Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האנטר ס. תומפסון התאבד בגיל 67

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7023 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחד הכותבים המסעירים והשנויים במחלוקת שידעה ארה"ב שם קץ לחייו בגיל 67.

"...זה לעולם לא היה מהיר מדי בשבילי"

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האבא של הגונזו מת??? :shock:

את האמת, אודה בבורותי - לא ידעתי שהוא עדיין היה חי. ג'ק קרואק גם כבר לא איתנו, לא?

אבל אם יש מישהו שמתאים לו להתאבד לפני שהוא נרקב חי - זה תומפסון.

עצוב. יותר מדי אנשים גדולים הולכים לעולמם בזמן האחרון, וכל מה שאני רואה מסביב זה בעיקר אנשים קטנים שלא ממש יצליחו להחליף אותם.

את גיבורי התרבות של פעם - שחיו חיים אינטנסיביים, שבערה בהם יצירתיות ופריצת גבולות, שהיצירה והמורשת שלהם ממשיכים להסעיר גם עשרות שנים אחרי שנוצרו, את אותם אנשים מחליפים היום גיבורי תוכניות ריאליטי עלובות.

SIC TRANSIT GLORIA MUNDI.

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הכותבים המסעירים והשנויים במחלוקת שידעה ארה"ב שם קץ לחייו בגיל 67.

"...זה לעולם לא היה מהיר מדי בשבילי"

זוהי קללת המהירות שתקפה אותי כל חיי. אני עבד למהירות. על המצבה שלי יהיה כתוב: "זה לעולם לא היה מהיר מדי בשבילי".
מישהו יודע אם באמת כתבו על המצבה שלו "זה לעולם לא היה מהיר מדי בשבילי"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...