Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נזילת שמן ביונדאי i30cw 2010

sasa7171
שימו לב! השרשור הזה בן 2211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה מדבר על צד ימין של הרכב מאחורי המנוע, נתקלתי ביותר מרכב אחד עם הזעה משם.

לא יודע ממה זה.

בכל מקרה הייתי ניגש למוסך להבין מה זה.

כן צד ימין של הרכב מאיפה שפתחים מכסה מנוע זה צד שמאל

אני ינקה ואראה אם זה חוזר אם חוזר הגש למוסך

פשוט מאוד עניין אותי אם זה משהו פשוט לעשות או לא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם ברכב שרכשתי לאחרונה יונדאי i30cw שנת 2010 עם 150k ק"מ יש את הנזילה הזאת. היא אובחנה בבדיקה לפני קנייה כנזילה ממכסה טיימינג והבוחן אמר שצריך להוריד את השמן, לפתוח את המכסה ולהחליף את האטם.

אשמח לשמוע פרטים אם החלטת לתקן תקלה זאת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במנועים אלה קיימת שרשרת טיימינג ומה שמכסה אותה מין הסתם זה מיכסה שתפקידו לאטום יציאת שמן שבאה במגע תמידי עם השרשרת בעת פעולת המנוע אז ייתכן מאוד והאטימה כבר לא טובה ויוצא שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...