Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת בקרת שיוט למאזדה 3 ספיריט 2008

mazda3s
שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ראיתי שלפני מספר שנים מישהו התקין בקרת שיוט למאזדה 3 .

לצערי, כול התמונות הוסרו ממה שהוא עשה.

בגדול אני רוצה להתקין את אותו הדבר אצלי.

הרכב שנת 2008 נפח מנוע 2000 עם מצערת חשמלית ולא מכנית ובדיקת נורות הראתה שיש לי את הנוראה של הבקרת שיוט בצג נהג.

למקרה שמשנה, הרכב עם מרכב האצ'בק.

חיפושים שלי העלו מספר אנשים שמוכרים את הלחצנים בלבד בEBAY, לא מצאתי שום מקום אחר שמוכר את כול הקיט כולל החיישן שעל הבלם.

שאלתי היא, האם יש עוד מישהו שעשה את זה ?

מאיפה ניתן להזמין את הקיט המושלם כולל הדוושה ?

האם זה חיוני העניין של החיישן על הבלם או שהדבר הזה יעבוד גם ללא החיישן הזה ?

הלינק לפרויקט שנעשה פה :

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?493900-%D7%A4%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%98-%D7%9E%D7%A6%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A0%D7%AA-%D7%91%D7%A7%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%98-%D7%9E%D7%90%D7%96%D7%93%D7%94-3-2-0-%D7%A9%D7%A0%D7%AA-2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק אצל היבואן.

בזמנו הצלחתי להוציא את המספר של הקיט מהיבואן של סקודה. אבל המחיר שלו היה יקר מאד ולכן בסופו של דבר הזמנתי מאיביי אנגליה.

חשוב לציין שלא ידוע לי שום רכב בארץ שהיה לו בקרת שיוט בדגם שלי (סקודה פביה 1.9TDI גיר רגיל), כך שיש סיכוי שתוכל להזמין מהיבואן אפילו אם בסטנדרט לא מוכרים את הקיט בארץ.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי zevulunkitay
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו רציתי לעשות בקיה שלי, הגעתי לחשמלאי ראשי של קיה שבדק לי סכמות ומקטים והסתבר שהצמה הראשית לא אותו דבר.

בגלל שאתה אומר שיש לך נורת חיווי החדשות די טובות - כנראה שיש לך צמה.

תתחיל בלהתקין את הכפתורים, ותראה מה קורה.

אני לא חושב שאמור להיות יוניט נפרד בדוושת בלם מאחר והיא גם מחוברת אלקטרונית גם ככה ואולי במחשב הוא כבר יודע לקבל אות על לחיצה.

אצלי באופן אישי לא היה צורך ביוניט אלא רק לקלאץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה צריך לחבר מחשב לרכב בסיום ההתקנה.

אצלי הייתי צריך לחבר לצמה של הברקס והגז ולעוד צמה של הרכב.

לא הייתי ממליץ "להתחיל". עדיף להזמין הקיט הספציפי שמתאים לרכב, שנה, מנוע, מחשב שלו.

ולוודא שהוא/המוסכניק יודע בדיוק איך להתקין. אחרת חבל על הנזקים שיהיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט המקורי זה הכיוון רק שקצת קשה למצוא.

בEBAY מצאתי את היוניט של הדוושת בלם רק שאין לי מושג אם היא מקורית ומצאתי את עניין הלחצים מפירוק גם כן מEBAY.

בפוסט שהבחור העלה היו מספר אנשים שזה לא עבד להם, אני נוטה להאמין שזה בגלל שמשהו במה שהם הזמינו לא היה מתאים.

לגבי מציאת מחסנאי במאזדה.. זה כבר ממש קשה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את האשכול המקורי עכשיו, למה אתה מסתבך עם המילה "קיט"? לא צריך פה כלום חוץ מלחצנים ויוניט שכבר קיבלת את המקט אליהם, מה הלאה?

בכל מיני רכבין זה פשוט plug and play כי הלחצנים מתחברים למחשב ופשוט שולטים במהירןת דרך הדוושה החשמלית

אני מאמין שאם למישוה זה לא עבג זה כי יש לו מצערת מכאנית או מבנה אחר חשמלי שלא מתאים.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שבאים עם הכנה ויש רכבים בעיקר ישנים יותר שבאים ללא הכנה.

בכל מקרה תנסה להכנס למוסך של מזדה ולבקש לדבר עם המחסנאי.

אפשר לנסות להתקשר למוסך ולבקש שיעבירו אותך אליו.

אופציה קשה יותר זה לשלוח מייל ליצרן, צריך למצוא כתובת מייל למחלקה הנכונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי זה הפרוייקט שלי :)

לא קיים קיט.

כשאני הרכבתי, הזמנתי באיביי את החלקים בנפרד ממוכרים שונים.

תאיר !! , פרויקט נהדר אין ספק, שאפו ענקי

אחרי מספר שנים עם סיוויק ובקרת שיוט, זה ממש חסר לי ברכב הנוכחי.

לפי המק"ט שציינת מצאתי בEBAY ספקים שמוכרים את היוניט של הבלם, לגבי הלחצנים מצאתי אולי 3 שמוכרים בEBAY כולם משומשים.

אלך גם על הצעד הזה, מקווה שהכול יהיה פיקס :)

ושוב תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2219 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...