Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה מיותרת

שימו לב! השרשור הזה בן 2548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוץ מזה שזו התנהגות מבישה היא גם עומדת לו לרועץ.

גם כשהבלימה מתרחשת כמה שניות טובות לפני ההתנגשות?

מבלי להצדיק או משהו, הבלימה היתה כשהיינו מקבילים, רואים את זה בסרטון. הוא נכנס בי מאחור כשכבר נסעתי לאט. לא שמתי לו ברקס כשהוא מאחורי. זה נראה אחרת מהסרטון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, אני לא רואה שום לינק לסרטון בהודעה...

אפשר לפרסם שוב בבקשה?

הוא מוטמע. הנה לינק: https://vimeo.com/214026062

עריכה אחרונה על ידי היו זמני בומבה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כשהבלימה מתרחשת כמה שניות טובות לפני ההתנגשות?

מבלי להצדיק או משהו, הבלימה היתה כשהיינו מקבילים, רואים את זה בסרטון. הוא נכנס בי מאחור כשכבר נסעתי לאט. לא שמתי לו ברקס כשהוא מאחורי. זה נראה אחרת מהסרטון?

הרבה

הרבה אחרי שעברת אותו רואים איך הרכבים לפניך נוסעים ואתה נוסע ממש לאט מסיבה מסוימת. כמעט עומד. ברור שזה לא מצדיק כניסה בך, אבל זה לא לטובתך העצירה הזו. הנהג יטען שבלמת לו בפנים ועשית לו דווקא. הרי כבר עברת אותו, למה לא המשכת לנסוע? הכביש מקדימה פנוי עשרות (אם לא מאות) מטרים.

תוכל לעלות את הסרטון עם סאונד? (ככה גם תציג אותו בבית משפט אם תרצה להשתמש בו).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עם סאונד.

הדברים שאתה אומר נכונים. השאלה היא האם נסיעה איטית בעוד כשיכלתי להאיץ היא אחריות לתאונה? הרי זה לא ששמתי רוורס ונכנסתי בו. היה אור יום והוא ראה את מהירות הנסיעה שלי במשך כמה שניות טובות ומאיזשהי סיבה עדיין החליט להכנס בי. לא עשיתי שום דבר מפתיע (וגם להפתיעות צריך להיות מוכן ולכן יש אחריות על מי שמאחור לשמור מרחק). אז אני מנסה להבין עד כמה הדברים שרשמת רלבנטיים לאחריות לתאונה (מבחינת החוק לא מבחינה מוסרית\בטיחותית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רלוונטי כי רכב כבד עם נוסעים אינו בעל יכולת בלימה כשלך.

אולי אני טועה אבל לדעתי הסרטון הזה בעיקר מזיק לך.

בכל מקרה אתה מוזמן להמתין לתגובות של מבינים ממני. יש כאן כמה וכמה כאלו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את הסרטון אני לא בטוח שאשמת האוטובוס קרובה ל-100%. פות"ש בולם לו "בפנים" בכוונה.

חוץ מזה שזו התנהגות מבישה היא גם עומדת לו לרועץ.

אני לא ראיתי בלימה מכוונת, בטח לא ברגע התאונה.

מעבר לזה האוטובוס לא אותת, מה שמשחק לטובת פותה"ש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רלוונטי כי רכב כבד עם נוסעים אינו בעל יכולת בלימה כשלך.

לדעתי זה לא רלוונטי. הוא אמור לשמור מרחק בהתאם ליכולת הבלימה שלו.

התאונה התרחשה הרבה אחרי שפותה"ש נראה נוסע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האשמה החוקית אני לא יודע לשפוט/ לא מתמצא בזה מספיק.

אך לדעתי טוב תעשה אם תודה באשמתך המוסרית (לפחות) בעניין, שהרי ברור לך שלא התנהגת כשורה.

יותר מכך, בסרטון רואים בבירור שלא רק שאתה נוסע לאט, אלא גם בולם לסירוגין, והפלא ופלא, בדיוק לאחר הבלימה האחרונה התרחשה התאונה.

"קריזות" שכאלה יכולות לקרות לכולנו, מודה שגם לי יצא להתעצבן בעבר בכביש, אך אנחנו נמדדים כשצריך להתמודד עם התוצאות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האשמה החוקית אני לא יודע לשפוט/ לא מתמצא בזה מספיק.

אך לדעתי טוב תעשה אם תודה באשמתך המוסרית (לפחות) בעניין, שהרי ברור לך שלא התנהגת כשורה.

יותר מכך, בסרטון רואים בבירור שלא רק שאתה נוסע לאט, אלא גם בולם לסירוגין, והפלא ופלא, בדיוק לאחר הבלימה האחרונה התרחשה התאונה.

"קריזות" שכאלה יכולות לקרות לכולנו, מודה שגם לי יצא להתעצבן בעבר בכביש, אך אנחנו נמדדים כשצריך להתמודד עם התוצאות.

בהצלחה

"האשמה המוסרית" היא כאין וכאפס לעומת עבירה על חוקי הנהיגה : יש כלל ברזל שאומר : בתאונת דרכים בין שתי רכבים על אותה הנתיב ,ובאותו הכיוון הנסיעה ,הרכב הפוגע מאחורה הוא זה שאשם , כל נסיון להצדיק את נהג האוטובוס באלף ואחת סיבות לא יצלח, אתה לא חייב לנסוע מהר בכביש כמו כמו רכבים אחרי בכביש עירוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
"האשמה המוסרית" היא כאין וכאפס לעומת עבירה על חוקי הנהיגה : יש כלל ברזל שאומר : בתאונת דרכים בין שתי רכבים על אותה הנתיב ,ובאותו הכיוון הנסיעה ,הרכב הפוגע מאחורה הוא זה שאשם , כל נסיון להצדיק את נהג האוטובוס באלף ואחת סיבות לא יצלח, אתה לא חייב לנסוע מהר בכביש כמו כמו רכבים אחרי בכביש עירוני

המודגש ממש לא נכון ובודקים כל מקרה לגופו.

למשל, דפקת בלימה פתאומית בלי סיבה ומישהו נכנס בך מאחורה? חלק גדול מהאשמה עליך.

במקרה הספציפי הזה, לדעתי רוב האשמה היא על האוטובוס, כי נראה שהוא יכל לבלום אבל החליט להתנגש ברכב המצלם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המודגש ממש לא נכון ובודקים כל מקרה לגופו.

למשל, דפקת בלימה פתאומית בלי סיבה ומישהו נכנס בך מאחורה? חלק גדול מהאשמה עליך.

במקרה הספציפי הזה, לדעתי רוב האשמה היא על האוטובוס, כי נראה שהוא יכל לבלום אבל החליט להתנגש ברכב המצלם.

אתה לוקח מקרה קיצון ,פסק דין מ-2009 שבו נהגת שנפגעה מרכב מאחורה עשתה את כל הטעיות האפשריות והודתה בבית המשפט שעצרה בפתאומיות !!

ענו עו"ד של אליהו. נציגי הכשרת הישוב טענו לעומת זאת כי אין מקום להתערבות בית המשפט המחוזי בפסיקת בית משפט השלום, שכן הנהגת הודתה מעל דוכן העדים שעצרה בפתאומיות ובאי סבירות.************************************************

לא זה המקרה של פות"ש : פות"ש לא עצר בפתאומיות רק נסע לאט ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אני לא מדבר על המקרה של פותח השרשור, אני מדבר על הקביעה השגויה שלך שיש כלל ברזל שהנהג שמאחור אוטומטית אשם.

קודם מבררים מה הנסיבות ואז מחליטים מי יותר אשם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2548 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...