Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי סוויפט ספורט - מתחילת שנה הבאה בישראל

nimo
שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בטוח שאתה צודק בהקשר של החלקי חילוף. מבחינת חלקי מרכב את הרוב היא חולקת עם הסוויפט, הדלתות אותם דלתות, מכסה המוע והתא המטען אותו דבר. הדבר היחיד שאני רואה ששונה זה הפגושים.

מבחינת מנוע היא חולקת גם את המנוע עם דגם אחר (עושה רושם שהמנוע זהה לזה שבקרוסאובר אולי עם ניהול שונה). אז אולי יש חלקים מיוחדים אבל לא הכל חדש וייחודי, ולא נראה שיש צורך לבצע הכשרה מיוחדת לכוח האדם הקיים במוסכים עבור הרכב הזה.

מבחינת הגיר להחזיק במלאי סט מצמד זה ממה לא בשמיים ולא עולה הרבה, וגם ימכר בוודאות כי זה חלק מתכלה..

בנוסף אני לא בטוח כמה הטענה שהיבואנים מחזיקים היום את כל החלקי חילוף במלאי היא נכונה. קורה לא מעט פעמים שאומרים ללקוח שהחלק יגיע עוד שבועיים ובינתיים נותנים לו רכב חלופי. כנראה שבחלק מהמקרים זה יותר כלכלי ליבואנים.

דווקא בגלל שהיא דומה בהרבה בחינות לדגמים קיימים של סוזוקי אני נוטה לחשוב שהיבואן רק מחכה לתמחור קצת יותר טוב כדי למכור אותה. מקווה שלא אתבדה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 352
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדי, אוקי, ו...?

יש בשוק דגמי נישה, שמוכרים מהם עשרות או מאות בודדות. שוב, זו ספקולציה מהסוג שאוהבים בפורום, כמו "היבואן איקס בכוונה מבקש ככ הרבה על רכב וואי כי הוא לא רוצה שיקנו". אנשים פה מניחים שיבואנים פועלים באיזה god mode מול היצרניות. זה פשוט לא עובד ככה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מה קורה אצל כל יבואן ויבואן, אבל מכמה שיחות עם מכרים שונים, שעבדו או עובדים בסוכנויות שונות, אני כן יכול להגיד שיש מקרים שבהם היבואן פשוט לא מצליח להגיע לעסקה הגיונית - מכל מיני סיבות - מול היצרן, ושם זה נתקע.

יבגני,אף יבואן הוא לא "אח" שלנו,והוא לא יעשה טובה או יחתוך במחיר דרסטית רק בגללנו.

הכל מתחיל ונגמר בכסף,ובגלל שאנחנו ישראלים,הגישה בד"כ היא "כמה היצרן יעשה לי הנחה,וכמה אני אנקנק את הלקוח הישראלי"

אז אם זה נתקע איפשהו,סביר שזה בגלל היבואן,ולא היצרן (גם אם היצרן ישלח לפה כמות קטנה,זו עדיין מכירה - קטנה,אבל מכירה)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעומת רוב מדינות העולם הנאור, שם כל אחד יכול לגשת לסוכנות מכירות רשמית של יצרן כלשהו ולהזמין כל דגם בכל רמת אבזור עד כדי בחירה של צבע הריפודים פנימיים (מה שפעם היה מקובל רק ברכבי יוקרה והיום כל יצרן עממי מאפשר זאת), בארץ זה לרוב לא אפשרי. רוב היבואנים, סוגרים מחיר על מספר דגמים מצומצם לפי מפרט קבוע מראש, תוך התחייבות לכמות גדולה ובתמורה קבלת מחיר אטרקטיבי מהיצרן. חלק מהיבואנים, מייבאים דגמים ספורטיביים כיוון שהם מאמינים שהם תורמים לקידום המותגים אותם הם מייבאים וחלקם מצליחים למכור כמויות מכובדות יחסית של דגמים ספורטיביים (צ'מפיון למשל).

לצערי, אני לא מאמין שיבואן סוזוקי ייבא את בסוויפט ספורט לאור שמרנותו ותדמית המותג המבוססת בארץ (עבור אוכלוסייה מסויימת).

עריכה אחרונה על ידי menir1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס,

ההיסטוריה של הפורום, מראה שכולם גיבורים מעל המקלדת אבל ברגע שבו אכן יבואן מביא דגם ספורטיבי לארץ, גם אם המחיר אטרקטיבי, הרבה פחות מאותם "רוכשים דרך המקלדת" ממשים את הרכישה שלהם במציאות.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני,אף יבואן הוא לא "אח" שלנו,והוא לא יעשה טובה או יחתוך במחיר דרסטית רק בגללנו.

הכל מתחיל ונגמר בכסף,ובגלל שאנחנו ישראלים,הגישה בד"כ היא "כמה היצרן יעשה לי הנחה,וכמה אני אנקנק את הלקוח הישראלי"

אז אם זה נתקע איפשהו,סביר שזה בגלל היבואן,ולא היצרן (גם אם היצרן ישלח לפה כמות קטנה,זו עדיין מכירה - קטנה,אבל מכירה)

זה לא קשור ל"אח שלנו".

