Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש פה עוד שלא יקנו רכב גרמני מסיבה אידיאולוגית?

AsafRS
שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, חפיפה קצרה. אבל זה עדיין סימבולי.

אם שני יהודים הצליחו להגיע במקביל לשני התפקידים הכי בכירים במדינה זה כנראה אומר שמפלס האנטשמיות בה ירד.

או שהם הצליחו לגרש את הרוב הגדול של היהודים {מעניין איך} ואז נהפך כבר ללא רלוונטי.

כפי שאמרתי,שכל אחד יקנה איזה תוצרת שהוא ירצה אבל שאף אחד לא ישכח או יזלזל בזכרון השואה כמו שנתקלתי לצערי בשרשור הזה.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בשרשור הזה לא נתקלת בזה. אולי בראש שלך, אבל אני מהנדס לא פסיכולוג, אז אנערף.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי לך עוד אוטו יהודי.

Zora Arkus-Duntov הוא המנדס של ג'נרל מוטורס שאומרים עליו שהוא אחראי לזה שהם התחילו לייצר את הקורבט.

מההתחלה הוא רצה רכב עם מנוע מרכזי ועכשיו שהוציאו את הקורבט עם המנוע המרכזי יש את התמונה שלו על כל המכוניות.

שמו המלא הוא Zachary Arkus והוא נולד בבלגיה בשנת 1909 ויהודים רוסים.

012920-3b-1580482994.jpg

אבל גם עם ג'נרל מוטורס יש בעיה עם היהודים.

עד לא מזמן אופל היו שייכים לג'נרל מוטורס ובמזמן מלחמת העולם אופל היו מייצרים רכבים לצבא הגרמני בזמן שהם בבעלות אמריקאית.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו גם כלי שיט של חיל הים שלנו בחלקם יש מנועים גרמניים לידיעתי.

גם אמא שלי ז"ל וגם דוד שלי מוכרים כניצולי שואה.

דוד שלי נסע ברכבים של VAG למעלה מ40 שנה וכשתשאל אותו למה התשובה תהיה כי הם מייצרים כלי רכב מעולים!

אחרי שאמא שלי נפטרה שמעתי ממנו פעם ראשונה את הסיפור האמיתי שלהם ולמה הם מוכרים כניצולי שואה ואחד הדברים הכי מפתיעים שם היו בעצם שמי שהצילו אותם ממות וגם סיפקו לאמא שלהם (סבתא שלי מצד האמא) עבודה היו טייסים גרמנים - קצין נאצי חילץ אותם מרכבת בוערת ופשוט אמר להם לרוץ למקום מבטחים ואשה פולניה חילצה את סבתא שלי מתור ללשכת עבודה (תור למחנות ריכוז) ושלחה אותה לעבוד כטבחית בטייסת גרמנית.

לא 50 גוונים של אפור - אין סוף גוונים של אפור.

זה לא הטובים נגד הרעים - זה מה שיש.

עזוב מנוע..

4 ספינות המגן (סערי 6) אשר אמורות להגיע אלינו החל מהשנה הנוכחית נבנות כעת בגרמניה ע״י תאגיד טיסנקרופ (שגם לו אגב, היסטוריה עם הנאצים בשואה).

כנ״ל גם חלק מהצוללות שלנו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הדיון הזה עושה כאן עדיין, לכל אחד זכות מלאה לנהוג כפי שמצפונו מורה לו, בצד החובה לכבד את בחירתו מצד חברים אחרים כאן במקום שיספרו לו שצריך לשים את העבר מאחור ושיש לנו צוללות גרמניות, מדובר בהחלטה פרטית ואישית, לא ציבורית או מדינית, אין השקה בין השתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...