Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי אמין

gopog
שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מעוניין לרכוש רכב משפחתי, כאשר המטרה שיהיה בטיחותי, אמין ונח. אני מעוניין לרכוש את הרכב לטווח ארוך.

התקציב הוא עד 80,000 ש"ח

הציעו לי יונדאי אלנטרה 2018, 70,000 ק"מ, מליסינג של אדם יחיד בסכום של כ77,000... (אני נוסע כ15,000 ק"מ בשנה)

האם הרכב נחשב טוב? (אני לא מבין בתחום הרכבים ולכן מתייעץ בין היתר בפורום). האם המחיר הגיוני? סביר?

בתקציב כזה הייתם ממליצים על רכב אחר?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב לטווח ארוך אני ממליץ לך לחפש יד פרטית ראשונה בלבד, עם היסטורית טיפולים בזמן. אני ממליץ על טויוטה קורולה בשנה שמתאימה לתקציב, ממליץ על רמת גימור GLI ורק רכב שטופל בזמן עם קבלות.

הליסינג לא מטפלים כמו שצריך, חוסכים בחלפים מקוריים והרבה פעמים מטפלים לבד, תאונות מתקנים בלי לדווח לפעמים ועוד ועוד - וזה מתכון לבעיות בעתיד..

תקבל פה עוד המלצות, אבל תעשה לעצמך טובה ותחפש מיד פרטית - גם כאלה שמבקשים 90,000. השוק כרגע לא טוב למוכרים- לך הוא מצוין.נצל זאת בחכמה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על ההתייחסות!

האם בדיקה עצמאית שאעשה לפני הרכישה לא אמורה לתת לי ביטחון שהרכב "בסדר"? היתרונות של קורולה משמעותיים מבחינת האמינות על פני האלנטרה? (שמצדיקים לעלות את התקציב?). והמחיר שרשמתי בתגובה למעלה הוא "הוגן" לאלנטרה לאור מצב השוק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה אוהב אמינות ורוצה שקט, קורולה הוא רכב סחיר מאוד, שומר על ערכו, טיפולים בזמן יתנו לך שקט, היו לי שתי קורולות לאורך 8 שנים ולא היו הפתעות. רוצה להיות בטוח בקניה, חייב לקחת לבדיקה מטעמך. יש טרייד אין שנקרא טויוטה סלקט שאולי יתאים לך- יש אחריות ורכבים שמורים. אבל ביד 2 יש סיכוי להתמקח יותר. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1399 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...