Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על דירוג 100 מקומות העבודה שהכי כדאי לעבוד בהם?

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, m3x7r3m3 כתב:

@MiniMiz3r

גם Dell מופיעה שם וגם פיליפס (33 ו-53 בהתאמה).

אבל זה עדיין דירוג פח אשפה.

אלביט כנראה שילמו סכום נכבד כדי לשבת בחמישיה הפותחת (ולא בצדק)

וואלה, פספסתי. העובדה שסופר פארם ממוקמת מעל אמזון כנראה בלבלה אותי.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעובדה שפאקינג אלביט בחמישיה הפותחת לא?!

זה נראה כמו אוסף מקומות עבודה מועדפים אם שאלו קבוצה רנדומלית של ילדים בני 12.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדרך היחידה שהדירוג הזה הגיוני היא אם מחלקים אותו לאשכולות לפי תחומים.

זו הדרך היחידה שבה הגיוני שסופר פארם ממוקמת במקום בה היא מדורגת (23, כי עובדיה משווים את עצמם למקבילים שלהם משופרסל / חצי חינם) - אחרת אין מצב שהם מדורגים מעל dell  או facebook.

אלביט לא משווים את עצמם לעובדים בפייסבוק או סייברארק אלא לעובדים ברפאל / תע״א / חברות ביטחונית אחרות.

אני גם בספק עד כמה עובדי חברות ההייטק הגדולות היו מוכנים לשתף פעולה עם סקרים מהסוג הזה...

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2020 בשעה 16:50, MiniMiz3r כתב:

וואלה, פספסתי. העובדה שסופר פארם ממוקמת מעל אמזון כנראה בלבלה אותי.

אולי בארץ זה נשמע מוזר, אבל בכל המקומות שמפעילים את המרלוגים של החברה יש בהחלט התמרמרות וכעסים (נכונים או לא זה סיפור אחר), ושם לא הייתי מתפלא אם לעבוד בסופרפארם לא עדיף.

בסופו של דבר עובדים עונים בצורה ישירה לגביהם ואולי ביחס לסביבה המיידית שהם מכירים - חברות ביטוח לחברות אחרות. בנקים לבנקים. חברות ביטחוניות לחברות אחרות. אז אם עובדי ויזה חושבים שאצלהם יותר טוב מכאל הם ישוו את עצמם אליהם, לא לפייסבוק, גוגל או טאבולה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, garicho כתב:

אולי בארץ זה נשמע מוזר, אבל בכל המקומות שמפעילים את המרלוגים של החברה יש בהחלט התמרמרות וכעסים (נכונים או לא זה סיפור אחר), ושם לא הייתי מתפלא אם לעבוד בסופרפארם לא עדיף.

הדירוג נערך בארץ, ובארץ אין לאמזון מרלוגים אלא רק פיתוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...