Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בחור צריך הלוואה של 30 אלף שקל.לכסות חובות.בנק לא נותן,מי יתן?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1853 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לעבוד שישי שבת כעבודה נוספת בשחור. אין כוחות לעוד עבודה ? תיכף אני רץ לספר לאבי ששוכב 1 מטר מתחת לאדמה שעבד כול השבוע כול השנה כולל שבתות וחגים בכדי שלנו יהייה מה לאכול.

פה המקרה שונה משלך, כי הוא משלם סכום X למזונות שלא ישתנה אם יעבוד גם ב-5 עבודות, כל העניין פה הוא סגירת החובות שלו בלבד אם הבנתי נכון. חוץ מזה לא ידעתי שממליצים פה לעבוד בשחור.

בנוסף מצאתי כנראה תשובה בעמוד הראשון לגבי הסיוע מההורים למי מכם ששאל:

משפחה לא תעזור.
עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסכומים האלה שחור או לבן לא משנים הרבה מבחינת הנטו. ממילא לא מגיעים לסף של מס הכנסה, ובט"ל\מס בריאות הם מינימליים. אז אין סיבה לעבוד בשחור, הכמה לירות האלה לבט"ל יכולות להיות קריטיות לווח ארוך במקרה תאונת עבודה. הדבר היחיד הוא שצריך לבצע תיאום מס.

ואני חוזר וכותב - שיעיף את הרכב - ולו כדי לחסוך משהו בהוצאות. אפילו עתידיות, הרי לא רחוק היום שמשרד הרישוי יתחיל לרדוף אחריו עם אגרת הרישוי, ויהיו לו עוד כמה אלפי ש"ח חובות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מרוויח 7,500 נטו. ברוטו שלו בסביבות ה-9,000 ש"ח. כל שקל נוסף שהוא ירווח יהיה חייב ב-20% מס + ביטוח לאומי. צריך לחשוב היטב אם משתלם לו לקרוע את עצמו שבעה ימים בשבוע. מדובר בעומס שישחק אותו ויפגע משמעותית ביעילות שלו במקום העבודה העיקרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאתה מדייק. יש לו נקודות זכות נוספות בגלל המזונות. חוץ מזה, מס שולי 20% לא צריך לפגוע המוטיבציה שלו לעבוד על מנת לסגור את החוב

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מקבל תוספת של נקודת זיכוי אחת בלבד.

אל תשכח שהמעסיק השני יהיה חייב גם להפריש לפנסיה שלו.

אנחנו מדברים על 20% מס שולי + ביטוח לאומי + 6% השתתפות עובד בפנסיה

גם אין כל כך הרבה אפשרויות לעבוד במקומות עבודה מסודרים בסופי שבוע.

הוא ילך למלצר? סלקטור במועדון? נהג מונית?

אני עבדתי מספר שנים בשתי משרות.

מראשון עד חמישי עבדתי במשרד ובשישי - שבת הלכתי לעבוד באבטחה. בוא נגיד שלא היה פשוט לא למצוא את העבודה נוספת באבטחה. משמרות בסופי שבוע מאוד מבוקשות על ידי סטודנטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאתה מדייק. יש לו נקודות זכות נוספות בגלל המזונות. חוץ מזה, מס שולי 20% לא צריך לפגוע במוטיבציה שלו לעבוד על מנת לסגור את החוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא רוצה לעזור לעצמו, שלא יתפלא שלא רוצים לעזור לו.

אני שכיר וגם עצמאי, מזמן הייתי זורק לכל הרוחות את העצמאי והלקוחות שרק מביאים לי עצבים וגורמים לי לעבוד ב 10-11-12-01 בלילה ובסופי שבוע כי פשוט לי זמן אחר.

אבל אני צריך את הכסף אז אוכל את הלוקש וממשיך לעבוד.

הבחור לא יכול לוותר על רכב (ועושה עבירה ללא ביטוח וטסט), לא עובד בעבודה נוספת, ומצפה שהבנק (שרואה התנהלות כלכלית קלוקלת) יתן לו לחפור בור גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה לא ידעתי שממליצים פה לעבוד בשחור. [/b]

המטרה מקדשת את האמצעים. לעבוד תקופה מסויימת בשחור כמו רוב או כמעט מבקשי המקלט מסודן, קונגו וגם ואוקראינים שהחליטו להשאר בארץ בתום תקופת החופשה לא ממש תגרום לאף אחד נקיפות מצפון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שלא רוצה לעזור לעצמו, שלא יתפלא שלא רוצים לעזור לו.

אני שכיר וגם עצמאי, מזמן הייתי זורק לכל הרוחות את העצמאי והלקוחות שרק מביאים לי עצבים וגורמים לי לעבוד ב 10-11-12-01 בלילה ובסופי שבוע כי פשוט לי זמן אחר.

אבל אני צריך את הכסף אז אוכל את הלוקש וממשיך לעבוד.

הבחור לא יכול לוותר על רכב (ועושה עבירה ללא ביטוח וטסט), לא עובד בעבודה נוספת, ומצפה שהבנק (שרואה התנהלות כלכלית קלוקלת) יתן לו לחפור בור גדול יותר.

אל תשפוט.

לא כולם בעלי מקצועות חופשיים שיכולים לחלטר עבודה מהבית בסופי שבוע.

כמו כן יש הבדל עצום בין מישהו שגר בתל אביב ובין מישהו שגר בעיירת פיתוח באמצע שום מקום.

בתל אביב אפשר מחר להעיף את הרכב ולהסתדר בסדר גמור עם תחבורה ציבורית. בוא נראה אותך מסתדר יום בלי רכב בפריפריה.

