Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע על שמן מנוע רוסי?

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היה לנו אותו בחנות. חייב לומר שחששתי להחזיק את השמן אפילו מרוב שהוא הפחיד אותי.

אבל בתכלס, לכו תדעו איך הוא.

חששת ממה? שהג׳ריקן יתקוף אותך וישפוך את כל השמן עלייך? יש לך ניסיון עם השמן? לא, אולי הוא איכותי? מאיפה אתה יודע בדקת באיזה תקנים הוא עומד? אל תשלול ותלכלך אם אתה לכ יודע.

תבין דבר אחד ארץ ייצור לא אומרת כלום לגבי האיכות.

תעשה טובה אושריקו תפסיק לדבר שטויות אין פוסט שאתה לא מקלקל בשטויות שלך.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול האחרון שעשיתי בפולו 98 שלי,שמו לי את השמן הזה.

את האמת שמן לא משהו בכלל-במוסך הבטיחו לי שהשמן יעזור למנוע למגר באכילת שמן אבל אחרי כ2000 קילומטר בלבד הכמות של השמן ירדה משמעותית כאשר לא היו נזילות.

המלצה שלי-לך על שמנים יותר טובים ואיכותיים כמו קסטרול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי, לך תשתה קפה, לי זה עוזר בעצבים.

כי בין השטויות שאני רושם עזרתי ללא מעט אנשים בפרטי ובמקומות שלא שווה לכתוב אותם.

מה לעשות שאני עם מה שהוכח , כמו שאני לא אלך לבעל מקצוע שאף אחד לא ביקר בו מעולם ככה אני לא אקח שמן מנוע שהרוב לא מכיר אותו פה בארץ על מנוע לאורך זמן.

ד"א, לא אתה ולא אחרים פה אכפת לכם מה רשמתי על השמן. אכפת לכם המחשבה הקלוקלת הזאת שבגלל זה תוצרת רוסיה יש לי משהו נגד לזה. אסור לכתוב, אבל 50 פעם רצוף אותיות "ח".

עריכה אחרונה על ידי אושריקו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בין השטויות שאני רושם עזרתי ללא מעט אנשים בפרטי ובמקומות שלא שווה לכתוב אותם.

מה לעשות שאני עם מה שהוכח , כמו שאני לא אלך לבעל מקצוע שאף אחד לא ביקר בו מעולם ככה אני לא אקח שמן מנוע שהרוב לא מכיר אותו פה בארץ על מנוע לאורך זמן.

ד"א, לא אתה ולא אחרים פה אכפת לכם מה רשמתי על השמן. אכפת לכם המחשבה הקלוקלת הזאת שבגלל זה תוצרת רוסיה יש לי משהו נגד לזה. אסור לכתוב, אבל 50 פעם רצוף אותיות "ח".

לא מהמחשבה רק, גם מעצם העובדה שאתה פוסל מוצר שלא ניסית, לא ניסית? לא מכיר? אז אל תרשום שטויות.

volkswagen golf mk2 1.3

volkswagen golf mk2 1.6

Volkswagen golf mk2 1.3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ([מניח שגם שאר המשתמשים פה) לא מגיבים לך כי אנחנו חושבים שיש לך בעיה עם דברים שמיוצרים ברוסיה, נטו בגלל מה שאתה רושם על השמן עצמו.

אני בכלל לא מהעדה הרוסית\אוקראיני וכו'.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרוסים היו אימפריה, אנחנו עוד טיפסנו על העצים.

מדובר בחברה בין הגדולות בעולם, עם רזרבות מזומנים שיכולות לקנות את כולנו.

תאמינו לי שאם הם נכנסו לתחום השמנים, הם שכרו מהנדסים וכימאים מהטובים בעולם ורשמו להם צ'ק פתוח.

לא למהר להסיק מסקנות ללא ידע ועובדות.

אני אישית הייתי שקט עם שמן של החברה הזאת ברכב שלי (כמובן בתקן הנדרש)

והמחיר הזול יכול להיות מחיר חדירה לשוק ולא בגלל איכות ירודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בצחוק.

אבל עם נדבר רגע ברצינות שמן מנוע של וולוליין או קאסטרול עולה בסביבות 100 ש"ח לצמיגות הנ"ל ,לכן אם למצוא אותו במחיר של שמן של חברת דלק בתקן sg במידה ומדובר בשמן עם תקן sl ומעלה זה שווה ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרוסים היו אימפריה, אנחנו עוד טיפסנו על העצים.

מדובר בחברה בין הגדולות בעולם, עם רזרבות מזומנים שיכולות לקנות את כולנו.

תאמינו לי שאם הם נכנסו לתחום השמנים, הם שכרו מהנדסים וכימאים מהטובים בעולם ורשמו להם צ'ק פתוח.

אתה צריך ללמוד הסטוריה מחדש....

יש לאנשים חשש מוצדק מפני מוצרים מחבר העמים, שבאופן כללי לא מצטיינים באיכותם.

זו לא טענה מהותנית או גזענית חלילה כי אם הסקת מסקנות שמקורה בהתבוננות באיכות של מוצרים רוסים. עניין של מנטליות, אני משער.

כמובן שצריך לשפוט כל מוצר לגופו ואם המוצר הזה ספציפית כן טוב אז שיבושם לך, אבל עד שזה מוכח יש מקום להסתייג מפני מוצר כזה.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2681 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...