Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחקי הכס: הסוף מתקרב (ספויילרים לפרק 6)

ChemGuy85
שימו לב! השרשור הזה בן 1862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להגיד שהעלילה הייתה rushed זה האנדרסטייטמנט של המאה. כל הלולאה של השגעון של דאני, מהשלב שהוא מתפרץ ועד שהאדם הקרוב ביותר אליה בוגד בה ונועץ בה סכין בלב, בסדרה שנפרשה על פני שמונה שנים... נמשך 60 דקות על המסך. חצי שעה של פרק 5 וחצי שעה של פרק 6. פשוט בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי נראה שהם ישבו עם מרטין לפני 4-5 שנים ובפגישה מרטין חשף בפניהם את החזון שלו לסיום חורבן מעלה המלך, מלכה משוגעת, סדר עולמי חדש, טוויסט של בראן (תחשבו על זה הוא בעצם הפך לכלי משחק של children of the forest), אבל ללא הספרים או מרטין שיסייע להם לתסריטאים לא היה שמץ של מושג כיצד להביא את העלילה עד אותה נקודה. הם הסתבכו עם הכתיבה והחליטו לחפף את הסיפור בשביל לגמור עם זה.

לא יודע מה הם עשו עם מרטין, אולי שתו יין בבית ז***ת. זה בכלל לא משנה. לשרוף את מעלה מלך כמהלך טקטי, זה עוד הייתי מוכן לקבל, בחוסר רצון מאוד גדול,

אבל לקחת דמות שלאורך כל העונות הייתה טובת לב, לפני שניה הצילה את העולם ולהפוך אותה למפלצת עם קריצות להיטלר, מלאך המוות וכו זה מגוחך.

אתם רוצים לעשות את זה? תעשו עוד עונה, אני רציני, זה היה פשוט לא הגיוני לעשות את זה ככה.

גם לגבי ג׳ון, הבחור נאמן יותר מכלב אז אחרי שיחה של 2 דקות עם טיריון זהו? הוא נהפך לבוגד? פה עוד סלחתי עדיין עשו את זה גרוע ממש גרוע.

לגבי מה שהלך אחרי זה, פשוט בושה לאינטליגנציה, spire כבר סיכם את זה טוב קודם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק האחרון זאת פשוט בדיחה...

ג'ון שעשה המון למען כולם, היה במשמר הלילה, נלחם במתים המהלכים כמה פעמים, כל אותם הלורדים שיושבים בכייף חיים בזכותו (אם לא היה הורג את דני - דני היתה הורגת את כולם), פשוט מסכימים שצריך להעניש אותו?? הוא צריך לקבל תודה ענקית על כל מה שעשה למענם, ובלי קשר שהוא המלך האמיתי.

יש כל כך הרבה שאלות ותהיות:

אם הבלתי טמאים שלטו בעיר למה תולעת אפורה לא הכריז על עצמו כמלך? ונותן ללורדים האחרים להחליט בשבילו? להחזיק/לשחרר את טיריון ועדיין להחזיק את ג'ון כאסיר? ואם כבר הבלתי טמאים שטו ממעלה המלך לעיר נאאת, אז אפשר לשחרר את ג'ון בלי שידעו.

מאיפה הגיעו כל הדאתרקנים? הם לא מתו כולם או רובם במלחמה נגד המתים?

ציפיתי שאריה תתחפש ותהרוג את דני, שתעשה משהו.. וכלום..

מאיפה ברון כל פעם צץ משום מקום? גם בוינטרפלד וגם במעלה המלך.

בשביל מה צריך משמר לילה? הם נועדו לשמור שלא יכנסו מתים מהלכים, שכבר כולם מתו ביחד עם מלך הלילה, ועוד החומה שהיתה מכושפת הרוסה, אז מה הטעם בזה?

בקיצור, בולזשיט ובזבוז זמן, ויריקה בפרצוף לצופים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה נקודות:

מי יילך אחרי מלך שיושב בכסא גלגלים עם כריזמה של טוסטר אובן וכינוי כמו "השבור"?

איזה פרק סיום עגום לסאם... עד שהוא בא עם מעניין כמו דמוקרטיה כולם צוחקים עליו. זה ציניות של התסריטיאים על שיטת הממשל הנוכחית או סתם דביליות?

למה צריך משמר לילה אם אין יותר זומבים, חבורת ה wildlings כבר לא מעוניינת בשטחים הכבושים ויש חור בחומה בגודל של החורים בעלילה?

לאן נעלמה סצנת יום העצמאות של הצפון? הייתי מצפה לטקס הדלקת משואות עם סנסה סטארק והרבה ספריי שלג.

אפשר לחשוב על כל סדרת המשך לפרק האחרון והעלוב הזה, הבלתי תמאים שטים לנאנט ומקימים שם את להקת "מיומנה כלי נשק בלתי מזויינים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

דווקא הגיוני שהמנהיג יהיה נכה שיכול להיכנס לאנשים לראש, לצ'ארלס אקסבייר זה עבד לא רע.

אולי בגלל זה כולם הצביעו לו?

וגם זה נחמד-

az9vDRq_700b.jpg

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף, יש חור ענק בחומה שכל המתים המהלכים עברו שם, אבל ג'ון והפראים יעברו דווקא דרך השער והכי חשוב - דואגים לסגור את השער, מה זה משנה שיש חור בחומה? העיקר שהשער ישאר סגור... הגיוני סך הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה הסוף שמרטין דמיין בראשו סצנה אחר סצנה, שורה בשורה אני מאוכזב, אבל אצטרך להשלים עם זה כי זו היצירה שלו.

מה שמפריע לי זה שהביצוע של D&D היה גרוע, rushed והרגיש נטו כעבודה שעושים רק בכדי לצאת מידי חובה.

