עצמם בדיוק כמו שאם תגיע לויכוח עם מוכר בחנות מול כל הלקוחות והעובדים הוא רק יתבצר ויתחמם ואם תיקח אותו הצידה ב 4 עיניים תפתרו את חילוקי הדיעות בדקה.

לגבי לקבל את הזולת עם יותר סבלנות זו עיצה שתמיד טובה ותמיד נכונה אבל נכונה שבעתיים דווקא בתקופה הזו שהפתילים של כולנו קצרים יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל סופרמן- אני פה כדי להגיד לך שאני אוהב אותך [נשבע, לא ציני!], לקח לי כמה רגעים לחבר את הסטייל ולהבין את השינוי. שינוי מבורך אני מניח.

מעבר לכך, אם לקחת מישהו אישית אולי עדיף לך להתאוורר קצת... [שוב, לא ציני. יש סוג של אנשים שלא מצליחים להפריד בין הרגש שנגרם מהוירטואלי לבין הרגש שנגרם ב"מציאות", וכמו טיול רגלי בטבע...טיול רגלי בגוגל :classic_biggrin:]

ועוד משהו בקטנה- זה ממש בסדר אם אתה לא אוהב מישהו וזה ממש בסדר אם מישהו לא אוהב אותך. וזה גם בסדר אם אתה סתם מרגיש ככה וטועה.

לאורך השנים אני תמיד נהנה לקרוא אותך ותמיד מרגיע אותי לדעת שיש אנשים כמוך שמסתובבים ביננו, אל תתעסק בשטויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...