Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה דעתכם על דירוג 100 מקומות העבודה שהכי כדאי לעבוד בהם?

damnt
שימו לב! השרשור הזה בן 1444 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א.בדיחה

ב.עבדתי באחת החברות הרשומות שם, שבניגוד לבנקים או לחברות הביטוח (שגם רשומים וזה בכלל בדיחה), הציעה באמת תנאים סבירים(לא רק שכר) , ועדיין קשה לי לומר שהיא יכולה להיות ב 100 חברות שהכי כדאי לעבוד בהן בישראל.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק מנהל ישיר אחד מחורבן בשביל לרסק את החשק להגיע לעבודה גם בחברה הכי טובה בעולם. בכלל שאלת "מהו מקום עבודה טוב" זו שאלה כל כך סובייקטיבית שאני לא מבין איך בכלל איפה לעשות דירוג. לפעמים דווקא בחברות קטנות יותר ומשפחתיות ניתן למצוא תנאים טובים יותר מאשר בחברות מותג שכלפי חוץ נראות טוב, אבל עובדים עבורן זה סתם מספר בתוכנת שכר.

אני מסכים ב-100% עם Derish הפרמטר היחיד שאולי יכול להצביע על איכות מקום עבודה הוא קצב התחלפות עובדים ואלה נתונים ששום חברה ברשימה הזאת לא תחשוף. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, halperin96 כתב:

מה כל כך טוב בחברות ביטוח וכרטיסי האשראי שהן תופסות חלק ניכר מהמקומות הראשונים ומנצחות מקומות כמו גוגל,דל ואמאזון?

כלום, הדירוג הזה הוא פשוט רשימה של חברות ששילמו לדה מרקר כדי להופיע בה. דל בכלל לא מופיעה בו.. 

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבודה הקודמת שלי שלחו לנו שאלונים לטובת הדירוג הזה.

משאבי אנוש הציקו לנו ללא הפסקה לענות עליהם וניסו לעזור לכל מי שהתכוון למלא. היה רושם שהחברה עשתה מאמץ גדול על מנת להצליח להיכנס לרשימה ואכן השנה הם נכנסו פעם ראשונה (בין 20 האחרונות). הכל משחק.

הדבר העיקרי הטוב שהיה בעבודה ההיא זה מנהל ישיר מצויין ונדיר. השכר בינוני, התנאים בינוניים מינוס והנה הם עדיין בתוך הרשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@MiniMiz3r

גם Dell מופיעה שם וגם פיליפס (33 ו-53 בהתאמה).

אבל זה עדיין דירוג פח אשפה.

אלביט כנראה שילמו סכום נכבד כדי לשבת בחמישיה הפותחת (ולא בצדק)

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

לא יודע כמה פעמים עניתי על השאלון הזה, בעיקרון הוא נשלח לכולם במייל ומי שרוצה עונה, אתה מקבל תזכורת במייל לגבי מילוי השאלון אבל לא מעבר לזה.
את האמת?, הופתעתי ממיקום החברה שאני עובד בה(לטובה).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה. סובייקטיבית - מקום עם אפשרויות קידום ו/או קרש קפיצה מקצועי, שיאפשר גם התפתחות אישית, בין היתר ע"י למידה מאנשים מנוסים יותר. וכמובן סביבת עבודה נעימה, וגם שכר סבבה. אפשר להמשיך להתפלפל על זה הרבה.

אבל אובייקטיבית, בטח יש איזו רשימה שמצליחה פחות או יותר לקלוע לדיעות הסובייקטיביות של רוב האנשים. אולי Glassdoor כדוגמה. מניח שאם תשאל אנשים אם כדאי לעבוד בגוגל, הרוב המוחלט יגיד שכן, ואם תשאל אם כדאי לעבוד במחסנים של אמזון, הרוב המוחלט יגיד שלא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה תחום?! לא יעזור, אתה חייב למקד את החיפוש.

