Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

בתאריך 26.5.2023 בשעה 22:47, Uri-G כתב:

הדבר העיקרי שהפריע לי היו המושבי עור. לא מתאים למזג אוויר ישראלי. מצאתי כיסוי מושב באמזון שפתר את הבעיה.

אשמח ללינק למוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 9 שעות, Uri-G כתב:

אין לי fsd , לא חושב שהוא שווה את הכסף נכון להיום, ואם היה לי לא הייתי סומך עליו בעיניים עצומות כמו שהרבה אמריקאים עושים. לא מאמין לכל שטות שמאסק פולט.

גם על האוטופיילט אני לא סומך כמו שלא סמכתי על כל בקרות השיוט האדפטיביות האחרות. תמיד נשאר בעירנות בנהיגה, לא משנה כמה המערכות האלה משוכללות.

אתה לא סומך על מאסק. אתה סומך על כל הסיסטם האמריקאי שאישר את זה.

אם יש מישהו לסמוך עליו (עד כמה שזה מפחיד) זה האמריקאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, GTאי כתב:

אתה לא סומך על מאסק. אתה סומך על כל הסיסטם האמריקאי שאישר את זה.

כל המערכות של טסלה מוגדרות כרמה 2 ע"י הרגולטור, כלומר הנהג חייב להיות מוכן לקחת לידיו את השליטה בכל רגע.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, eladts כתב:

כל המערכות של טסלה מוגדרות כרמה 2 ע"י הרגולטור, כלומר הנהג חייב להיות מוכן לקחת לידיו את השליטה בכל רגע.

כל זה טוב ויפה ומסדר יפה את הכסת״ח המשפטי. ועדיין, טסלה היא יצרן הרכב היחידי שלא מגביל את עצמו ומשחרר לידי הציבור מערכת שמאפשרת גם לבבון הממוצע להוריד את הידיים מההגה וללכת לנמנם. כל היצרניות עובדות על להגדיל את היכולות של המערכות שלהן, אבל אף אחת חוץ מטסלה לא משתמשת בציבור בתור צוות QA. לא יודע מה מערכת היחסים המיוחדת בינם לבין הרגולציה בארה״ב, אבל לי זה מרגיש כמו רשלנות לכל הפחות, וגם נעשה בהיתממות ממש מקוממת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, TheArcane כתב:

טסלה היא יצרן הרכב היחידי שלא מגביל את עצמו ומשחרר לידי הציבור מערכת שמאפשרת גם לבבון הממוצע להוריד את הידיים מההגה וללכת לנמנם.

ממתי ניסויים על קופים הם רשלנות?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו בדק אם בטסלה האורות בלימה עובדים גם כשלא לוחצים על הבלם (נסיעה עם דוושה אחת)?

אני שואל כי מסתבר שבאיוניק 5 זה פשוט לא, מה שיוצר מצבים בו יש בלימה (רגנרטיבית) אבל אין אורות בלימה שמודיעים לנהג שמאחור שהרכב מאט:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, TheArcane כתב:

אף אחת חוץ מטסלה לא משתמשת בציבור בתור צוות QA

זה לא מדויק, הרבה חברות בהרבה תחומים, כולל מכוניות, מוציאות גרסאות לא בדוקות עד הסוף ושולחות טלמטריה בחזרה. ההבדל הוא שטסלה כנראה לקחו את זה חצי צעד קדימה והם א. בודקים עוד פחות מהרגיל, במודע ומתוך רצון שהלקוח יחליט מה טוב לו וב. יש להם מנכ״ל שמדבר הרבה שטויות ומעודד לקוחות להשתמש במערכת לא כפי שהיא יועדה אליה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, huber כתב:

מישהו בדק אם בטסלה האורות בלימה עובדים גם כשלא לוחצים על הבלם (נסיעה עם דוושה אחת)?

עובדים לפי רמת האטה של הרכב גם ללא לחיצה על הבלם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.inc.com/jason-aten/this-car-could-be-biggest-threat-to-tesla-no-one-saw-it-coming.html?utm_source

to be clear, I don't think Kia is going to put Tesla out of business. I do think that it could very well be the automaker that finally loosens Tesla's grip on the market--especially for fully electric SUVs. The Model Y is incredibly popular, so popular that it outsells almost all other EVs combined, with the exception of its smaller sibling, the Model 3. 

האם נראה זאת כאן? 

• מצחיק 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.ynet.co.il/wheels/news/article/sk11uvaelh

"אחרי שנים, טסלה מודל Y היא הנמכרת בעולם!"

עריכה אחרונה על ידי Shmelov

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.5.2023 בשעה 05:06, TheArcane כתב:

מערכת שמאפשרת גם לבבון הממוצע להוריד את הידיים מההגה וללכת לנמנם

זה פשוט לא נכון. המערכת עוצרת את הרכב ומפעילה אורות מצוקה אם הנהג מסיר את ידיו מההגה ולא מגיב להתראות. יש בשוק כל מיני מתקנים שמיועדים לעבוד על המערכת, אבל בכל מכונית אתה יכול לשים לבנה על דוושת התאוצה, זו לא אשמת היצרן.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...