Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Naked and afraid - סקירה ומעקב ארוך טווח פיג'ו 2008 לוגם סולר( 2020)

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בטוח שלפותח השרשור מבאס אפילו לקרוא.

יותר מבאס שלא אמרו שדגם כזה בדרך ונתנו לאנשים להתפשר

עריכה אחרונה על ידי מלטבשי

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי ספק שדגם כזה יגיע אז אני לא מופתע. אמרתי את זה גם לאבא שלי, שיש מצב שבעוד חודש יגיע דיזל מאובזר.

אם זה היה עולה במהלך הקניה (לא יודע אם ידעו או לא ידעו) אולי היא הייתה נדחית ואולי לא אני לא יודע.

בכל מקרה החיים ממשיכים, הקונה מרוצה מהרכב.

אם מישהו מתעניין ברכב לטעמי שווה להוסיף את התוספת. 

אני שואל את עצמי עוד שאלה, למה שלקוח יבחר בדגם הבנזין? 

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל האגרה היקרה, הטיפולים היקרים והרעש המעצבן של המנוע....😜

בעצם, באמת למה בנזין? אולי בגלל גרסת ה-GT (שגם אותה כדאי להביא בסולר לדעתי)

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשזה 1.6T בנזין מול 1.5 טורבו דיזל אני אומר וואלה התלבטות כמו במקרה של ה3008.
כשזה 1.2T בנזין משולש צילינדרים מול 1.5 דיזל מרובע צילינדרים עם הספק זהה, מומנט עדיף אני אומר לעצמי רק בור יבחר בבנזין, אבל זה אני.

• רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בוחר בנזין.

1. לא סובל דיזל, פשוט מאוד, לא תחליף לאיכות והשקט של הבנזין.

2. אחרי כמה שנים יהפוך לטרקטור מרעיש.

3. אחזקה טיפה יותר יקרה ואין טעם, אני יודע שטיפולים בוודאות יותר יקרים, נכון לפחות מאז ששאלתי במוסך יורומוטורס בחדרה.

4. והכי חשוב, בכלל לא מהנה לנהיגה.

אקנה דיזל אך ורק אם אני נוסע תמיד מעל הממוצע, אחרת ממש אין סיכוי.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 1 ו2 לפחות עכשיו כשהרכב חדש אני יכול להגיד שאם יש רעש בנסיעה המנוע הוא לא האשם. מה יהיה בעוד כמה שנים? אני לא יודע, אולי ירעיש יותר אז אני לא מתווכח.

לגבי 3, אחזקה. אני לא בטוח שהיא יקרה יותר. טיימינג בדיזל (לפחות ב1.6 לא בדקתי ב1.5) זה כל 160K ק"מ. כל כמה זמן מחליפים טיימינג בבנזין? שקלל את זה כשאתה מחשב.
מה עם המחיר של החלפת מצתים? שיקללת את זה?

בדיזל אתה רק צריך להחליף מסנן סולר ולמלא אוריאה, זהו. אני בכלל לא בטוח שבטווח הארוך זה יעלה לך יותר.

לגבי 4 יש משהו משכר ומאוד מהנה בדיזל והרכב מרגיש איתו טוב מאוד, אז נסכים שלא להסכים על הסעיף הזה.

מה שהכי חשוב בגרסת הדיזל המאובזרת לדעתי זה שהוא נותן ל2008 יחידת כוח שלא נופלת ביחס ל1.5 של הקאמיק או ה2.0 של הקיה החדש. ה1.2T לטעמי לא הייתה שוות כוחות גם אם ההספקים קרובים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

במחשבה שניה, ההחלטה לגבי הה2008 אולי באמת קצת בעייתית, בעיקר ה 1.2T בנזין מול ה1.5 דיזל, לא ניסיתי אף אחד מהם, יכול להיות אחרי נסיעה אמצא שהדיזל הרבה יותר חזק, אז לא רוצה להחליט סתם.

מה שכן, לגבי ה3008, אם אין לי הרבה נסיעות בוודאות אלך על ה1.6T בנזין בלי לחשוב פעמיים, ניסיתי את שניהם, ובאמת אין מה להשוות מבחינת הנאה.

ואם מכניסים למשוואה רכבים ספורטיבים, או משפחתיות עם יומרות ספורטיביות, ללא כל ספק רק בנזין, לא יכול לראות 308GT/פוקוס ST/לאון קופרה דיזל, פשוט לא מסתדר לי בשום מצב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק איך הישראלים גילו את מנוע הדיזל באיחור של שנים אחרי האירופאיים, ופה זה הולך ונהיה פופלארי בזמן ששם זה דועך (לאט מאוד אבל דועך...).

בכל אופן, העתיד לא בדיזל ולא בבנזין icon_smile.gif.a5c07751e041a45b800f801050cdfb97.gif

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לזה ה2008 הציג תשובה. למי שמחפש את הקדמה סך הכל חבילה לא רעה.
נשמח אם תקנה אותו רוברט ותעדכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוקלים, אבל עוד לא עשינו נסיעת מבחן. קצת מרגיז אותי בהתחשב בהטבת המס שבמחיר הזה לא מביאים אותה קצת יותר מאובזרת. מילא סאנרוף אבל אין לה קייילס מלא וזה יותר חשוב לאשתי. אני מניח שאולי תגיע גרסת GT-Line בהמשך, אבל המחיר כבר ינשק ל180 אלף שזה זה מוגזם לחלוטין.

מעניין יהיה לראות את נתוני המכירות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...