סורי, גישת ה"תמיד דופקים אותנו" אולי נורא נפוצה, אבל זה לא אומר שהיא מבוססת.

יכול להיות שהיבואן של סוזוקי יכול לקנות את הרכב במחיר כזה שבארץ יצטרך למכור אותה ב-200,000. יכול להיות? כן. מישהו יקנה? לא. היבואן אשם בזה? אלא אם הוא מבקש לגזור רווח יחסי גדול יותר על הדגם, התשובה היא לא.

עכשיו בפורום לעולם יניחו שאם רכב עולה X ולא Y, זה אומר שהיבואן חזיר, וכו' וכו'.

וזה פשוט לא (תמיד) המצב.

והאנשים שאני שמעתי מהם את ההסברים האלו אומנם עובדים או קרובים לתחום, אבל לא מדובר בבעלי חברות היבוא וחברים בכירים שיש להם אינטרס מיוחד למכור לי אגדות.

לפעמים צריך להבין שיש עוד נסיבות והסברים מעבר ל"לא רוצים פה ספורטיביות. שונאים אותנו. דופקים אותנו. רוצים למכור רק ג'ימני"

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהג'ימיני שיבגני הזכיר היא דווקא דוגמא של רכב הזוי שיבואן סוזוקי מביא.

אם תחשבו על זה מדובר ברכב מאוד נישתי עם איכויות נסיעה פח, בטיחות ירודה, ביצועים גרועים וצריכת דלק רעה אה ומחיר לא נמוך!

אז למה אנשים קונים אותו? כי מי שרוצה רכב עם יכולת שטח ואחזקה סבירה לשני אנשים לא ימצא משהו שנותן תמורה כמו הג'ימיני גם אם ישקיע עוד כמה עשרות אלפים.

מה עם קרוסאובר ידני? הימור לא פחות גדול מלהביא הנה סוויפט ספורט.

אני לא תמיד מסכים עם תמחור של יבואנים. אני מהאנשים שיבגני הזכיר, כיניתי לא פעם ולא פעמיים יבואנים "חזירים" בגלל תמחור שאני חושב שהוא מוגזם/הזוי.

עד עכשיו יבואן סוזוקי תימחר את הרכבים שלו בצורה תחרותית. הרכבים תמיד נתנו תמורה טובה לשקל.

אני חושב שאם הוא מחכה ולא ממהר זה בהחלט יכול להיות כי הוא חושב שהמחיר לא מספיק אטרקטיבי.

אם הייתי היבואן גם לא הייתי מביא את הרכב הזה אם הייתי צריך למכור אותו במעל 120K שקלים על מנת לעשות את הרווח הרגיל שלי באחוזים, מעל 120K זה פשוט לא מספיק אטרקטיבי לשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לג'ימני יש שוק חזק כי אין לו מתחרים. מי עוד מייצר ג'יפון בגודל קופסת נעליים עם סרנים חיים ואופציות לשיפורים מפה ועד יפן, חוץ מסוזוקי?

לעומת זאת, סוויפט ספורט תצטרך להתחרות בכל מיני הוט-האצ'יות קטנות עם וותק משמעותי בארץ. לא בטוח שהרבה אנשים יעדיפו לקנות סוזוקי ספורטיבית כשבמחיר דומה יש איביזות-טורבו-ספורט-לדים ועוד מותגים חזקים יותר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל אם היא תימכר בפחות מ-120K היא תהיה רחוקה מכל המתחרות בצורה די משמעותית.

הדבר הכי קרוב זו ה208GTI שע"פ פירסומים זרים ניתן להשיג במבצעים באזור ה135K.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדי, אוקי, ו...?

יש בשוק דגמי נישה, שמוכרים מהם עשרות או מאות בודדות. שוב, זו ספקולציה מהסוג שאוהבים בפורום, כמו "היבואן איקס בכוונה מבקש ככ הרבה על רכב וואי כי הוא לא רוצה שיקנו". אנשים פה מניחים שיבואנים פועלים באיזה god mode מול היצרניות. זה פשוט לא עובד ככה.

למישהוא מבחוץ שלא מצוי בפרטים, זו נראית ספקולציה (שלא להגיד, תאוריית קונספירציה).

למי שכן בקיא בפרטים, זה ברור כשמש!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

אז נראה שבכל זאת הסוויפט ספורט תגיע לישראל אבל ברבעון האחרון של 2019.

https://m.auto.co.il/article/131204-local-news?utm_source=101&utm_medium=post&utm_campaign=facebook_eyal

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

(סקירה לאחר קניה) Alfa Romeo Giulietta 170 2014 Manual

Honda Civic 2006 Manual - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אראה אותה עם לוחית צהובה, רק אז אני אאמין.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1581 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...