Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחור צריך הלוואה של 30 אלף שקל.לכסות חובות.בנק לא נותן,מי יתן?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• אחראי פורום

ברור שהוא לא צריך עוד 10. אבל כ"כ קל לקחת, אז למה לא.

אה, רגע...גם להחזיר?? אה...

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל לא כל כך קל לקחת ^

שמע, אם הבנק לא נותן לו הלוואה בעידן שבו הבנק רק מחפש מה לעשות עם הכסף, אז כנראה שהכתם שלו מספיק רציני ולא סתם. נראה שהוא מועד לפורענות ומתכוון רק לגלגל את החובות לנושה חדש.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

כבר הוזכרו פה גופים מקבילים לבנקים, ריבית גבוהה זה מה שיעצור אדם עם התנהגות כלכלית גרועה?

מי שרץ ככה מהלוואה להלוואה ממש לא רואה אור בקצה אלא רק את התשלום הקרוב ואיך הוא מכסה אותו.

אז מה זה פריים+0.5 או פריים+6? תביא כסף, עזוב אותי ממתמטיקה.

אני רואה אנשים כאלה כל הזמן. הקלות הזו בהשגת מזומן רק מעמיקה את הבעיה שלהם, לא פותרת אותה.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלילה מלפנות למימון חיצוני, יהרגו אותו עם הריבית.

שיפנה להלוואות חברתיות ואו לחלופין באם יש לו קרן השתלמות \ פנסיה שילווה מולם , הריביות שם נמוכות מאוד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לו ביטוח חיים/ קרנות השתלמות?

אם כן, חברות הביטוח נותנות הלוואות בתנאים ממש מעולים (אני קיבלתי פריים 1%- עם גרייס לשנה) וגם לא ממש נוקשים בתנאים כי בעצם הכסף שלך כבר אצלם.

עכשיו מעבר לעצה העניינית שנתתי, מייעץ פשוט לא לעזור לו בכלום ולתת לו להתנגש בקיר שהוא טס מולו.

שום דבר אחר לא "יחנך" אותו, בטח לא החפירות של חברים/ הורים/ משפחה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהוא לא צריך עוד 10. אבל כ"כ קל לקחת, אז למה לא.

אה, רגע...גם להחזיר?? אה...

קל לקחת כשאתה עם הכנסה קבועה והסטוריה טובה.

לי טוב שלא דוחפים לפרצוף הצעות להלוואות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלוקח בלי לדעת איך הוא מחזיר (ע"ע בלונים למיניהם) רק יפול יותר עמוק.

כל בעלי החוב שלו רוצים בשורה התחתונה את הכסף. אם הוא יבוא עם הצעה רצינית יתחשבו בו ויקבל פריסה אבל עם גישה של להחזיק רכב (גם אם הוא משועבד הוא חלק מהחוב. לפחות להוריד את בעל השיעבוד מהראש), להיעלם ולחפש הלוואה יקרה שתגדיל את החוב רק שוקעים יותר עמוק.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ממליץ לו להירשם לפורום, ולקבל עצות מהחברים פה, נראה שהחברים פה עם ניסיון עשיר או לפחות היגיון בריא. אין כמו חכמת ההמונים.

אם אין לך בעיה, תבקש ממנו אפילו שינסח איזו הודעה, יפרט הכל לפרטי פרטים (תגיד לו שזה אנונימי, לכן לא אמורה להיות לו בעיה לפרט הכל - מה שיעזור לאחרים לעזור לו יותר).

תפרסם בשמו, ותן לו לינק לנושא (רק תוך כדי נזכרתי שצריך גישה לאוף טופיק, אז עדיף שאתה תפרסם בשמו).

כשהוא יעלה הכל על הכתב, זה גם יעשה לו סדר בראש, והוא אולי יבין גם שהוא עושה טעויות בדרך (מאמין שיש לזה אפקט כל שהוא, לעלות על הכתב, לקרוא, ופתאום נופלים האסימונים תוך כדי - או שרק עלי זה משפיע ככה, לעלות נושא מסוים לכתב).

הייתי ממליץ גם להכיר לו את פורום 'הסולידית' כמעט בוודאות שהחבר'ה שם יתפרו לו פתרון לבעיה (בוודאות לדעתי).

החבר'ה שם חיים את זה, וזה המומחיות שלהם (כמו שהמומחיות של החבר'ה פה היא רכב - אבל לא רק כמובן).

https://www.hasolidit.com/kehila/

וכיף לראות שיש חברים טובים כמוך, כל הכבוד לך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל יום לוקחת אותי ומחזירה אותי מהעבודה ב35 דקות {55 דקות באופניים רגילות, 90 דקות,כן כן! 90 דקות באוטובוס שסובב את כל ירושלים או 25-30 דקות באוטובוס אחד-לרדת במרכז העיר ולרוץ כמו תרנגולת לשוק מחנה יהודה לתפוס אוטובוס שני ולנסוע בו 45-40 דקות}

.

נהדר, זה אומר שיש למקום העבודה שלכם (הבנתי נכון שהוא עובד איתך?) תחבורה ציבורית.

מי שאין לו כסף לטסט וביטוח (כפועל יוצא גם לצמיגים, בלמים וכו') שינפיק רב-קו מורחב וחרף הכבוד ישתמש בתחבורה הציבורית.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון הבחור צריך סדנא או כמה שיחות שישנו לו את כל החשיבה הכלכלית שלו,

לגבי ההלוואה - אם יש לו כרטיס אשראי עם מסגרת פנויה,

הוא יכול לפנות לקרן הוכשטיין בירושלים קינג ג'ורג' 15 לגהץ כרטיס ולקבל עד 25,000 עד 18 תשלומים,

ללא ריבית רק עלות של החברת אשראי. (סביב 1% לשנה)

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

בדיוק לכן כתבתי אם יש לו כרטיס עם מסגרת פנויה,

גם אם אין לו כזה כרטיס,

לדעתי קל יותר להוציא כרטיס חוץ בנקאי עם מסגרת מכל מיני מועדונים כגון שופרסל וכו'

מאשר לקבל הלוואה כזו בבנק,

במידה ויש לו כרטיס עם מסגרת ההלוואה היא בריבית של 1% + -.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבנק לא מסכים לתת הלוואה, זה אומר שאין לו שום מסגרת אשראי פנויה - רק חובות . מאותה הסיבה הבנק לא יאשר כרטיס אשראי חוץ בנקאי, לא של שופרסל, לא של לייף סטייל ולא כרטיס אחר.

שהחברים/ קרובי המשפחה יעזרו? כנראה החברים מבינים שהסיכוי לראות את הכסף בחזרה קלוש עד לא קיים.

הבחור צריך לא דגים אלא חכה, כדי ללמוד לדוג ( להתנהל כלכלית בצורה נכונה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...