Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושה לכם טוב על הנשמה בנהיגה בכבישי הארץ?

מיץ פטל
שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרמזורים בארץ שמאפשרים פניה שמאלה בירוק בלי לתת זכות קדימה לתנועה ממול.

דבר מעולה שלא ראיתי בשום מדינה אחרת מישם ב 100% מהרמזורים, כמו שיש בארץ. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניה שמאלה בלי לתת זכות קדימה לתנועה שממול קיימת בארה״ב,  אבל מסומנת באופן מיוחד ע״י חץ ירוק שמאלה. פניה שמאלה עם לתת זכות קדימה לתנועה שממול היא ברירת המחדל ברמזור ירוק, אבל לא קיימת כלל בישראל. ברמזורים חדשים לעיתים גם מסמנים זאת על ידי חץ צהוב שמאלה מהבהב כדי להדגיש שצריך לתת זכות קדימה לתנועה שבאה ממול.

עריכה אחרונה על ידי eladts
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקלוט איזו מכונית מעניינת, בעיקר ישנות ופשוטות- איזו חיפושית (תמיד כיף), סובארו 80-84, רכבי אספנות "עממיים", נקרא לזה.

במוצ"ש האחרון קלטתי ג'טה דור ראשון, זה העלה לי חיוך לדקה או שתיים. גם העובדה שלא ראיתי כזאת מליון שנה, ובעיקר הכיף של לזהות במראה זוג פנסים שנראה קצת שונה מהנוף המוכר והנפוץ.

אה, וכמובן, לראות רכב עם מדבקת הפורום

• אהבתי 1

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקרב לצומת ואז הרמזור עובר לירוק.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי קשה לחשוב על משהו שעושה לי טוב בנהגים אחרים. שמתי לב שגם אצל רוב האנשים פה ההנאה היא מכבישים מסויימים, נופים, או הרכב עצמו.

אני נהנה מבקרת שיוט על 90 עם מוזיקה טובה ב20 קמ לפחות של כביש ריק.

אני נהנה מהעובדה שאפשר להיות בצד אחד של המדינה בשלג וכפור בבוקר ולהגיע לארוחת צהריים במדבר בצד השני של המדינה, באותו היום.

אני נהנה מהעובדה שגם אם כתוב 90 אפשר לנסוע 15 20 קמש יותר בלי לקבל דוח בדואר.

אני נהנה מלפגוש רכב אספנות נוסע בכביש או חונה בחניה.

לפני 11 דקות, eladts כתב:

אבל מסומנת

בגלל זה הוא אמר ב100 אחוז.

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, eladts כתב:

פניה שמאלה בלי לתת זכות קדימה לתנועה שממול קיימת בארה״ב

זה קיים גם במדינות אחרות אבל רק בחלק מהרמזורים.

לא מכיר שום מדינה אחרת בה זה קיים ב 100% מהרמזורים כמו שקיים בישראל. לדעתי יש יתרון גדול לשיטה הישראלית. 

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נהנה כשיש לי נסיעת עבודה לצפון או לדרום הרחוק. לוקח באוטו בקבוק מים וכמה סנדוויצ'ים (אם יש כוח להכין אותם) יוצא מהבית בלי לעובור במשרד ונעלם לכל היום. 

ממרכז הארץ לאילת, שעה-שעה וחצי עבודה באילת וחזרה למרכז באותו יום. זה כייף. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת רעיון טוב לעשות שירשור חיובי.

אני נהנה כל פעם שאני נוהג. אמיתי לחלוטין.

אולי רק לא כשמדובר בנהיגה באיזו מיני או סופרמיני.

ככל שהרכב, השעה,  הנוף או הכביש יותר טובים אני נהנה יותר.

וכמו בוקי ואחרים אני אוהב נסיעות עבודה בכל רחבי הארץ. הנופים וסוגי הכבישים ממש מגוונים לשטח כל כך קטן.

סה"כ יש בארץ המון כבישים טובים. והקטע אם הרמזור הירוק שמאלה הוא באמת יתרון גדול, בכל נסיעה לחו"ל מתפלא שעוד לא עלו על השיטה הזאת.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 4

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Buki כתב:

ממרכז הארץ לאילת, שעה-שעה וחצי עבודה באילת וחזרה למרכז באותו יום. זה כייף. 

אתה ההגדרה במילון של "חולה הגה".

לנסוע לאילת לשעה ולחזור, עם ברלינגו (אאל"ט) זה נחשב כיף?

כל הכבוד לך. אצלי, אני משער שזה היה נחשב עונש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט כייף כי קודם כל יש את זה לעיתים רחוקות יחסית, זה שקט, אתה יודע שזו המשימה היחידה שלך לאותו יום, לא משגעים אותך. זה סוג של התאווררות שנחמד מאוד לעשות פעם ב...

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, eladts כתב:

פניה שמאלה בלי לתת זכות קדימה לתנועה שממול קיימת בארה״ב,  אבל מסומנת באופן מיוחד ע״י חץ ירוק שמאלה. פניה שמאלה עם לתת זכות קדימה לתנועה שממול היא ברירת המחדל ברמזור ירוק, אבל לא קיימת כלל בישראל. ברמזורים חדשים לעיתים גם מסמנים זאת על ידי חץ צהוב שמאלה מהבהב כדי להדגיש שצריך לתת זכות קדימה לתנועה שבאה ממול.

קיים בצורה הזו בכל העולם, כנראה היה קיים בעבר גם בארץ. זה ההבדל בין רמזור עם עדשה עגולה (תן זכות קדימה לתנועה נגדית) לעדשה עם חץ (פניה "מוגנת"). 

בקנדה בחלק מהפרובינציות במקום חץ יש פנס ירוק נוסף עם הבהוב מהיר.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, Buki כתב:

זה בהחלט כייף כי קודם כל יש את זה לעיתים רחוקות יחסית, זה שקט, אתה יודע שזו המשימה היחידה שלך לאותו יום, לא משגעים אותך. זה סוג של התאווררות שנחמד מאוד לעשות פעם ב...

מתחבר ממש!

אני נוסע לאילת כשצריך לקנות מוצרי אלקטרוניקה בהנחה.

יוצא ב6 בבוקר,ארוחת בוקר בים וקצת בירה,קונה את מה שאני צריך וחוזר הביתה באותו יום.

• מעניין 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1362 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...