Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חווית רכישת רכב יד 2 - I30 CW

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הקטע המוזר זה שהוא רושם "טעות מספר1" "טעות מספר 2" וגילה שמדובר בסוחר.

אז הקורא בטוח שההמשך יהיה בסגנון "אמרנו לו שלום ולא להתראות וקנינו במקום אחר...".

אבל לא, ראה-ידע שטעה-גילה שזה סוחר-גילה שיש תאונה- וקנה!!

לא מסתדר לי בהיגיון.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל ההתלהבות הזאת של "אני הולך עכשיו לקנות רכב" גורמת להרבה אנשים לאבד את הראש, מסתבר.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש, יש מצב לראות בדיקה סרוקה? גם ציטוט זה טוב. מעניין אותי איך מתוארים סעיפי השלדה-מרכב מבחינת הבוחן.

Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk

אני אביא את הבדיקה מגיסי ואעלה אותה לכאן

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: בעזרתו האדיבה של אחד מחברי הפורום ניתן לי פירוט על הרכב, להלן:

בהרץ לא מדווח על תאונות שלדה, אלא רק תאונות קלות (הוחלף: טמבונים, מראות ותקוני פח מינוריים) מה שאומר שאצל הסוחר הוא עב תאונה קשה.

הרכב היה בשגרת טיפולים תקינה לחלוטין, אממה, הרכב עבר 162,880 ק"מ. בשעון מופיע מספר אחר לגמרי: 31,200. פער של כמעט 130K ק"מ.

כשהצגתי לו את הדברים הוא לא התרגש, ומיד אמר שיחזיר את הכסף.

חשכו עיני ועיניו של גיסי. שוחחנו עם הסוחר (בשיחה מוקלטת) בהדרכתו של עו"ד אסף שמיר. הסוחר אמר שהוא יארגן לנו את הכסף עד יום שני (ניסה למרוח אותנו עד אחרי החגים. ברור שלא הסכמנו).

השלה הבא: לאחר קבלת הכסף - ניגשים למגרש מסודר של חברה מסודרת ועושים רכישה מסודרת. חשבנו על טויוטה סלקט. מה אתם אומרים?

עריכה אחרונה על ידי roeibf

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי היא לחזור לשוק ולקנות ברחוב (מאדם פרטי).

מגרש יכול לזייף קילומטר (שזו עבירה שאפשר לשבת עליה בכלא), ואדם פרטי יהיה לו יותר קשה (עד בלתי אפשרי) לשנות קילומטר. הציוד עולה הון, ובלי קומבינה מסוימת - אף מתקין/בעל מקצוע לא ירצה להתעסק על זה, כי זו עבירה על החוק.

את הרכב שלי קניתי במקרה ממישהו שאני מכיר, אמנם שלמתי לו קצת הרבה, אבל ידעתי מראש שאני קונה רכב מאדם הוגן. נסה אולי שוב לחפש רכב פופלרי ושאל את הקרובים שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לטפוח על המצח עוד לפני העדכון. אחרי העדכון? נבוט!

כמה זמן וכסף וטרטורים ועורך דין ופורום מה לא בוזבזו על הטעות הכי קלאסית שיש. הייתם קונים מעל המחירון מפרטי וסוגרים עניין תוך כמה שעות.

בקיצור: מה שזול עולה ביוקר. כל אחד מתמחר את הזמן שלו אחרת, אילו זה היה הזמן שלי, יא ווראדי...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו שבסופו של דבר, בטויוטה סלקט ישלמו מעל המחירון ( זאת הבעיה העיקרית איתם ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"

החלטנו ללכת לדואר לבצע הע"ב, אך באמצע הדרך החלטתי פתאום להיכנס למכון נוסף (

אוטו טסט, אחלה של מכון! מקצועי והוגן

) ללא התרעה מוקדמת. הסוחר עשה קצת פרצוף, אבל זרם. המכון הראה תמונה דומה, עם עוד כמה פיצ'פקעס לא חשובים כמו מתג חלון אחורי לא מתפקד 100% ותושבת גיר בלויה.

ברכב גמא

31,000 ק"מ

משנת 2014. המחיר: 60K.

אני רוצה לציין את טל ממכון אוטו טסט שהיה ממש נחמד ואדיב הסביר הכל והראה הכל."

תמיד חשבתי שהמכונים האלו זה חרטא, אבל זו ממש שרלטנות.

הרכב עבר תאונה קשה ומהק"מ גילחו 130K ק"מ והם מצאו מתג חלון אחורי לא מתפקד... תודה רבה באמת.

מציע לך גם לדרוש מהם את הכסף של הבדיקה חזרה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע המוזר זה שהוא רושם "טעות מספר1" "טעות מספר 2" וגילה שמדובר בסוחר.

