Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רדיאטור סתום/שבור ויש ריח שרוף מאיפה להתחיל? מיצובישי לנסר 2006

loko152
שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נסעתי היום עם הרכב שלי (לנסר 2006) אחרי חצי שעה הרחתי ריח של גומי שרוף.לאחר כמה דק ראיתי שהחום מנוע עלה עד הסוף.

פתחתי את המכסה מנוע היה מים על איזור הגריל.

ככל הנראה רדיאטור סתום (תקנו אותי אם אני טועה)..עכשיו השאלה שלי מה אני צריך לבדוק מעבר לתיקון הרדיאטור? משאבת מים?הריח השרוף של הפלסטיק ממה הוא נבע? תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) לגרור את הרכב למוסך ולהחליף רדיאטור- במחירים של היום לא שווה להתעסק עם ניקוי/תיקון.

כמובן יש למלא נוזל קירור איכותי.

2) אם הרכב ממשיך להתחמם לבצע בדיקת לחץ/לחץ הפוך ולשלול חשד לפריצת אטם ראש מנוע.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה רדיאטור סתום (תקנו אותי אם אני טועה)..

האיבחון שלך הוא ניחוש לא מבוסס,

רכב יכול להתחמם גם אם הרדיאטור תקין לחלוטין. מדוע הסקת שדווקא הוא סתום?

יש לאבחן את הבעיה במערכת הקירור בצורה ודאית ואז להחליף רכיבים

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שחום המנוע עלה נוזל הקירור גלש אחוצה בשיא הרתיחה שלו. תחילה תמלא שוב נוזל קירור עד הסוף ברדיאטור שהמנוע קר עם הוצאת אויר ואז תניע את הרכב ובדוק שהטרמוסטט ניפתח בזמן והמאווררים עובדים ומשם ניתקדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...