Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנייה פרטית, יש שלט, יש מחסומים ועייפתי כבר מלהתקשר למשטרה.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 2063 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי 2 חניות צמודות רשומות בטאבו ששילמתי עליהן ממיטב כספי.

יש על כל אחת מהן מחסום חנייה על מנעול כי עייפתי כבר מלהתקשר למשטרה ולריב עם השכנים מהביינים ליד. (מגרש חנייה משותף ל6 בניינים).

החבר'ה בבניין שלי דווקא ממש אחלה במובן הזה.

היום חזרתי עייף מאוד מהעבודה כדי לגלות שאיזה חכמולוג הצליח לדחוס את הרכב שלו בין המחסומים ובעצם חנה על 2 החניות שלי :roll:.

אחרי שעה בערך הניידת שהגיע וטיפלה בנושא בצורה נהדרת.

הגיע השכן מהחנייה הצמודה לחניות שלי (לא עם הרכב הרגיל שלו). סיפר לי כמה שאני לא בסדר, שלא היה קורה כלום אם אני ואישתי היינו חונים לילה אחד בחנייה פנוייה של מישהו אחר. וכמובן סיפר לי עם הסטריקה בעניים איזה משוגע אני שאני מזמין משטרה על דבר שכזה. כל זה כמובן היה מלווה בנפנוף יד ערסי טיפוסי וצרחות "אלוקים איזה שכנים משוגעים שלחת לי" שלא היו מביישות את סרטון טיסת השוקולד.

חוץ מזה מידי שבוע בערך, איזה חכמולוג חונה על חלק מהחנייה שלי (זה שלא מכוסה על ידי המחסום), או מול החניות שלי וכבר התחלתי להתעייף מכל העניין. כל יום שאני חוזר הביתה זה הימור אם יהיה לי איפה להחנות או שאצטרך לבזבז שוב שעה מהחיים שלי ולקוות שבעל הרכב יענה לשוטר בטלפון.

יש למישהו עצה טובה לתת לי מה עליי לעשות בעניין? מישהו נתקל בסיטואציה דומה ופתר אותה איכשהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לעבור לנורווגיה.

ובנימה קצת יותר רצינית, איפה אתה גר? בשכונה ד' בבאר שבע? בת"א, חניה פרטית בלי מחסום ובלי כלום, אפשר לספור את הפעמים שמישהו חנה לי בחניה על יד אחת, אולי שתיים, במשך שמונה השנים האחרונות. לא השכונה עם מצוקת החניה הכי נוראית, אבל גם לא מקום שאפשר לחנות מתחת לבית בכיף בכל שעה שבא לך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון א'-הגירה לשוייץ.

פתרון ב'-ציפרלקס/זנקס/גראס רפואי.

וברצינות-אין הרבה מה לעשות. אצלי (בית פרטי) כל השכנים סבבה ומכבדים את הספייס אחד של השני. (טוב, אחד היה בהתחלה פחות סבבה, אבל הוא חונך ע"י המשטרה).

אז פעם ב... מגיע אורח לאחד השכנים, וחוסם את השער החשמלי (המסומן ומשולט היטב) ולך תחפש אותו אחרי יום עבודה מעייף, או גרוע מזה, כששתי המכוניות בפנים ואתה ממהר לצאת.

חבל על האנרגיות של לריב, תחנך בבון אחד, מחר יבוא בבון חדש.

אם אין מצוקת חניה באזור, תחנה בחניה ציבורית, ותשאיר לבבון מכתב אסרטיבי מתחת לוישר.

פרדוקסלית, אם תחסום אותו או תפגע לו ברכב, אתה זה שתשלם את המחיר.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעבור לנורווגיה.

ובנימה קצת יותר רצינית, איפה אתה גר? בשכונה ד' בבאר שבע? בת"א, חניה פרטית בלי מחסום ובלי כלום, אפשר לספור את הפעמים שמישהו חנה לי בחניה על יד אחת, אולי שתיים, במשך שמונה השנים האחרונות. לא השכונה עם מצוקת החניה הכי נוראית, אבל גם לא מקום שאפשר לחנות מתחת לבית בכיף בכל שעה שבא לך.

דווקא בשכונה ד' בב"ש אין בעיה של חניה, כניראה הוא גר במרכז [emoji16]

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו חיים במדינה שלאף אחד אין כבוד לרכוש של האחר.

עצוב אבל זו המציאות. אין לך הרבה מה לעשות, תמשיך בדרך הזו ותקווה שעם הזמן תחנך את כל הדפוקים בבניין ואת החברים הדפוקים שלהם.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא שאלת אותו מדוע הוא לא חנה לילה אחד בחניה פנויה?

מכיר את הטיפוס... גר לא רחוק ממך לפי התאור .

אצלינו המצב שונה - מלא חניה ועדיין נצמדים אליך.

הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העיקר הוא אומר אלוקים עם ״ק״ בידיוק היה יום כיפור והוא ביקש סליחה - והנה הספסל בבית הכנסת עדיין חם והוא עובר על בין אדם לחברו.

מאיפה להתחיל חבר? קודם כל אם הייתי חוזר מהעבודה למצב כמו שאתה מתאר, הייתי מוצא מקום לאוטו שלי מוציא אצ האישה והילדים מהבית ועושה את מה שצריך רוב מוחץ במדינה לעשות בבחירות הקרובות- להצביע למונית בכיוון נתבג.

עכשיו ברצינות.

ליבי איתך. אין הרבה מה לעשות כרגע, אבל שווה אולי לחשוב על מה קרה לחברה הישראלית שעברה ארוזיה ככ חמורה ביחס של בני האדם לזולת בחברה, בחמישים השנים האחרונות. עם עליית עקומה גיאומטרית בחמש עשרה שנים האחרונות.

עבורי - להבין דברים לפעמים יכול לעזור טיפה פחות לכעוס עליהם.

אחרת זה קצת כמו לכעוס על הג׳ירפה שיש לה צוואר ארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתרון א'-הגירה לשוייץ.

לא בטוח שיעזור. בקלן חסמו אותי פעמיים בחניה. וגם באיסלנד היו לי הצגות עם שכנים. בשני המקרים היה מדובר ברכב שכור בצימרים.

ההודעה נכתבה כדי שלא ישנו את הכותרת ל"למה שונאים את הישראלים" (כמו בשרשור המקביל, כותרת שטופלה).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו עצה טובה לתת לי מה עליי לעשות בעניין? מישהו נתקל בסיטואציה דומה ופתר אותה איכשהו?

אולי זה לא יפתור את זה לחלוטין, אך אילו הייתי צריך להתמודד עם העניין הזה בתדירות גבוהה, סביר להניח שהייתי מסמן את שתי החניות כחניות נכים עם מספרי הרישוי של כל אחד מהרכבים, רק לא סגור על עניין החוקיות (מדובר בהתחזות לכל דבר ועניין), אך מצד שני מדובר בחניות פרטיות (בבעלותי) שנמצאות בתוך שטח פרטי.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פתרונות קסם, אבל לא צריך להתייאש (בטח לא לעבור לשוויץ ).

בראש השנה הגיע אורח לאחד הדיירים וחנה בחניה שלי במשך כל החג (3 ימים). הזמנתי משטרה שהגיע עד מהרה אך הם אמרו שהם לא מאתרים את בעל הרכב ואני מוזמן להגיש תלונה בתחנה. ויתרתי על התענוג (גם לא רציתי לטרוח לתחנה וגם לא רציתי לפתוח לחצוף תיק פלילי במשטרה). במקום זה שמתי לו פתקים על הרכב בכתב גדול שכולם יראו שהוא גנב לי את החניה ודרשתי תשלום של 200 שקלים ליום. לאחר החג תליתי שלטים בכניסה לבניין בהם הסברתי לדיירים שמי שמכניס אורח לחניה והוא תופס חניה של דייר אחר, מסכן את האורח שלו בפתיחת תיק פלילי במשטרה. בינתיים זה עובד. אפילו כמות המכוניות שחנו במעברים של החניה פחתה פלאים. עד הפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני מנסה להעליב אותך.

אבל אני חושב שאף אחד לא יתייחס לשלטים שלך ליותר מאשר לבדיחה.

אלה שמחנים לאנשים בחנייה הפרטית יודעים טוב מאוד מה הם עושים.

הם יודעים שהחנייה הזאת זה רכוש פרטי שלך, אתה פשוט לא מעניין אותך בכלל.

הקיום שלך בעולם שולי אל מול אותו אדון שממש רצה להחנות שם.

עוד לא שמעתי על תיק פלילי שנפתח על דבר כזה. הגג שיצא מזה זה "חוסר עניין לציבור".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולשאלת השאלות - האם החצוף שילם לך 600 שקלים?

ברור שלא. אבל אני בטוח שהוא חש איזו שהיא חוסר נוחות. אם זה מה שימנע ממנו לעשות זאת שוב - דיינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא. אבל אני בטוח שהוא חש איזו שהיא חוסר נוחות. אם זה מה שימנע ממנו לעשות זאת שוב - דיינו.
אל תעלב, באמת, אבל שקלת לעשות סטנדאפ? זה לא מישהו שחנה לך עשר דקות בחניה כי הוא היה חייב לקפוץ להביא משהו, זה מישהו שחנה לך 3 ימים רצוף(!!!) בחניה הפרטית שלך. נראה לך שחוסר נוחות מהווה פקטור משמעותי בתהליך קבלת ההחלטות שלו?

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...