Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שמע על שמן מנוע רוסי?

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 2710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסדר, סתם צחקתי והגזמתי , לא צריך לקחת כל דבר קשה ועצם המשפט שאמרת "יכול להיות שלא ויכול להיות שכן" זה הימור שאני לא הייתי לוקח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מקס- מדוע אתה תוקף ? אתה היית שם את השמן הזה במרצדס שנת 2016 נניח והוא היה בתקנים?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

לא תוקף חלילה, מי ישמע לא מחזיקים שם שמנים אחרים לא מוכרים?

שמיוצרים בידי תושבי כפרים שכוחי אל בגרמניה, העיקר רשום Made in Germany אז הבטחון עולה.

איפה ראית שתקפתי?

שאלתי שאלה, אתה טענת משהו- ואני שאלתי איפה הביסוס לכך?

קח לריאות ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואו כמה טיפשות וחוסר תכונות חיוניות אחרות אנשים מדברים פה....

מי שקצת מתעסק עם אוכלוסיה רוסית( אני) ומי שקצת מתעסק עם רכבים(אני) , יכול להגיד שזה תאגיד עצום בגודלו, שמבחינת השוואה רק חברת shell. וmobil1. משתוות אליו, תאגיד מכובד ובעל שם עולמי(זה שכמה מוכרים לא שמעו עליו לא אומר שהוא גרוע).

בקיצור, לפני שמגיבים תגובה אידיוטית, תעשו שיעורי בית על המותג..... והמבין, יבין.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא צריך הרבה, צריך לחפש בגוגל... ומקבלים תשובה מספקת.

אני קיבלתי לנסיון גלון שמן סינטטי מלא שלהם, אעדכן.

אני אפילו מחכה בקוצר רוח להחלפת שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, סתם צחקתי והגזמתי , לא צריך לקחת כל דבר קשה ועצם המשפט שאמרת "יכול להיות שלא ויכול להיות שכן" זה הימור שאני לא הייתי לוקח.

השכנים שלך מוכרים שמן "דאגלאס" בכמויות מסחריות, על האריזה לא רשומה מילה אחת למעט "דאגלאס" ו 10w40.

לא תאריך ייצור, לא תקן, כלום. אפילו כמה ליטרים יש בבקבוק זה בגדר תעלומה.

את השמן הזה לא מפחדים להחזיק ביד ולקחת איתו הימורים, במה הוא יותר טוב משמן שמיוצר ע"י תאגיד הנפט הגדול בעולם לכאורה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן דאגלס?! בחיים לא שמעתי על שמן כזה ולא ראיתי אותו אצל אף אחד למי שאתה מתכוון.

רון , תשתמש בשמן ואל תצעק צעקות מיותרות , רק משהו אומר לי שהמוניטין והאיכותיות של חברות כמו MOBILL, CASTROL ,VOLVOLAIN וכן הלאה מרגיעות הרבה יותר.

למה אין לו מילה אחת באנגלית\עברית על האריזה? למה כמעט אף אחד לא מחזיק את השמן הזה בארץ?

למה אף פעם לא שמעת פה המלצות על השמן הזה? כי לא שמעו עליו כנראה.

אולי הוא הכי טוב בעולם, אני נצמד לשמנים שהוכיחו את עצמם לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועל רויאל פרפל שמעת?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואי אושריקו אתה מטריף את הקיפודים!!

זה שמן שמיועד בעיקרו לתעשייה הרוסית והאיזור.

לא רק השמן, בכלל החברה הזאת מיועדת לתעשייה ספציפית. רק לאחרונה התחילו לייבא לארץ ולמקומות נוספים.

אם קו מחשבה כמו שלך, אין פלא שלאנשים אין חשמל בבתים עדיין.

רון

החיסכון שלך - ההנאה שלנו ! איפה הקאץ' ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שצורך תוכן מוטורי רוסי,הרוסים עצמם לא אוהבים את המותג הזה ומטפלים ברכביהם במותגים מוכרים כמו שיש לנו בארץ.

מי שקונה את השמן הזה ברוסיה עושה זאת רק כי זה השמן הכי זול סביבות ה50 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ פחדת שהוא יזרוק עליך פילמני?

אני מפחד בעיקר למצוא בזה חתיכות קרש :-P

אבל אצלי זה בא בעיקר מסלידה מכל דבר תוצרת חבר העמים (עד לא מזמן אפילו את הגלידה שלהם לא הייתי מוכן לאכול).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בו כבר טיפול 3 ואין לי עליו תלונות גם מחיר סביר וגם האיכות של השמן דיי טובה

הרכבים אגב שאני שם בהם מאזדהarrow-10x10.png לאנטיס ומאזדה 323F

עד כה אני מרוצה מהשמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל אצלי זה בא בעיקר מסלידה מכל דבר תוצרת חבר העמים (עד לא מזמן אפילו את הגלידה שלהם לא הייתי מוכן לאכול).

אתה צריך להבין שהזמנים משתנים.

השינויים האלו חלים די לאט, יש עדיין מספיק מפעלים שעובדים בשיטת "עזוב אותך, תן לסיים את היום וללכת הביתה" ורמת המוצר דומה למה שאנחנו מכירים מהתקופה הסובייטית, אבל יש גם חברות שמייצרות ברמת איכות לא רעה.

בדיוק כמו מוצרים מסין, יש זבל אמיתי ויש דברים סבירים עם יחס טוב בין עלות לאיכות המוצר.

צריך לבדוק כל דבר לגופו, לקרוא ביקורות וחוות דעת לכל הפחות.

הגלידה דווקא אחלה [emoji1]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(עד לא מזמן אפילו את הגלידה שלהם לא הייתי מוכן לאכול).

סובייטי שלא צורך פלאמביר על בסיס קבוע הוא סובייטי מזויף :lol:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...