Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור המוזיקה הקטנצ'יק שלא מתקרב לגיבוב אפילו

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בהמשך לשרשור של הילדה הקטנה, טריו של בנות גרוזיניות שר שיר עם די עתיק:

מה שמעניין זה לא כ"כ השיר עצמו, אלא התפוצה שלה הוא זכה ביוטיוב, שגרם ללהקת רוק לבצע גרסה כבדה לשיר, שלדעתי נשמעת פשוט נהדר:

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכירים את הטרנד של vocals only? מת על זה. בחלק מן השירים זה ממש מעולה (באחרים הורס לחלוטין).

יש גם ניראוונה וכו.

זה עובד נפלא עם Evanescence כי, בואו נודה, המוזיקה מלכתחילה הייתה שם רק כדי לסמן וי. הקול של אמי לי תמיד היה המרכיב העיקרי בסיפור. ובצדק.

Sent from my MI MAX using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

יותר מעשרים שנים חלפו מאז שהייתי בהופעה של אואזיס בנבוורת'. ההופעה הטובה ביותר שראיתי בימי חיי (רצ"ב תצ"א מגוגל).

הייתי מברי המזל שהצליחו להשיג כרטיס להופעה, כאשר הדרישה לכרטיס היתה ביחס של 1 ל-20.

השיר הבא נכתב ונוגן ע"י ליאם גלאגר, האח השפוי מהצמד ומהכותבים המוכשרים ביותר שיצאו מבריטניה בעשור ההוא ובכלל.

לדעתי, אחד השירים הכי יפים של הלהקה.

ממליץ לראות את הסרט שנעשה על הלהקה - Supersonic.

חמישי שמח לכולם.

queen-at-knebworth-1470739986-view-0.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אוח איזה פסקול נהדר יש לסרטים המצוינים של שומרי הגלקסיה.

22:49 מוקדש לניר NirLevy

אי אפשר להפסיק עם זה:

https://www.youtube.com/watch?v=z4J7X8uXt3M

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוי!

כל מה שחסר לנו זה שסרטים יחזרו לסגנון הזה במקום פסקולים סימפוניים ואופראיים שמקובלים היום.

אם אין ברקע של הסרט תזמורת, או שהיא בת פחות משמונים חברים אני לא קם מהמיטה. רצוי גם שיהיו מקהלה מעורבת גדולה, מקהלת ילדים וסולנית.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוח איזה פסקול נהדר יש לסרטים המצוינים של שומרי הגלקסיה.

22:49 מוקדש לניר NirLevy

אי אפשר להפסיק עם זה:

https://www.youtube.com/watch?v=z4J7X8uXt3M

אולי 23:11?

מזכיר לי נשכחות מפעם. ללא ספק אחד הטובים שלו :-)

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוי!

כל מה שחסר לנו זה שסרטים יחזרו לסגנון הזה במקום פסקולים סימפוניים ואופראיים שמקובלים היום.

אם אין ברקע של הסרט תזמורת, או שהיא בת פחות משמונים חברים אני לא קם מהמיטה. רצוי גם שיהיו מקהלה מעורבת גדולה, מקהלת ילדים וסולנית.

מעדיף כזה

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זו שאלה של עוצמת הרעש, שמע את ״the gothic״ של בריאן הברגל (Havergal).

המוזיקה הקולנועית היא אחד המדיומים היחידים שעדיין מסוגל לשמר את התזמורים המופרעים הללו: כדי להעלות את ״שר הטבעות״ גודל התזמורת והמקהלה מתחיל ב-250 ומעלה.

הדבר האחרון שצריך זה שסרטים כמו שומרי הגלקסיה יחזירו אותנו לשנות השישים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המדד לאיכות המוזיקה אצלך זה כמה נגנים היא מערבת?

חבל שאני לא יודע לשחק/לביים/לכתוב תסריט/לגייס כספים/לשכב עם האנשים הנכונים, אחרת הייתי עושה סרט מד"ב עם מוזיקה משנות ה-80.

[video=youtube;rzMgfi9y-nc]

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שיר מעולה, וזה לא שגיליתי אותו עכשיו. פשוט עשה קאמבק בראש שלי, נתקע שם ולא משחרר :D

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז המדד לאיכות המוזיקה אצלך זה כמה נגנים היא מערבת?

חבל שאני לא יודע לשחק/לביים/לכתוב תסריט/לגייס כספים/לשכב עם האנשים הנכונים, אחרת הייתי עושה סרט מד"ב עם מוזיקה משנות ה-80.

לא. זו לא היתה הפואנטה שלי. אני יכול להינות מכל סוגות המוזיקה, אבל הפורמט הקולנועי הולך יד ביד עם פסקולים סימפוניים, בגלל המסורת האופראית (הקולנוע והפסקול הקולנועי הם צאצאים של האופרה) וגם בגלל שהשימוש בלייטמוטיבים מסייע לנרטיב.

את גודל האנסמבל הבאתי כדוגמה לכך שמוזיקה שנכתבה לאולם הקולנוע הולכת ותופסת מקום מוביל בעולם של המוזיקה התזמורתית, ועוזרת לשמור את אולם הקונצרטים רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...