Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקורת שלילית א.א. חלפים בראש העין

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 2677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שם העסק: א.א. חלפים.

כתובת: ראש העין היצירה 17.

אתמול ביצעתי טיפול לרכב (מגאן דיזל).

הזמנתי חלקים מראש מחנות באריאל, הכל הגיע כנדרש חוץ משמן מנוע שבטעות הובא סוג שונה שהוא לא בתקן שרציתי.

ביצוע הטיפול כבר החל ואני בנתיים מחייג לחנויות חלפים על מנת לאתר את השמן המתאים 5w30 בתקן c4 ואחרי שהתקשרתי לכמה ולא היה להם חייגתי לחנות המדוברת בראש העין ''א.א. חלפים'' ושאלתי אותו האם יש לו שמן בצמיגות 5w30 בתקן c4 והואיש בצד השני של הקו ישר ענה לי שבוודאי שיש לו ושאבוא ושיש לו של מגוון חברות וכו', שאלתי אותו שוב האם הוא בטוח שהתקן של השמן שיש לו הוא c4 והוא אמר לי שבטח, ציינתי בפניו שעברתי כמה חנויות ולאיש לא היה והוא שוב הבטיח והתחייב שיש לו. נסעתי עם חבר מאריאל עד ראש העין על סמך ה''יש לי'' הזה ומה? מגיע למדף ואומנם יש 5w30 אבל בתקן c3 בלבד כמו שהיה לשאר החנויות!

התעצבנתי ממש, גם כי בזבזתי זמן, גם כי הוצאתי חבר שיסע איתי שגם בזבז זמן וכל זה כשאין בכלל את מה שהייתי צריך! עוד ניסה לערבב אותי בכך שהתקשר לספק שלו והספק בברור אמר לו שהוא מעולם לא ביקש שמן כזה כי הוא קמצן או מה שלא יהיה!

הסתובבתי והלכתי בעצבים והוא עוד אומר לי חכה אני אזמין לך ויום ראשון זה יהיה פה... אפילו לא הגבתי.

משם נסענו ליוניפרטס בסגולה פ''ת והיה את השמן המתאים, אומנם של חברה שלא הייתי קונה אותה בעדיפות ראשונה אך סה''כ בסדר (לסקרנים שמן של חברת צ'מפיון 5 ליטר ב 180 ש''ח, תקן c4 כמובן).

מעצבן אותי באיזה קלות מבזבזים זמן לאנשים, מעצבן אותי שבעל/מוכר בחנות חלפים אין לו מושג בכלל מה ההבדלים ושקיים כזה דברלשם בטוח לא אחזור לא בשביל שמן ולא בשביל משהו אחר.

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערנו רוב חנויות החלפים בארץ זה זבל אחד גדול.

מוכרים שאין להם מושג בחלפים ושמנים, והם שם נטו כדי למכור.

למזלנו יש מספר חנויות שכן אפשר לסמוך עליהן : אבי חלפים, יונדאי שופ, אייפקס, ומשה חלפים פ"ת.

כל השאר פשוט יענו לך בסגנון "קח אחשלי זה טוב כולם לוקחים"

יתנו לך חלפים זבל ברוב המקרים ויעשו טעויות בחלפים לא מתאימים.

להבא תעשה מאמץ וסע לרחובות, או תעשה משלוח עד הבית.

לאבי למשל יש יורול בתקן RN720 ב-150 שקל.

אבי - וחסכת עוגמת נפש.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאיפה הייתה להזמין מאבי ברחובות אבל עד שהתייחסו אליי לקח זמן וכבר הזמנתי הכל באותו מחיר מחנות באריאל, לצערי הוא עשה טעות עם השמן מנוע מה שתסבך את כל העניין...

בכל מקרה פשוט עיצבן אותי היחס הזה של תבוא תבוא עם כזה בטחון כאשר הוא יכל להציץ במדפי שמנים שנמצאים מולו בחנות ולהגיד לי שאין לו...

לגבי החנויות חלפים אתה לגמרי צודק, רובם כלל לא מתייחסים לתקן של השמן!

Sent from my PRO 6 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.autostore.co.il

חנות מומלצת.

חיפשתי בזמנו שמן גיר בתקן gl4 בלבד אחרי כמה חניות כאלו של "תבוא יש לנו, בטח" ולבסוף יש רק gl5/gl4.

היה לו והמחיר דווקא די זול, שירות טוב ואמינים.

ממליץ בחום

אלקנה

Sent from my m3 note using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...