Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Naked and afraid - סקירה ומעקב ארוך טווח פיג'ו 2008 לוגם סולר( 2020)

farkash7
שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 13 דקות, ST12345 כתב:

גם אני כאדם פרטי רכשתי 5008 דיזל אקטיב כמעט אך ורק בגלל יחידת ההנעה שעושה הבדל מהותי מבחינתי. איבזור זה נייס טו הב אבל ממש לא מאסט. בסכום כמעט דומה יכולתי לרכוש בנזין מאובזר מאפס ק"מ, וזה טורבו בנזין בהמה עם 180 כ"ס שממש מוי כיף. לא יודע איך, אבל התאהבתי בדיזל. נהנה מכל רגע שאני נוהג בו. 

גם אני מאזור חדרה ומסתקרן למה לא רכשתם בסוכנות בנתניה? תודה

אני לא יודע אם יש קשר בין המוסך בנתניה לסוכנות שם. רק מעריך שכן.
אבא שלי ביקר עם הקקטוס שלו במוסך בנתניה ולא היה מרוצה מהשירות שקיבל שם בשני אירועים שונים.
הוא החליט שהוא מעדיף לרכוש את הרכב במקום אחר כדי שאם יש קשר בין שני הגופים האלה הם לא יהנו מהכסף שלו, הוא לא רוצה לנהל איתם שום עסקים.
לא יודע אם המוסך בחיפה יותר טוב, לא ביקרנו שם. אין לי משהו רע לומר על הסוכנות, סך הכל תהליך סטנדרטי של רכישת רכב שהתנהל כמצופה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה. הבעלים של המוסך בנתניה הוא גם הזכיין-בעלים של סוכנות המכירה, כך שיש קשר בינהם. אני מאמין שכשאגיע לטיפול 15K, אם יהיה לי זמן אריץ 3 הצעות מחיר בין מוסכי פיז'ו בחיפה, רעננה ונתניה ונראה איך ילך. אם שלושתם יעופו על עצמם יתר על המידה אבדוק בתל אביב בגבע.

אם גם שם יהיה מוגזם, אטפל אצל המוסך הקבוע שלי בנתניה.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ - אם הגעת כבר עד חיפה בדוק במוסך בנהריה.
אבא שלי עושה גם נסיעות לצפון עם הקקטוס ומשלב טיפולים במוסך בנהריה כשצריך. דורש מעט מאמץ אין ספק.
הוא בינתיים מרוצה. גם מהשירות, וגם מהצעות המחיר שהוא מקבל שם. דרך אגב בשביל הספורט השוותי הצעת מחיר שקיבלתי שם גם באחד מהמוסכים המומלצים לצרפתיות בפורום ובעל המוסך בעצמו אמר לי שההצעה טובה והוא יוכל להוזיל אותה מעט מאוד אם בכלל.

כנראה שמוסך שלא נמצא בצנטרום של הפיילה מעריך יותר את הלקוחות שלו במיוחד אם הם מגיעים מרחוק.

*רק לשים לב שגם שם כדאי לבדוק את ההצעה. גם שם מצאתי פעם אחת סעיף עם עלות די חריגה לטעמי, אבל אני לא בעלים של מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי. גיסי בא קבוע פעם בשנה מרמלה למוסך ליד כרמיאל לטיפול וטסט. משאיר את האוטו בשישי אחה"צ, אוסף אותו שבת ב 9 בבוקר מתוקתק. 

מחליפים מה שצריך ומתקנים רק מה שמקולקל. אין דבר כזה לא עובר טסט. יש: "עבר-ואתה צריך להחליף 123".

כל מי שירשום לי "בדיקת בלמים" שעת עבודה + what ever the fuck he will add there

לרכב עם 15K, אני לא מטפל אצלו. 

כל מוסך שלא ירשה לי לראות את הרכב בזמן הטיפול (מבחינתי גם מחדר ההמתנה בזכוכית שקרוב לליפט), לא מטפל אצלו. 

כל מי שלא יישקף לי עלויות מראש וינסה להתנשא מעלי באיזו שהיא צורה - לא מטפל אצלו.

בזמנו עם הטויוטה עברתי מטויוטה חדרה, לבני ברק, לקרית שמונה. 

לא מתייחסים כמו שצריך עם מחיר הוגן, לא צריך. יש עוד מוסכים.

