Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושה לכם טוב על הנשמה בנהיגה בכבישי הארץ?

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 19 שעות, שביט כתב:

לקלוט איזו מכונית מעניינת, בעיקר ישנות ופשוטות- איזו חיפושית (תמיד כיף), סובארו 80-84, רכבי אספנות "עממיים", נקרא לזה.

משהו כמו זה?

imgpsh_fullsize_anim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אני לא אוהב תשומת לב ולא תמצאו אותי במפגשים או מפרסם תמונות ברשת חברתית, אבל כשאנשים טורחים לעצור לידי ולספר לי בהתלהבות איזה פרט אישי לגבי הרכב שלי (היה לאבא שלי/האוטו הראשון שלי/אני מת לאחת כזו) זה תמיד היה נחמד וברוח טובה.

קרה לי עשרות פעמים עם האלפא סוד שהיתה לי.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladts כתב:

משהו כמו זה?

תודה על ההתייחסות, אבל לא רואים את התמונה 😟

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladts כתב:

עכשיו יותר טוב?

honda.jpg

איזה רכב זה??

לפני 5 שעות, מיץ פטל כתב:

נדיר מאוד אבל קורה - להפגש עם אחת שהייתה פעם שלך, ולבחון את מצבה...

לפעמים זה עושה טוב לפעמים פחות :-)

אתה מתכוון לרכב נכון?  :)

• מצחיק 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ליעד נ. כתב:

איזה רכב זה??

הונדה ביט - רכב מיקרו עם מנוע מרכזי ששווק ביפן בשנים 1991-1996. בארה"ב ניתן ליבא אישית רכב ללא תקינה אמריקאית 25 שנה לאחר שיוצר וכך כנראה הגיע הרכב הזה, עם הגה ימני כמובן, לחניון שבו חניתי. כיוון שזה רכב כל כך נדיר מחוץ ליפן, יש סיכוי שהרכב שצילמתי זה אותו הרכב שבסירטון.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כביש 2, בתקופה הזו של השנה בשעות הערב המאוחרות. לשוט עם הקטנוע על 100 קמ"ש. אויר מצוין כביש פתוח וריח של ים.

לפעמים אני סתם עולה לרכיבה לחיפה וחזור רק בשביל הרוגע הזה.

• רעיון טוב! 1

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, eladts כתב:

הונדה ביט - רכב מיקרו עם מנוע מרכזי ששווק ביפן בשנים 1991-1996. בארה"ב ניתן ליבא אישית רכב ללא תקינה אמריקאית 25 שנה לאחר שיוצר וכך כנראה הגיע הרכב הזה, עם הגה ימני כמובן, לחניון שבו חניתי. כיוון שזה רכב כל כך נדיר מחוץ ליפן, יש סיכוי שהרכב שצילמתי זה אותו הרכב שבסירטון.

יפה מאוד!

להערכתי זה לא הרכב שצילמת בחניון (חישוקי מגנזיום שונים למשל)

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, ליעד נ. כתב:

יפה מאוד!

להערכתי זה לא הרכב שצילמת בחניון (חישוקי מגנזיום שונים למשל)

חישוקים אפשר להחליף וברכב כזה זה הרבה יותר קל לביצוע, תרתי משמע. לפי הוויקיפדיה, חישוקי המגנזיום היו חלק מחבילות שכללו גם צבעים יחודיים, כך שהם כנראה לא מקוריים.

עריכה: לרכב שצילמתי יש גם ספוילר אחורי אז יש סיכוי שהחישוקים כן מקוריים. אולי אפשר היה להזמין את הגרסאות המיוחדות גם עם הצבעים הרגילים. אם זה אכן רכב מגירסה מיוחדת, הרי שהוא עוד יותר נדיר ממה שחשבתי.

ציטוט

Various versions:
Standard Equipment: air conditioning, power windows, 3-point seat belt, sun visor, front stabilizer, front laminated glass, side-toughened glass, halogen head lamps, soft top, steel wheels.

1992.02: The Beat Version F features the Aztec Green Pearl color and alloy wheels.
1992.05: The Beat Version C features the Captiva Blue Pearl color and white alloy wheels.
1993.05: The Beat Version Z features the Blade Silver Metallic color or Evergrade Green Metallic color, three black gauges, mud guards, a rear spoiler, exhaust pipe finisher, and alloy wheels.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, eladts כתב:

עכשיו יותר טוב?

לפני 1 שעה, Buki כתב:

כזה?

יותר בכיוון שבוקי פרסם. מכוניות "רגילות" של פעם.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, dorsht כתב:

עוד משהו שאני אוהב לעשות כשאני לא נוהג - צילום לוחיות רישוי יפות.

הכי אהבתי את זה שמצאתי את הרכב הקודם לארונה. המספר שלי (נניח) זה ABC-DE-F02, מצאתי את ABC-DE-F01.

הקודם לארונה שלך יהיה abcdee02 

01 זו סיומת, כל השאר מספרים רצים.

כבר פגשתי את העוקבים של הגטס שלי ושל המגנטיס. בהחלט מרגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...