Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן תדיראן אלפא alpha 10 חדש שעושה בעיות

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 2448 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סה"כ מדי הטמפ' שיש ברשותך הם די מדוייקים אבל לוקח להם קצת זמן את אשר הטמפ' מתעדכנת. בכדי להוריד את הטמפ' בחדר של 12 מ"ר מ-24 מעלות צלזיוס ל-22 מעלות צלזיוס צריך להמתין לפחות 20-30 דקות. בל נשכח שבשעות הערב המאוחרות הלחות מגיעה ל-60-70 אחוז במקומות רבים בארץ דבר שפוגע ביעילות של המזגן.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הרגת לי את האוזן, כולי בתוך הרמקול מנסה לשמוע את הזימזום, ואז אתה מתחיל לחפור למשך כל הסרטון. בקיצור בסרטון הזה הזימזום הוא אתה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לחפור?

כיצד אתה מגדיר אדם שמעלה סרטון מתוך כוונה להשמיע זימזום חלש,

אבל לא מפסיק לדבר צמוד למיקרופון במשך כל הסרטון?

בקיצור העלת את הסרטון בשביל לשפוך את הלב בקול רם. לא יכול להיות לו שימוש אחר.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיבור היה בשביל להסביר את הסיטואציה שבה תדיראן מתחמקת מהאחריות שלה לתת לי מוצר תקין.

זמזום גם במהלך היום הוא לא חלש כל כך, אך בטח שבמהלך הלילה הוא מפריע לשינה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נשמע כמו בקישור אז יתכן שהרעש נובע מרכיב חשמלי. היה לי מקרה של תנור שזמזם ברעש דומה, אחד מנעלי הכבל על מנוע המפוח היה רופף, חיזוק שלו פתר את הבעיה. הבעיה שלך היא לדעתי מסוג הבעיות שנדרש טכנאי עם סבלנות שימתין לרעש, יפתח את היחידה הפנימית ויתחיל בעבודת איתור. בכל מקרה כמו שהצעתי הייתי בודק אפשרות לחיזוק התושבת של היחידה הפנימית (סרגל ההתקנה), מהסיבה שכשאתה נוגע בפינה הרעש נפסק.

יש מזגני פח, שגם כשהם חדשים יש להם מגוון רעשים מוזרים, אבל דווקא המזגן הזה מוכר כאחד שקט במיוחד (בקטגוריה של "הפשוטים"). לכן אני באמת חושב שהרעש שאתה שומע חריג ולא מאפיין את הדגם.

ההתנהלות של תדיראן שאתה מתאר באמת מרגיזה, במיוחד אחרי ששלחו אותך להאריך צנרת, ואח"כ הם טוענים שאין בעייה. אולי כדאי להקליט שוב רק את הרעש בצורה ברורה ככל שניתן ולפנות בכתב לתדיראן עם קישור להקלטה ותיאור מלא של השתלשלות האירועים.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעש הוא עדיין רעש של פלסטיקה ? ז"א שאם אתה נוגע במזגן הרעש פוסק עד להפעלה הבאה ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הקידוח החוצה שביצע הטכנאי בזמן ההתקנה הוא בצד ימין או שמאל ?

אם בצד ימין - נסה בפעם הבאה להרים טיפה את המזגן בצד ימין ותראה אם זה משפר את המצב או לא (לא לאורך זמן, כי השיפוע ניקוז מים הוא בדיוק לצד הזה)

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם המנוע בחוץ מוברג ע"י ברגים או בורג למתקן נשיאה עצמו ?

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוצע כבר ברגע שכתבו כאן שייתכן שהרעש מגיע מהיחידה החיצונית.

היחידה החיצונית שקטה כמו דג, לא רועדת ולא משמיעה רעשים.

גם כשנוגעים בצנרת לא משפיע על הרעש ביחידה הפנימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...