עריכה אחרונה על ידי ST12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, שימו לב שמנוע 1.5 צורך בערך פי 2-3 יותר אוריאה ממנוע 1.6 שיש בקקטוס, עקב תקן יורו גבוה יותר בו הוא עומד.

ב 1.6 המילוי מספיק מטיפול לטיפול, ב 1.5 צריך למלא גם בין הטיפולים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שהארת את צומת ליבי לעניין.
גם במסירת הרכב הנציג ציין שיש מצב שנצטרך למלא אוריאה עוד לפני הטיפול הראשון, לא הבנתי למה הוא ציין את זה. עכשיו אני מבין.
הוא הציע אפילו שימלאו לנו בחינם אם נידרש עד הטיפול הראשון, שוב לא הבנתי למה, אולי רוצים שהלקוח יתחיל ברגל ימין, יראו לו מה זה אוריאה, ומה ממלאים, ושהמוסך יכול לעשות את זה (תמורת תשלום שאין לי מושג מה הוא).

מה שכן כדאי לציין שפתח מילוי האוריאה ב2008 נמצא בצמוד לפתח מילוי הסולר. בקקטוס צריך לפרק את רצפת תא המטען, ולהזיז גלגל רזרבי בשביל זה. פה זה הרבה יותר פשוט. כנראה פועל יוצא של התדירות שבעל הרכב הצטרך לעשות את זה.
אני מקווה שהגודל של פתח מיכל מילוי האוריאה לא מאפשר מילוי של סולר אחרות היכונו לתאונות... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קשור לתדירות, יש מכוניות עם המנוע הקודם 1.6 ופתח מילוי אוריאה ליד פתח מילוי סולר. פשוט תכנון יותר חדש ויותר נוח.

פתח מילוי אוריאה צר יותר ולא מאפשר מילוי סולר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, farkash7 כתב:

טוב שהארת את צומת ליבי לעניין.

גם את צומת מסובים אפשר להאיר עם המידע הזה. את תשומת הלב שלך ניתן להאיר ואולי גם להעיר; בדרך כלל מסבים את תשומת הלב ("תודה שהסבת את תשומת ליבי"). אני בטוח שיש כאן בפורום כמה אבשלומים שממש מומחים לעניין.

האוראה עולה כ 30 ש"ח למיכל ולוקח 5 דקות למלא בתחנת דלק. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שלפני חודש הייתה הנחה של 4000 שקלים שהוצעה לכולם.
אני לא יודע מה יש עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, יהב1 כתב:

בדיוק היום עשיתי נסיעת מבחן. אתה יודע אם אפשר להוריד אותם במחיר? אם כן בכמה? 

קראתי היכן שהוא כאן שיש עוד פחות משבועיים מבצע חבר על המותג. אם יש לך זכאות הרווחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.8.2020 בשעה 21:57, ST12345 כתב:

גם אני כאדם פרטי רכשתי 5008 דיזל אקטיב כמעט אך ורק בגלל יחידת ההנעה שעושה הבדל מהותי מבחינתי. איבזור זה נייס טו הב אבל ממש לא מאסט. בסכום כמעט דומה יכולתי לרכוש בנזין מאובזר מאפס ק"מ, וזה טורבו בנזין בהמה עם 180 כ"ס שממש מוי כיף. לא יודע איך, אבל התאהבתי בדיזל. נהנה מכל רגע שאני נוהג בו. 

גם אני מאזור חדרה ומסתקרן למה לא רכשתם בסוכנות בנתניה? תודה

מאחר וברשימת האבזור יש הרבה אבזור בטיחותי שלא קיים, אני לא מבין איך זה Nice to have. בלימה אוטונומית מעל 85 קמ"ש זה דבר חשוב מאוד, כנ"ל זיהוי הולכי רגל וכו. אבל זה אני.. סתם שאלה, מדוע הדיזל? נסועה מרובה? גם מנוע 1.6 בנזין נותן לך 180 כ"ס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהבעלים של ה 2008 כתב, יש משהו שמאוד כייפי בלנהוג את הדיזל. לא יודע להסביר לך מה. נסיעה ממוצעת של 20 אלף בשנה. עבור הדיזל אני גם מקבל החזר יותר גבוה מהעבודה, אבל לא משהו מהותי.

בלימה אוטונומית מעל 85 קמ"ש בהחלט נחמד. זיהוי הולכי רגל - נחמד עבור הולכי הרגל...(:-

כאמור, nice to have

must? שכל אחד יחליט עבור עצמו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...