אם עבודה שלו נמצאת באיזה אזור תעשייה שכוח אל איך הוא יתפרנס בלי רכב?

כל מקרה לגופו.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

7500 נטו זה לא מעט למישהו שלא צריך לשלם שכר דירה וחשבונות.

4500 נטו אחרי המזונות זה די והותר לסגור חובות של 20 אש"ח.

האם הבנק לא מוכן לשום הלוואה? אולי 7 אש"ח בשביל לסגור את החובות הדחופים יותר ואת השאר בפריסת תשלומים?

לי זה נשמע כמו חצי שנה של מחיה בצמצום (אפילו לא התכלבות)

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תשפוט.

לא כולם בעלי מקצועות חופשיים שיכולים לחלטר עבודה מהבית בסופי שבוע.

כמו כן יש הבדל עצום בין מישהו שגר בתל אביב ובין מישהו שגר בעיירת פיתוח באמצע שום מקום.

בתל אביב אפשר מחר להעיף את הרכב ולהסתדר בסדר גמור עם תחבורה ציבורית. בוא נראה אותך מסתדר יום בלי רכב בפריפריה.

אם עבודה שלו נמצאת באיזה אזור תעשייה שכוח אל איך הוא יתפרנס בלי רכב?

כל מקרה לגופו.

אף אחד לא ביקש שיחלטר עבודות בבית, שיחפש עבודה נוספת עד שיעמוד חזרה על הרגליים.

שיתכבד להשתמש ברכב של הוריו לתקופה קצרה, או שיסע באוטובוסים ומוניות, למרחקים קצרים אמור לצאת אותו סכום או פחות מאשר להחזיק רכב - לפחות לא ייסכן את עצמו ואחרים עם חוסר ביטוח.

אפשר למצוא פתרונות יצירתיים בכל סיטואציה - השאלה עד כמה מוכנים להקריב.

מעניין מה יקרה אם יכנס ב BMW וייאלץ לשלם מאות אלפי שקלים נזקים, מאיפה יביא כסף אז.

נכון שאני לא יודע את כל העובדות אך גם לא אתה, מהמעט שכן אנחנו יודעים אפשר להסיק שהבחור לא מוכן לשלם את המחיר ושהוא לא יודע להתנהל כלכלית - הוא מחפש פתרונות קלים לבעיה נקודתית אך כנראה לא מודע לכך שזה יחפור לו בור גדול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חוזר ואומר מניסיון רב שנים של מקרה דומה במשפחה שהפיתרון

הראשי הוא רק בחינוך נכון. הלואה לאדם כזה תפתור בעיה נקודתית בלבד.

יבקש עזרה מהמעסיק לקאוצ'ר. בטוח שלא רק כלכלית גם בניהול זוגיות היתה לו לו בעיה,

וכמו כן אם איבד כ''א ומכשירים יקרי ערך כנראה שיש לו בעית ריכוז או סדר,

מכיון שלא הפעיל ביטוח קיים בזמן אמת.

לגבי נסיעה בלי ביטוח.האם הוא נוסע ללא ביטוח חובה? ללא טסט?

אם כן מדובר באדם ללא תקנה ו/או בהדיוט גמור.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי נסיעה בלי ביטוח.האם הוא נוסע ללא ביטוח חובה? ללא טסט?

אם כן מדובר באדם ללא תקנה ו/או בהדיוט גמור.

רבים ממכריי האופנוענים נוסעים כך.

הצעתי לו לקנות רכב אספנות, יש סובארו DL, עם מזגן והגה כוח, שנת 87 ב6-7 אלף שקל.

אחזקה סופר זולה.

הנה אני עם ביאנקי כבר 4 שנים.

טסט- 390 שקל.

צד ג+חובה+גרר 800 שקל.

וכל יום לוקחת אותי ומחזירה אותי מהעבודה ב35 דקות {55 דקות באופניים רגילות, 90 דקות,כן כן! 90 דקות באוטובוס שסובב את כל ירושלים או 25-30 דקות באוטובוס אחד-לרדת במרכז העיר ולרוץ כמו תרנגולת לשוק מחנה יהודה לתפוס אוטובוס שני ולנסוע בו 45-40 דקות}

עד היום עלתה פעם אחת על גרר- פלטינה נשברה עקב חוסר גירוז.

18 אלף ק"מ ב4 שנים מהנות. שלא יגמר לעולם.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שכבודו גם לא נוסע בין 7 ל-9 בבוקר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לסיים הכל במכה אחת.

חובות של 20 אלף?

סבבה

ילווה 30, ישאר לו 10 עוד בצד ומחק את כל ה20.

זה שהוא רוצה לסיים הכל במכה לא אומר שזו ההתנהלות הנכונה מבחינה כלכלית, שהוא כבר הוכיח שהוא לא מצטיין בה.

והוא לא מוחק שום דבר במכה, הוא יהיה חייב 30 אלף שקל למלווה. שזה 50% מעל מה שהוא צריך לסגור את החובות.

שישב ויסדר את החובות לפי רמת דחיפות, אולי חלק מהם יכולים לחכות, יבדוק האם באמת הוא צריך ללוות 10,000 שקלים נוספים, ויחקור מהי ההלוואה הטובה ביותר שהוא יכול להשיג.

אפשר גם לחשוב על אופציה לחלק, אולי המעסיק לא מוכן לתת את כל הסכום, אבל חלק כן, אולי חברים ומשפחה יכולים לתת כל אחד סכום קטן.

בכל מקרה הוא חייב לשבת בצורה מסודרת עם המספרים, אם הוא לא יודע, שימצא מי שיעזור. אחרת הוא רק מעביר חובות מצד לצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...