מחקר ברשת העלה ש-D&D רצו לסיים את הסדרה אחרי 7 עונות, אבל HBO ומרטין התעקשו שצריך הרבה יותר בשביל להנחית את המטוס כמו שצריך, היו חילופי דברים לא פשוטים ובסוף הוחלט לעשות 8 עונות.

כשמנתחים את העונה ה-7 ו-8 בנטו קיבלנו בסך הכל עוד 3 פרקים.

במקום 10 פרקים בעונה 7 קיבלנו 7 פרקים.

כלומר בעונה הנוכחית קיבלנו את 3 הפרקים החסרים של עונה 7 + עוד 3 פרקי בונוס בעונה 8.

אני מאוד מקווה שהאגואיסטים האלה לא יקבלו יותר פרוייקטים מהותיים עד סוף הקריירה שלהם.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיפה הוא גם שהדותראקי קיבלו בשלוות נפש את רצח החאליסי די טוטי חאליסוואת, והפכו לסוחרי סדקית בנמל קינג לנדינג. לא מעשי הרג, לא שוד, לא ביזה, פשוט פתחו דוכנים בטיילת...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה הם עשו עם מרטין, אולי שתו יין בבית ז***ת. זה בכלל לא משנה. לשרוף את מעלה מלך כמהלך טקטי, זה עוד הייתי מוכן לקבל, בחוסר רצון מאוד גדול,

אבל לקחת דמות שלאורך כל העונות הייתה טובת לב, לפני שניה הצילה את העולם ולהפוך אותה למפלצת עם קריצות להיטלר, מלאך המוות וכו זה מגוחך.

שריפת מעלה המלך היתה אקט אמוציונאלי. לא טקטי.

זה לא מגוחך בלבד. זה נרטיב קלאסי. זה אפילו היסטורית קלאסי. את התהליך כבר הסברתי פה בפוסטים הקודמים, וטריון אמר, פחות או יותר, אותם דברים בשיחה מול ג'ון בכלאו.

וזה לא מה שיצר את דעתו, זה מה שסייע לו לפתור את הקונפליקט הפנימי.

דוגמא מנרטיב:

דוגמא מההיסטוריה:

רובספייר

רובספייר הושפע מתנועת ההשכלה, ממונטסקייה ומז'אן ז'אק רוסו. הוא התנגד לחילון צרפת והביע דעות שמאליות. יושרתו הובילה לכך שנודע בכינויו "הבלתי-מושחת" (incorruptible) בזכות התנהגותו המוסרית. בשנות העשרים של המאה העשרים רובספייר נחשב לדובר המדוכאים והעניים, אויב המלוכנים, הרמאים והמושחתים, ושומר הרפובליקה. למרות זאת, המוניטין שלו נפגע בגלל הטיהורים שהוציא לפועל.

לגבי מה שקרה אחרי זה, הבחירה בבראן זו עוד נקודה רעיונית מרתקת. חשיבות הסיפור באבולוציה החברתית, אבל לא לעכשיו.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם רוצים לעשות את זה? תעשו עוד עונה, אני רציני, זה היה פשוט לא הגיוני לעשות את זה ככה.

גם לגבי ג׳ון, הבחור נאמן יותר מכלב אז אחרי שיחה של 2 דקות עם טיריון זהו? הוא נהפך לבוגד? פה עוד סלחתי עדיין עשו את זה גרוע ממש גרוע.

לגבי מה שהלך אחרי זה, פשוט בושה לאינטליגנציה, spire כבר סיכם את זה טוב קודם.

דני טובת לב זאת ההגזמה הכי גדולה שאפשר להגיד, ג׳ון הוא טוב לב, אבל היא... ממש.

כל המעשים שעשתה לכל אורך הסדרה היו לטובתה בלבד,ומדי פעם האנשים יצאו נשכרים מזה.

איך השיגה את הunsullied? מכרה את דרוגון למאסטר ההוא ואז שרפה אותו ושלחה אותם להרוג את השאר.

כל מי שלא הסכים להשתחוות נשרף בסופו של דבר.

מי שאיזן אותה היו מיסאנדיי וטיריון, וברגע שמתה, היא איבדה את זה סופית והחליטה להרוג את כולם.

היא בטח לא הצילה את העולם בשביל להציל את העולם, בהתחלה היא בכלל לא האמינה וזה לא ממש עניין אותה. אחרי שהלכה לחלץ אותם(בעצת טייקון) וחזרה עם דרקון אחד פחות, ג'ון השתחווה והיא הבינה את גודל הסכנה.

הסיפור שלה נסגר כמו שצריך, בסוף היא נשארה לבד, שיכורה מכוח ושילמה על מה שעשתה, שריפת האיירון טרון ע״י דרוגון היתה הbreaking the wheel האמיתית, ולא מה שדיברה עליו שניה לפני בנאום.

הבעיה היתה החורים שהוזכרו מקודם, איפה הדוטראקיים נעלמו? למה להגלות את ג׳ון למשמר הלילה אם אין שם כלום, ועוד. אלה הדברים שבאמת מאכזבים בעונה ובפרק האחרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פרק סיום עגום לסאם... עד שהוא בא עם מעניין כמו דמוקרטיה כולם צוחקים עליו. זה ציניות של התסריטיאים על שיטת הממשל הנוכחית או סתם דביליות?

זה היה סופר-צפוי בשניה שהוא הציע, וזה ממש לא קטע מקורי שלהם, רק שאני לא זוכר מאיפה הם גנבו את זה. הרעיון הוא כמובן לצחוק על/להביע ביקורת על הדמוקרטיה הכושלת של ימינו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...