לא יכול להיות שתבחר בתחום מסוים שלא מעניין אותך בכלל רק בגלל הסיבות שמנית.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, Blaz00r כתב:

השאלה היותר רלוונטית היא - איפה אפשר למצוא דירוג אמין של מקומות עבודה שהכי כדאי לעבוד בהם?

באותו מקום שבו אפשר למצוא את דירוג 'המכוניות הכי טובות' ו'הדירות הכי טובות'. התשובה לשאלה הזאת משתנה מאדם לאדם ותלויה בכ"כ הרבה פרמטרים שלנסות לענות עליה בכלל זה איפשהו בין נאיבי לדבילי. ואלו גם האנשים שמאמינים לדירוגים הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אפילו אחדד, שזה לפעמים תלוי ממש בצוות בתוך אותה חברה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.5.2020 בשעה 16:38, Derish כתב:

המבחן האמיתי של שביעות רצון פה הוא בשאלה תוך כמה זמן העובד הממוצע עוזב את החברה, ואלו נתונים שמעסיקים בחיים לא יתנו לך לראות.

מדוייק ביותר!

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי את הנתונים של הסקר הזה, והמקסימום שמצאתי היה:

ציטוט

כך דירגנו את רשימת ה-100

הדירוג של CofaceBDI מבוסס על סקרים שנערכו בקרב עשרות אלפי מועסקים במשק, ועל נתוני מעסיקים ב-12 חודשים שהסתיימו בדצמבר 2019. תחילה נערך מבחן מקדים במדגם מייצג של אוכלוסיית המועסקים (יותר מ–2,000 נסקרים), לפיו שוקללו הפרמטרים החשובים לעובד הישראלי בבחירת מקום העבודה. לאחר מכן נערך סקר בקרב כ-150 אלף מועסקים, ותוצאותיו שוקללו בהתאם למשקלות שנקבעו בסקר המקדים.

בדירוג נכללו התוצאות של סקרים פנים-ארגוניים שנערכו ביותר מ-100 חברות בענפי המשק, ואליהם צורפו שני סקרים נוספים: אחד בקרב סטודנטים באוניברסיטאות ובמכללות; שני בקרב מנהלי משאבי אנוש בחברות המובילות במשק. נתונים שנמסרו מהחברות המובילות לגבי מאפייני הרווחה בארגון ורמת ההשקעה בהם שוקללו אף הם בדירוג הסופי.

הדירוג מבוסס על תמהיל של עמדות ותפישות של עובדים כלפי החברות שבהן הם מועסקים וכן כלפי חברות אחרות - עובדים הנשאלים לגבי מקומות העבודה המועדפים עליהם בכלל. כדי למנוע הטיות ולהקיף מגוון רב של דעות מבוצעים הסקרים לאורך השנה ובפיזור ארצי.

הסקרים של הסטודנטים נותנים פה קצת טעם מטעה. כמה מהם מדרגים את גוגל מקום 1? כמה הם מדרגים את חברת חשמל מקום 1?

למה משאבי האנוש רק בחברות המובילות במשק? מה טוב בהטייה הזו? 

איך אפשר בכלל להתייחס ברצינות למאפייני הרווחה שמדווח הארגון? או רמת ההשקעה? כולם הרי יעידו שהם משקיעים הכי הרבה.

חבל שאין פרסום קצת יותר רציני של הנתונים שאפשר היה ללמוד איך בנו את הדירוג (כן, כן ברורה לי התשובה לזה).

בקשר לסקר עצמו, אי אפשר להתייחס באופן הומוגני לכל החברות הללו. זה לא נכון, כי הן לא פונות לאותן שכירים. מפתח תוכנה מחפש תנאים X בעוד שרואה חשבון מחפש תנאים Y. ולאחר פילוח לפי תחומים: תעשייה, הייטק, שירותים וכו' עדיין להציב את אלביט הרבה לפי גוגל ואמאזון מרגיש לי מוזר.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...