אז הקורא בטוח שההמשך יהיה בסגנון "אמרנו לו שלום ולא להתראות וקנינו במקום אחר...".

אבל לא, ראה-ידע שטעה-גילה שזה סוחר-גילה שיש תאונה- וקנה!!

לא מסתדר לי בהיגיון.

בטח הסוחר בהלם שהבן אדם שלקח את הרכב לשתי בדיקות בסוף קנה ממנו. והכל בשביל מה? בשביל ק"ם שכנראה מזויף? כמו שכתבו פה עדיף כבר ללכת לסוכנות ליסינג ולקנות רכב עם אחריות, בסוכנויות מוכרים בדרך כלל רכבים פחות שחוטים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב בשלב הזה - להשיג את הפרטים של הסוחר בעדיפות את המספר תעודה שלו שמתועד באתר משרד התחבורה במידה והוא סוחר רשום - ע"מ שתוכל לאיים אם צריך במידה והסוחר יתחמק מלהחזיר את הכסף.

כמו שכתבת אם כבר סוחר עדיף את המגרשים הגדולים - אם יונדאי תוכל לבדוק אולי מול כלמוביל טרייד.

"

החלטנו ללכת לדואר לבצע הע"ב, אך באמצע הדרך החלטתי פתאום להיכנס למכון נוסף (

אוטו טסט, אחלה של מכון! מקצועי והוגן

) ללא התרעה מוקדמת. הסוחר עשה קצת פרצוף, אבל זרם. המכון הראה תמונה דומה, עם עוד כמה פיצ'פקעס לא חשובים כמו מתג חלון אחורי לא מתפקד 100% ותושבת גיר בלויה.

ברכב גמא

31,000 ק"מ

משנת 2014. המחיר: 60K.

אני רוצה לציין את טל ממכון אוטו טסט שהיה ממש נחמד ואדיב הסביר הכל והראה הכל."

תמיד חשבתי שהמכונים האלו זה חרטא, אבל זו ממש שרלטנות.

הרכב עבר תאונה קשה ומהק"מ גילחו 130K ק"מ והם מצאו מתג חלון אחורי לא מתפקד... תודה רבה באמת.

מציע לך גם לדרוש מהם את הכסף של הבדיקה חזרה.

תמוהה ממש ש2 מכונים לא ראו שרשום במד 31,000 קילומטר ובפועל הרכב עשה כמעט 170 אלף(הוא סיים ליסינג ב162 - לך תדע כמה זמן הוא נסע וכמה קילומטרז הוא צבר אחרי זה), מאמין שאדם מקצועי היה מצליח לראות סימנים לזה שהרכב נסע מעבר למה שרשום על המד בפועל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא הסתכלו על מד האוץ.

בשלב זה לא אפרסם את שמו שך הסוחר על מנת להימנע מתסבוכות שעלולות לצוץ פתאום.

צריך גם קרם אני מאמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יחזיר לך את הכסף?? תודה רבה.. מה עם עלות שתי בדיקות ,שכר טירחה עו"ד ,מי שילם על העברת בעלות,בטח אתה.. עוגמת נפש? עלות יום עבודה שלך?

עריכה אחרונה על ידי Rony999
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם לא הסתכלו על מד האוץ.

בשלב זה לא אפרסם את שמו שך הסוחר על מנת להימנע מתסבוכות שעלולות לצוץ פתאום.

אין דבר כזה לא הסתכלו על מד האוץ.

בראש כל טופס בדיקה עם הפרטים הכלליים של הרכב מופיע גם המונה ק"מ. אם שני בודקים לפחות ראו רכב שעבר 160+ בתור רכב עם בלאי של 30 אלף ק"מ וזה היה נראה להם סביר, בהחלט יש מקום לבוא בטענות למכונים.

באופן כללי, ההתפחות של השרשור הזה נראית לי הזויה על סף ההטרלה, אבל אם כל הסיפור הזה אמיתי, טויוטה סקלט בהחלט יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

המחיר קצת יותר גבוה (אבל גם במגרשי ליסינג לא ממהרים להפחית את כל מה שנדרש מהמחירון ומשחקים אותה מאמא טרזה על זה שקיבלת 15% הנחה ממחירון מלא כאילו הרכב שלהם יד1 פרטית עם ק"מ נמוך מזקנה) אבל ראש שקט ואחריות יבואן אמיתית לשנה נוספת.

אולי גם לכלמוביל טרייד, אוטודיל וטרייד מוביל יהיה מה להציע לכם.

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תוציא את הכסף שלך.

אח''כ להכין תביעה מסודרת נגד הסוחר + מכוני הבדיקה, על סך כל ההוצאות מסביב.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזמן לא יצא לי להיתקל ברמאות כזאת בדפי הפורום. הזוי.

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...