Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אכן סוף סוף טסלה תגיע לארץ בשנה הבאה

bobi
שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נניח וטסלה אכן יכנסו ארצה ב-2020.

חוץ מבעלות על מותג וסמל סטטוס מה זה בדיוק נותן לאנשים? חלק גדול מהיבואנים יתחילו לשווק רכב חשמלי מ-2020 כולל מספר מותגים סינים שהולכים לתת יחס מחיר - תמורה ממש טוב. מבחינת האימפקט בשוק הרכב אני מרגיש שטסלה ישראל די איחרו את הרכבת.

חוץ מזה כניסת טסלה לא תפתור את הפקקים, בעיות חנייה ואת החוסר הגדול בעמדות טעינה. זה לא שאנשים ירכשו רכב חשמלי וימריאו מעל הפקקים. במקרה הטוב ישיבה בפקקים תעלה פחות כסף ומבחינה סביבתית זיהום אוויר יצא מהעיר לפרברים.

הבעיה הישראלית וכנראה גם העולמית היא לא מכונית בנזין אלא מכונית נקודה.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יבואנים עושים השתלמויות לחלק מצוות המוסך כדי שיהיה להם את הידע הנחוץ כדי לטפל ברכב.

לדוגמא: אם מחר לובינסקי תייבא את ה 208 החשמלית - הם יכשירו אנשים לטפל ברכב.

אני רואה מה קורה היום עם שני הרכבים שלי שהם מעבר קצת ל-4 גלגלים ומנוע. אם אתה שואל איזה משהו על Bluetooth, עדכון גרסה, למה Spotify נתקע וכו - תחכה עוד מאה שנה עד שתקבל תשובה. ושוב, אני מדבר על מוסכים המרכזיים שהם מקור הידע כאילו.

בחו"ל להבדיל יש קשר רציף לדילרים עם היצרן, ישנה תמיכה מלאה לדיווח גם על Spotify.

טסלה זאת ברכה, מקווה מאוד שיעלו רמה כללית של כוח אדם במוסכים ורמת השרות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער לא עברתי על כל השרשור אך אני מניח שלא ציינו את הדבר הבא:

נניח וב-2020 טסלה מקימה פעילות כאן. לטסלה יש מערכת הטענת סוללות עצמית, ולקבל גישה למקום ותקנים לוקח זמן, במיוחד בישראל.

מעבר לזה בין הזמנה לקבלת הרכב של טסלה לוקח חודשים ואף שנים (תלוי דגם), אז ב-2020 נראה טסלות רק למבחני תקינות ותו לא.

ואני בכלל לא חושב שטסלה יש לה יכולת להתקיים עם המאזן שלה, אבל זה כבר נושא אחר.

האמת על באמת מאת דן אריאלי.

ספר שרשום בו את כל האמת בפרצוף שלנו :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי:

במהלך 2020 טסלה תפרוס כאן במהירות גבוהה סביבת טעינה.

קבלת רכב טסלה בימינו לא עומדת על חודשים, אלא על שבועות, לדגמי הMAINSTREAM :

3,X,Y .

הכשרת עובדי המוסך שלה תהיה שונה לחלוטין מכל מה שהמוסכים פה ראו עד היום - המוסכים שלהם הרבה יותר קפדניים ופועלים לפי נהלים, כי הם עובדי ייצרן הרכב ולא ייבואן ישראלי כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיכשירו עד מחר, אבל if you pay peanuts, you get monkeys.

הגדלת ראש, מוסר עבודה, סקרנות ויצרתיות לא מקבלים בקורסים של היבואן. מדובר בתכונות שמתפתחות אצל בן אדם לאורך תקופת חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה s כבר כאן לצורכי תקינה.

לפי מה ששמעתי משכן שלי שגיסתו קנתה, המחיר 450 אלף...[ATTACH]525033[/ATTACH][ATTACH]525034[/ATTACH]

שתי הטסלות שבתמונות אלו הטסלות שהיו אצלנו במובילאיי. (נהגתי על שתיהן לא מעט).

שתיהן כבר לא בארץ. נשלחו חזרה בסיום הפרוייקט עם טסלה.

עודד.

RACING! Because football, baseball, bowling & golf only require ONE BALL!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הזמן אותם הצהרות של אנשים שלא מבינים ומכירים עד כמה טסלה מעצבת את העתיד של המכוניות, תפתחו כבר יוטיוב ותרשמו TESLA ותראו כמה מידע נמצא שם, שם אנשים ולא "התקשורת" מביא מידע אמין והכשווי, ובישראל טסלה לא איחרה לשום רכבת, כי הרכבת עדיין תקוע אפילו ללא תשתית וקטרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מניח שיהיה להם סינון קצת יותר טוב מלמוסך הממוצע של מי לקבל לעבודה.. ושכר בהתאם.

אתה צודק. הבעיה שמאוד קשה לגייס מכונאי רכב עם ניסיון גם אם המוסך מוכן לשלם משכורת של 8K נטו ויותר.

לא נראה לי שמכונאים יעמדו בתור לראיון עבודה ומבחני מיון אצל טסלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשכר והתנאים המתאימים יעמדו כמו חיילים בריטים במסדר המלכה. השאלה אם טסלה תשלם ובואו נהיה כנים זה תחום שלא בדיוק מושך צעירים מוכשרים יצירתיים ושירותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטער לא עברתי על כל השרשור אך אני מניח שלא ציינו את הדבר הבא:

נניח וב-2020 טסלה מקימה פעילות כאן. לטסלה יש מערכת הטענת סוללות עצמית, ולקבל גישה למקום ותקנים לוקח זמן, במיוחד בישראל.

מעבר לזה בין הזמנה לקבלת הרכב של טסלה לוקח חודשים ואף שנים (תלוי דגם), אז ב-2020 נראה טסלות רק למבחני תקינות ותו לא.

ואני בכלל לא חושב שטסלה יש לה יכולת להתקיים עם המאזן שלה, אבל זה כבר נושא אחר.

פשוט לא נכון. זה שטסלה מקימה רשת מטענים מהירים לא אומר שהמכוניות לא יכולות להתחבר למטענים קיימים. ספציפית, טסלה מודל 3 במפרט אירופאי תומכת במטענים מהירים בתקן CCS-2 הקיימים בישראל.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשכר והתנאים המתאימים יעמדו כמו חיילים בריטים במסדר המלכה. השאלה אם טסלה תשלם ובואו נהיה כנים זה תחום שלא בדיוק מושך צעירים מוכשרים יצירתיים ושירותיים.

אתה ממש לא בעניינים. תברר עם בעלי המוסכים שאולי אתה מכיר. להבדיל ממך אני מכיר אישית לוחצת שלוש בעלי מוסכים שמתקשים לגייס עובדים טובים ובעלי ניסיון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא רק עניין של ארנק. יש עבודות שצעירים ישראלים תופסים כנחותות.

הם מעדיפים להיות איש מכירות של סלקום.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...