Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חווית רכישת רכב יד 2 - I30 CW

roeibf
שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם הוא יחזיר את הכסף של גיסך,הוא יעשה לו טובה גדולה. הייתי אומר להסכים לקבל גם 10 אחוז פחות ממה ששילמתם.

אין צורך להסביר למה אני אומר את זה אני מקווה.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תוציא את הכסף שלך.

אח''כ להכין תביעה מסודרת נגד הסוחר + מכוני הבדיקה, על סך כל ההוצאות מסביב.

למה נראה לך שהסוחר יחזיר לו את הכסף בלי להחתים על כסת"ח שבו הוא יוותר על הזכות לתבוע?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין דבר כזה לא הסתכלו על מד האוץ.

בראש כל טופס בדיקה עם הפרטים הכלליים של הרכב מופיע גם המונה ק"מ. אם שני בודקים לפחות ראו רכב שעבר 160+ בתור רכב עם בלאי של 30 אלף ק"מ וזה היה נראה להם סביר, בהחלט יש מקום לבוא בטענות למכונים.

באופן כללי, ההתפחות של השרשור הזה נראית לי הזויה על סף ההטרלה, אבל אם כל הסיפור הזה אמיתי, טויוטה סקלט בהחלט יכולה להיות אופציה טובה עבורכם.

המחיר קצת יותר גבוה (אבל גם במגרשי ליסינג לא ממהרים להפחית את כל מה שנדרש מהמחירון ומשחקים אותה מאמא טרזה על זה שקיבלת 15% הנחה ממחירון מלא כאילו הרכב שלהם יד1 פרטית עם ק"מ נמוך מזקנה) אבל ראש שקט ואחריות יבואן אמיתית לשנה נוספת.

אולי גם לכלמוביל טרייד, אוטודיל וטרייד מוביל יהיה מה להציע לכם.

יש פה כמה אנשים שמכירים אותי בפורום הזה. הטרלה זה ממש לא סיפור אמיתי לגמרי, פנה בה"פ אם תרצה לשמוע באוזנך.

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הכי חשוב עכשיו להשיג מאתר משרד התחבורה את המספר רישיון של הסוחר, כדי לדאוג לזה שיהיה לך כלי מיקוח מולו במידה ויעשה פרצופים לגבי ההחזרה - לא בוכים על חלב שנשפך אבל אתה חייב את כל הכלים המשפטיים לצידך, באם חתמת על התחייבות בבדיקה עם קילומטרז מתועד להצטייד וכמובן בפלט היסטוריית הטיפולים של הרץ.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מד האוץ ברכבי יונדאי הוא צ'יפ זיכרון שיושב בלוח שעונים. הדרכים בהם שאני יודע שאפשר להחליף את המד הם:

1. לקנות צ'יפ ולצרוב את המספר החדש. להחליף את הצ'יפ בלוח שעונים.

2. מכשירים יקרים שמחוברים ל-OBD. יש בארץ, אבל לא נותנים ללקוח הפרטי משום שהוא שזה לא חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תיעוד מד אוץ ברישיון הרכב? רכב בן 3 בבעלות חברת ליסינג היה צריך כבר לעבור לפחות טסט אחד.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב עבר רק טסט אחד, זה הגיוני שלא נרשם קילומטראז' ברישיון הרכב. רישום מד אוץ, שהבוחן ביצע במעמד הטסט, יופיע בטופס אגרת רישוי בשנה לאחר מכן.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תיעוד. ברישיון של הרץ כתוב 162,800. ברישיון החדש מהדואר כתוב 31 ומשהו

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי נושא הקילומטרז מודפס דרך המחשבים של משרד התחבורה לא(אם לא, רעיון חכם להתחיל)? איך אין מנגנון שלא מאפשרי למכוני טסטים להכניס קילומטרז לאחור? מדובר בשורת קוד סופר פשוטה.

או שהמכון טסטים עשה יד עם הסוכן לכתוב את הקילומטרז שכתוב בטסט שהוא העביר את הרכב כשנה לאחר חברת הליסינג או שהמכון טסטים פשוט לא בדק את הקילומטרז ברישיון הקודם.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הלכתי עם חבר היום לנתניה לחפש איי30 סטיישן, מצאנו דגם 2008 כסוף עם 170 אלף - ושימו לב אני מזהיר מהדגם הזה!

הבחור טען שהוא מטרייד אין יונדאי, יש לו בחניה 5 6 רכבים, ערס מפוקפק ועצבני שהתלהם.. שיחק אותה שרכב בובה. פתחתי מכסה רדיאטור הוא יבש אין כלום בפנים, ובנוסף המכסה והצינור בצבע חום חלודה. לחצתי על הצינור העליון לראות אם מתחבאים טיפה נוזלים בצינור ופשוט רעשים של משקעים שנשברים יצא מהצינור היבש.

אמרתי לו שתודה על הזמן אבל לא תודה והוא התחיל לצעוק שהוא מכונאי 28 שנה וכו וכו... ברחנו משם כל עוד נפשנו בנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=EliC25;5508183 פתחתי מכסה רדיאטור הוא יבש אין כלום בפנים, ובנוסף המכסה והצינור בצבע חום חלודה. לחצתי על הצינור העליון לראות אם מתחבאים טיפה נוזלים בצינור ופשוט רעשים של משקעים שנשברים יצא מהצינור היבש.

.

פתחת מכסה רדיאטור כאשר הרכב חם ? אם כן,זה ממש מסוכן.

מספיק לפתוח מיכל עיבוי ולראות אם יש שם מי ברז/מים ירוקים ולפתוח פקק שמן לראות אם יש /אין בוצה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתכם, i30cw בת 3 יוצאת ליסינג, נניח 90000 קמ וכמובן נניח שהרכב לא עבר תאונות קשות והבדיקה יחסית תקינה . מה לדעתכם יהיה מחיר הוגן ? אחרי כל הסיפורים אולי באמת עדיף לקנות ישירות מליסינג

Sent from my MI 5s using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...