Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף 2017- צפי הגעה?

nakניק
שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עזוב מה יותר נחות מבחינת איכות המוצר, בפועל אתה משלם מחיר של ג'אנט מקורי מהמפעל של vw, על ג'אנט "רפליקה" (יענו חיקוי) שאתה יכול לקנות ב1300 ש"ח רביעיה בחנות בארץ. ההבדל בין חלק מקורי לתחליפי לא מתבטא בארץ היצור אלא בערך הכספי בין היתר.

אמנם זו לא עבירה על החוק כי הם מציינים שמדובר בהתקנה מקומית, אבל לא חבל על הכסף שלך?

היה פה שרשור על בחור שקנה איביזה עם חישוקים של צ'מפיון וחשב שמדובר בג'אנט מקורי של סיאט, אפשר לראות שם את המחיר המוגזם שהם מבקשים על ג'אנט אוניברסלי סיני.

למה אתה חושב שהלקוח משלם מחיר של מקורי עבור רפליקה?

הוא משלם מחיר עבור רכב כולל כל הרכיבים.

דרכו של עולם שיבואן גובה יותר ממה שעלה לו. זה העסק.

נכון שיש רכיבים שהיבואן מוכר ברווח זעום ויש רכיבים שברווח אדיר. אי אפשר להתחיל פרק את העסקה כמה שילם הלקוח על הובלה/צמיגים/מנוע/הגה וכו. רכב זה מכלול שלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 131
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אני לא יודע בדיוק כמה עולה מקורי, אבל אני יודע שהלקוח משלם בערך פי 3 מהמחיר של החישוקים האלה בחנות ג'אנטים רגילה.

אם זה מה שהוא רוצה, לבריאות. לדעתי חבל על הכסף.

מי אמר לך שאתה משלם מחיר של ג׳אנט מקורי?

ולמה אתה חושב שהם מסתירים את זה שג׳אנט מותקן בארץ? שאני התעניינתי נאמר לי שהג׳אנט בתוספת תשלום ומותקן בארץ.

אגב, גם חיישני רוורס שעולים 50₪ באיביי ו100₪ באוטודיפו עולים 800₪ אצל כל היבואנים, אז מה הבעיה? אבזור אצל יבואן יקר יותר.

כתבתי שהם מסתירים את זה? אין לי שום בעיה עם מה שהם עושים או עם מי שבוחר לרכוש מהם בצורה הזו.

כל מה שאני אומר זה שלדעתי זו לא צרכנות חכמה לשלם 3000ש"ח על מוצר שעולה אלפיה וקצת, כחדש.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון. ואתה לא חייב לקנות דרכם.

מצד שני- סיכוי ענק לקבל הנחה משמעותית בקנייה דרכם - ולכן אחרי 50% הנחה על אביזרים - תגיע ל1500. שזה מה שנתנו לי בזמנו.

ובנוסף - תקבל 3 שנות אחריות דרך היבואן. לא שזה שווה יותר מדי ספיציפת בגאנטים - אבל בשאר האביזרים כן.

אבל והכי חשוב! ג׳אנטים מקוריים לא עולים 3,000₪

אולי לג׳אנט בודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל והכי חשוב! ג׳אנטים מקוריים לא עולים 3,000₪

אולי לג׳אנט בודד.

לדייק: בגרמניה, לצרכן (לא ליבואן, כן?) הם עולים 1,130 יורו לרביעייה. שזה אומר 1,100~ ש"ח לג'אנט בודד.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל מדובר בג'אנט, לא ברכב. בלי ההנחות, אתה משלם על הג'אנט של צ'מפיון בערך מה שלקוח בגרמניה משלם על ג'אנט מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מדובר בג'אנט, לא ברכב. בלי ההנחות, אתה משלם על הג'אנט של צ'מפיון בערך מה שלקוח בגרמניה משלם על ג'אנט מקורי.

צודק. לך תקנה ג׳אנט מקורי בגרמניה.

תביא לי גם מילקי על הדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מגעיל ולא בריא.

בכל אופן, מעניין כמה עולה גולף חדשה ביבוא אישי עם תוספות מקוריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין סיכוי שזה יותר זול מלקנות אצל היבואן, סתם מעניין מה ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק. לך תקנה ג׳אנט מקורי בגרמניה.

תביא לי גם מילקי על הדרך.

בסך הכל הראו לך שהחישוב שלך לא נכון, לא צריך לכעוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כועס על דברים קצת יותר משמעותיים משטויות כאלו.

לגבי המחיר של הג׳אנט המקורי בגרמניה, לדעתי לא רלוונטי לחלוטין למחיר בארץ, אבל אם אתה חושב שכן. זה בסדר גמור.

אני מוכן לשלם את המחיר לצרכן על הגולף בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מגיע שם במפרט של ה- 150 בארץ, פחות או יותר, לסביבות 30K יורו לצרכן. בימינו זה יוצא הבדל של כ- 25K ש"ח, ולפי הבנתי (לא ניסיתי אך נמסר לי) בפרקטיקה אפילו פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...