Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לעזאזל מחליפים מיאטה? ככה.

BobbyMiata
שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש אהבתי לקרוא. חתיכת מסע עברת בשביל להגיע לרכב המדהים הזה, ללא ספק הסבלנות משתלמת.

לגבי האדום, לפי התמונות הצבע הזה נראה מעולה ולדעתי גם די מיוחד.

וסתם סקרנות בנוגע לחנייה - מדובר בחנייה שהעירייה עשתה או שזה פרטי? מגניב לאללה.

תהנה ונשמח לשמוע חוויות.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

רכב מהמם!

במקרה גם ראיתי את המודעה בלוח כשבדקתי רכבים מעניינים ביד 2. זוכר אותה.

כתבת יפה. נהניתי לקרוא.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על הפירגון :oops:

החניה היא פרטית וקיבלתי אותה במסדרת התמ"א (הקבלן היה צריך לארגן חניות). רוב השכנים סובלים מזה שהם צריכים להתעכב בהוצאת והכנסת הרכב וזה גם מרעיש, אני כמובן מת על זה שהרכב מוגן ומוצל. :-D

הנה עוד כמה תמונות של הכלה (צולמו באמצעות סמסונג גלקסי S10+, אין שימוש בפילטרים):

OZgi3s.jpg

iIpqhz.jpg

qj0VGz.jpg

sHuQ2A.jpg

GAumWv.jpg

[חדי העין יבחינו בכפתור של החיישנים הקידמיים, מסך מורחב (תוספת שלא ציינתי) וברמקולים של ה-H\K]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל המחובר למלבן השחור ליד ברך שמאל של הנוסע - האם זה איזה סוג של דיבורית? ואם כן - מדובר בהתקנה מקומית?

היה כיף לקרוא את הפוסט הזה (ואת הפרידה מה-NC).

נראה כמו רכב שמור בקנאות היסטרית. תתחדש!

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכבל המחובר למלבן השחור ליד ברך שמאל של הנוסע - האם זה איזה סוג של דיבורית? ואם כן - מדובר בהתקנה מקומית?

תודה :)

זו התקנה מקומית (של היבואן) של מתקן שמחזיק את הנייד באמצעות מגנט (מדובר במעמד של "קודה") + חיבור USB שמשמש לטעינה. הדיבורית היא BT מקורית - מתחבר למערכת של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסך מורחב זה? למיטב הבנתי זה התוספת שאפשר להוסיף :

C2146D72-1C17-49C7-A3AB-287C5CD5E4F6.jpeg

שכולל מערכת גרסה 6, גלגלת רחבה ומשטח טאץ׳. מה שאצלך כמדומני זהה לאצלי שזה הרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מסך מורחב זה? למיטב הבנתי זה התוספת שאפשר להוסיף :

[ATTACH=CONFIG]520895[/ATTACH]

שכולל מערכת גרסה 6, גלגלת רחבה ומשטח טאץ׳. מה שאצלך כמדומני זהה לאצלי שזה הרגיל.

נכון, המסך הרחב זו תוספת שהוא לא הוסיף ובכל מקרה גרסה 6 הופיע רק ברכבים מאוחרים יותר (לדעתי 2017 או מעלה). ברכב מותקן המסך הרגיל - 6.5 אינטש. הוא אמר שזו הייתה תוספת מאוד יקרה (למעלה מ-20 אלף ש"ח) ותכלס לא נתנה כלום (כונן פנימי של 20 ג'יגה שאף אחד לא משתמש וניווט מקורי של במוו שכמובן נחות מוויז...). אני לא הצלחתי להתאפק וכבר הזמנתי מערכת חלופין של AVIN שקיבלה הרבה תשבוחות שזה בעצם אנדרואיד ש"חי" יחד עם ה-iDrive המקורי ומסך רחב של 10.25 אינטש + דונגל 4G כדי להפעיל וויז, ספוטיפיי וכו' ברכב. מקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת תחום די רחב של כלי רכב, מדוע לא הסתכלת על האופציות מבית אודי?

אאודי, על פי רוב הפרסומים והכתבות בתחום, מייצרת בעיקר רכבים יותר "הייטקיים" ויוקרתיים עם פחות דגש על חווית הנהיגה. כמו-כן אין להם בכלל רכבי הנעה אחורית (למעט גרסה מיוחדת של ה-R8 שלא הייתה בתקציב :lol:), רוב המכוניות הספורטיביות שלהם הן הנעה כפולה והרכב שהיה הכי קרוב למה שחיפשתי היה ה-S3 או RS3 ולא ממש התחברתי לעיצוב ולהצעת הערך וגם לא היה שום אקזמפלר שממש גרם לי ללכת לבדוק יותר לעומק.

ראיתי למכירה וחקרתי לא מעט על ה-S5 וה-RS5 משנים מוקדמת יותר (12-13) וקצת חששתי מהתעסקות עם רכב יקר, מורכב ומתיישן שגם לא נותן תמורה דינאמית ראויה (שוב, על פי פרסומים "זרים").

שקלתי את ה-TTS\TT (בגרסת ה-2 ליטר, 230\265 כ"ס) כרכב יפיפה שמקריב את חווית הנהיגה לטובת נקרא לזה, החוויה הכללית, אבל מצאתי משהו שמתאים לי יותר קודם.

אני חושב שאין רכב בסביבה הקרובה (או רחוקה...) שלא חשבתי\חקרתי\בדקתי אבל תנסו אותי, נראה אם פיספסתי משהו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש האוטו מדהיםםםם

גם אני תמיד אמרתי לעצמי שאני לא אקנה אדום, ואז הגיעה זו שעשתה לי את זה בגלל הנתונים שלה, שזה בדיוק מה ששאפתי.

לעניין האדום, אמשיך ורושם לך שאתה תתפלא כמה אנשים כן מתחברים לאדום וממש נפעמים ממנו, ושבסוף תגלה שהאדום גם לך "עושה את זה"

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם הקנייה היתה של אוטו חדש ולא היה אספקט של מצב השוק, האם הבחירה הסופית היתה משתנה?

לא ברורה לי השאלה. אבל אם אתה מתכוון לאיזה רכב חדש הייתי קונה (כלומר, בהנחה שיד 2 לא אופציה) בתקציב שהקצבתי לעצמי, כנראה שהייתי הולך על ההונדה Type R. כאשר אחריה הגולף PP ו-BRZ בסדר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה יפה

תתחדש!

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברורה לי השאלה. אבל אם אתה מתכוון לאיזה רכב חדש הייתי קונה (כלומר, בהנחה שיד 2 לא אופציה) בתקציב שהקצבתי לעצמי, כנראה שהייתי הולך על ההונדה Type R. כאשר אחריה הגולף PP ו-BRZ בסדר הזה.

מה עם ה-308? או שירידת הערך היא זו שפסלה אותה מהטופ 3 כרכב חדש?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...