Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירטות רכב חדש

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עשיתי שטיפה ראשונה בעצמי אתמול

מים וגילדה אני מגלנ פתאום כמו שריטות על כל המרכב כמעט

מזהה??

15822837680083245233653939580788.jpg

מה לעשות אני לחוץ חבל על הזמן מזה הדבר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הסיבה מדוע המלצתי לך שלא לבצע שטיפות עם מים ג'ילדה בלבד, לא מדובר במשהו קטסטרופלי, רק שריטות קטנטנות שנגרמו ככה"נ מהגילדה או משטיפה באופן דומה אצל היבואן לפני המסירה. ניתן להוריד אותן על ידי שימוש בחומר מתאים, כמו meguiars ultimate compound.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע אני לחוץ בטירוף זה נראה חזק ממש כמו שריטות ארוכות כאלה

יש מקום שיבצע את זה? אני מפחד לנקות עכשו לבד

זה נראה ממש חזק

במיוחד שניסיתי להוריד את זה עם האצבע ועם רוק וזה לא הגראה אפילו סממן קטן שזה רוצה לרדת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בלי לחץ, כי אין ממה, זה ירד בסבירות מאוד גבוהה.

תגיד מאיפה אתה וניתן יהיה להמליץ לך על מקום.

וכל עוד תמשיך לשטוף באופן שאתה שוטף, זה יחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אעבור למידה אצלך כשאתה שוטף?

מוכן לשלם לך כדי לדעת איך לשטוף את שלי גם אם זה להסתכל על הרכב שלך מרוב יאוש

ואני מפתח תקווה

מוכן להשקיע והרבה רק שהמצב הזה לא יקרה יותר...

עריכה אחרונה על ידי אילן בורקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהצפון חבר.

חכה לתגובות של אחרים כאן, אני שמעתי דברים טובים על אלטר דיטיילינג, למרות שמעולם לא הייתי אצלו, דבר איתו, אין סיבה שזה לא ירד אחרי פוליש קצר.

בנוסף, ישנם המון המון ערוצי יוטיוב שילמדו אותך בדיוק כיצד לשטוף ולהימנע מהדברים האלה, מהמומלצים שבהם מבחינתי -

car cleaning guru

pan the organizer

chemical guys

rad garage (מראה כיצד נכון לשטוף את הרכב)

meguiars uk

esoteric car care

ועוד המון המון טובים, אם אתה באמת רוצה להימנע מהשריטות האלה, תשקיע כמה דקות לראות את סרטוני ההדרכה שלהם, ותקנה את החומרים המתאימים.

אשמח לומר לך במה אני משתמש כדי לצמצם עד כמה שניתן את התופעה, ואתה תבחר האם אתה רוצה להשקיע באותה המידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התמונה מדובר בפס פלסטיק שנשרט רק במבט, לא צריך להילחץ, יש פוליש שיוריד את זה, בכל מקרה תחליף שיטת שטיפה ותקנה מגבת איכותית לייבוש.

אם זה המצב בכל הרכב עדיין אפשר להשתמש בפוליש אבל תשקיע יותר זמן, אתה יכול לקנות גם וקס שמתיזים כשהרכב רטוב וזה יעזור לצמצם שריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מהצפון חבר.

חכה לתגובות של אחרים כאן, אני שמעתי דברים טובים על אלטר דיטיילינג, למרות שמעולם לא הייתי אצלו, דבר איתו, אין סיבה שזה לא ירד אחרי פוליש קצר.

בנוסף, ישנם המון המון ערוצי יוטיוב שילמדו אותך בדיוק כיצד לשטוף ולהימנע מהדברים האלה, מהמומלצים שבהם מבחינתי -

car cleaning guru

pan the organizer

chemical guys

rad garage (מראה כיצד נכון לשטוף את הרכב)

meguiars uk

esoteric car care

ועוד המון המון טובים, אם אתה באמת רוצה להימנע מהשריטות האלה, תשקיע כמה דקות לראות את סרטוני ההדרכה שלהם, ותקנה את החומרים המתאימים.

אשמח לומר לך במה אני משתמש כדי לצמצם עד כמה שניתן את התופעה, ואתה תבחר האם אתה רוצה להשקיע באותה המידה.

אשמח לדעת בדיוק מה לקנות עדיף מהארץ ואקנה את הכל!

אם אתה שוטף את האוטו ותוכל לשתף אותי באיך שאתה שוטף אשמח להגיע גם אם זה היה אילת :).

וכמובן שאעבור על הסרטונים ללא ספק.

תודה רבה על המענה יתותח הרגעתה אותי מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל להסיר את השריטות יש צורך בפוליש עם מכונת פוליש, פד ייעודי, חומר מתאים וטכניקה.

אם אתה לא רוצה להתעסק בזה בעצמך, ממליץ בחום על יעקב אלטר בפתח תקווה. הוא גם מכשיר בעצמו ומלמד כל מה שצריך על שטיפה נכונה, ומיזעור הסיכונים שהשריטות האלה יחזרו בעתיד (השריטות הקטנות האלה נקראות Swirels והן ככל הנראה יחזרו בעתיד, אבל עם שטיפה נכונה הכמות תהיה נמוכה יותר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב אלטר דיזיין סטודיו?

השאלה כמה דבר כזה אמור לעלות.

ארצה מחר לנסות לקנות את ה ultimate compund כי נראלי הפוליש אצל מישהו יעלה המון.

איזה פד צריך לקנות בשביל ליישם את זה על המקום שצילמתי

והאם צריך ליישם את זה על כל הרכב או אני יכול כרגע רק על המקום שמפריע לי?

כי על כל מרחב הרכב רואים את זה אבל לא בצורה משמעותית כמו כאלה על הדלתות.

והאם צריך לבצע את זה אחרי שטיפה או אפשר גם כשהרכב לא מלוכלך.

לניגוב מגבת סופגת מיים דו צדדית זה בסדר? והאם ניתן להחליף לזה במקום הגילדה גם לניגוב האוטו לאחר שטיפה רגילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...